Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Svakako je to win-win trade za obe stane -> Sexton pored Garlanda i Markanen pored Moblija nisu mogli dobiti taj igracki prostor, tj. nisu bili kompatibilni sa ostalima. Lav se dosta bolje uklapa uz Moblija i Allena kao treci visoki, sa klupe. Markanena su morali gurati i na 3 u Klivlendu. Micel je odlicno legao Klivlendu i njegove mane ce ovde imati ko da pokrije. Elem, izgubise od Klipersa iako su vodili 111-98, na kraju su Klipersi uspeli da preokrenu. Nemam sumnje da ce nas Klipersi pregaziti veceras, ja mislim da nismo dobili mec protiv njih jos od 19/20 sezone kad smo dobili 2 tokom sezone, 2 pre toga izgubili, a dobili ono pred zatvaranje u bablu duel, i posle u bablu jos jedan. Uveren sam da su od tad Klipersi u nizu pobeda, ali mrzi da me proveravam gugl da potvrdim. I u poslednjih  X godina, znam da su nas Klipersi ono drali redovno. 

 

  Ne znam da li je King propao, ili se jednostavno sklonio u stranu Vestbruku (ono sto je Miki pricao, a @Chaos Is Me rekao da se skloni LBJ koji igra efikasnu kosarku da bi Russ igrao svoju neefikasnu) posto ga zabole da se cima kad vec nece predaju 2 pika prve runde da mu naprave normalan tim. Ovom timu bi legao kao hleb nasusni jedan Malik Monk, a Pelinka nije imao manevar da ga zadrzi, bitno da je doveo PatBava koji jede 10 meleona i ima 2 poena i pola skoka u proseku. Mada dobro, ako se gleda samo sledece sezona, to je to, treba samo sacekati da ugovori tih mrtvih igraca isceznu pa da se sastavi neki tim gde bi LeBron mogao da ima motivaciju da daje sve od sebe. 

Edited by delgado
  • Like 5
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, zastotako said:

@gggggggg

 

Lowe je odlican u analizi i ima nestvarnu ability da to tako iscrta da mi pseudo/lazni strucnjaci to razumemo. Simmons je lik, jedan jedini, koji je neka vrsta istoricar kosarke. Book of Basketball je remek delo i njegovi long form dela na ESPN su takodje nesto najbolje sto je jedan kosarkaski novinar napisao. Naravno da to sto je covek napisao nisi znao, ama bas nista od toga. 

 

 

da, bravo, zaboravio sam spomenuti da je odlican poznavalac istorije lige i to ne samo nba, nego cini se i nfla. on i nate duncan kojeg sam spomenuo ranije zaista pamte sve i svasta, sto mi je uvek impresivno jer ja npr imam uzasnu memoriju.

 

ne kazem ja da je simmons duduk za kosarku ali u poredjenju sa nekim drugima, kada se prica o x and os kosarci, on tu nema znanje kao neki drugi. to i sam kaze u podkastima.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, freethrow said:

Tuga je kako igra Markanen. Tojest, nije tuga, nego mi je žao što nisu tako radili sa Bjelicom dok je bio u prajmu.

Nema Bjelica te fizikalije i taj napadački repertoar. Naravno da nije ćoškator kao u Soti, ali nije on ni predator poput Markanena kojeg bih najviše voleo da vidim u paru sa Janisom

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, LordOfTerror said:

Jokic rusi sve rekorde, poezija u pokretu.

 

5. faul je dobio posle minute 3/4 nakon sto je presedeo maltene celo prvo poluvreme, nema sta veliki je dzokej...

 

Pa normalno. Odvikava saigrace od toga da se slepaju na njega na diskretan nacin.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, freethrow said:

Tuga je kako igra Markanen. Tojest, nije tuga, nego mi je žao što nisu tako radili sa Bjelicom dok je bio u prajmu.

 

nikada bjelica nije bio takav snajper, njemu je vise taj versatility @Snjofko, bio forte.

 

---

The Knicks will probably never beat the Brooklyn Nets during the Kevin Durant Era. I’ve come to accept that fact. The Nets may be an off-court disgrace, but Durant is way too good. What’s worse, he absolutely delights in sticking it to Knicks fans. Personally, I believe he was delusional enough to believe the majority of New York fans would embrace him on the Nets. When that didn’t happen, he became bitter as hell. And he’s been taking it out on the Knicks ever since.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kad kažeš NY misliš Bruklin.

Sakramento ređa pobede , Lejkersi poraze.

Denver pobedio u duelu američkih selendri.

Juta prva na zapadu 

Život je lep 

3 minutes ago, uini said:

 

nikada bjelica nije bio takav snajper, njemu je vise taj versatility @Snjofko, bio forte.

 

---

The Knicks will probably never beat the Brooklyn Nets during the Kevin Durant Era. I’ve come to accept that fact. The Nets may be an off-court disgrace, but Durant is way too good. What’s worse, he absolutely delights in sticking it to Knicks fans. Personally, I believe he was delusional enough to believe the majority of New York fans would embrace him on the Nets. When that didn’t happen, he became bitter as hell. And he’s been taking it out on the Knicks ever since.

Od 2013 Durant nema poraz od Niksa

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Milos 3.14 said:

Od 2013 Durant nema poraz od Niksa

 

od 2013e su knicksi imali jednu dobru sezonu a durant tu nije igrao. kapiram da malo vodecih igraca lige ima poraz od knicksa u slicnom periodu. jokic ih uvek spljeska za 20ak mins, npr.

 

edit, evo cak i beni benazi

 

Ben Simmons remains an undefeated 15-0 against the Knicks over his five-year career!

Edited by uini
  • Like 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...