Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Ne znam kako niste očekivali kad je Durant na ljeto tražio da ga otpuste. Bilo je samo pitanje vremena, a rezultati se taman potrefili.

 

Žao mi je ako je ovo posljednji put da Nash ima priliku voditi NBA ekipu, možda je mogao imati bolju trenersku karijeru da je upao u neku bolju situaciju. Mislim da je ovo najteži posao u ligi trenutno. Rad sa Irvingom i Simmonsom ne bih poželio ni najgorem neprijatelju.

 

Edit: Udoka kandidat za klupu, zašto nisam iznenađen

Edited by OnionKnight
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Bobby Shurda said:

Ne znam zašto bi Nešu bio ovo poslednji posao kada je Džejson Kid našao ponovo posao što ne bi i on

 

Kidd je poslije svojih neuspjeha i kršenja zakona bio pomoćnik neko vrijeme. Nisam siguran da bi Nash bio zainteresovan za taj put. Više razmišljam iz njegovog ugla, da li je trenerski posao uopšte njegova budućnost. Vjerujem da mu je ovo bilo jako loše iskustvo, možda griješim. 

Link to comment
Share on other sites

Na stranu kakve sve Netsi imaju probleme ali Nash je morao da leti jos nakon serije sa Bostonom.

 

Katasrofalan posao je radio, uopste se nije video njegov pecat ni u jednom segmentu igre...

 

Osim sto je cool i stalozen lik ne vidim sta bi ga bilo kome preporucilo nakon ove epizode?

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, LordOfTerror said:

Na stranu kakve sve Netsi imaju probleme ali Nash je morao da leti jos nakon serije sa Bostonom.

 

Katasrofalan posao je radio, uopste se nije video njegov pecat ni u jednom segmentu igre...

 

Osim sto je cool i stalozen lik ne vidim sta bi ga bilo kome preporucilo nakon ove epizode?

 

Pitanje je da li uopšte možemo staviti probleme Netsa van terena na stranu.

 

Ako se ne varam, u prvoj njegovoj sezoni ih je Durantov nokat dijelio od finala, a imali su velike probleme sa povredama u plejofu.

 

Druga sezona je bila haos, uništena Irvingovim antivax zajebancijama. Ostali su i bez Hardena. Jeste metla katastrofa, ali nisu bili bez šansi u utakmicama. Jednostavno to nije bila dobra ekipa, nisu se mogli nositi sa veličinom Bostonovih krila. Tu vjerujem da je već bio kraj za Nasha. 

 

Trenutna sezona je katastrofalna, ali vjerujem da je već poznato bilo da se neće tu zadržati. 

 

Ja ne znam da li bi iko drugi na njegovom mjestu imao bolje rezultate. Razumijem da je odnos sa zvijezdama i uspostavljanje autoriteta dio trenerskog posla, ali nije svako stvoren za rad sa ovakvim egomanijacima. Priznajem da sam pristrasan jer mi je Nash omiljeni igrač, ali volio bih da dobije jednu pravu šansu u nekoj osrednjoj ekipi. 

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Miki28 said:

 

Daj jos malo drame😂😂😂😂

E kako bi ovo dobro bilo, samo press konferencija dje bi ga predstavljali bi bila pracenija nego neke utakmice 😄 

Samo da gledas kako ce se sve to zavrsiti i kuda ce ih to sve odvest tokom sezone vrijedjelo bi vremena.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, uini said:

 

verovatno se plase da bi netsi odustali pa bi morao da ostane.

 

mozda, ali i onda bi vredelo za netse, ako vec misle da je on najbolje resenje.

 

a mozda boston samo zeli da ga se otarase sto pre i bez mnogo filozofiranja.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ne gledam, danas mi je prvi radni dan posle kovid-bolovanja, koje sam iskoristio da gledam malo nba, danas nista necu moci da pogledam. Naredna 2 dana su mi off tako da se ostrim za sudar s Pelicansima strasnim (i da gledam najboljeg igraca zadnjih 10god). Slazem se da je mec must-watch u paketu.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, delgado said:

Ne gledam, danas mi je prvi radni dan posle kovid-bolovanja, koje sam iskoristio da gledam malo nba, danas nista necu moci da pogledam. Naredna 2 dana su mi off tako da se ostrim za sudar s Pelicansima strasnim (i da gledam najboljeg igraca zadnjih 10god). Slazem se da je mec must-watch u paketu.

Vcrs igra taj igrac. Nema veze, okacicu ti highlightse. 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...