Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

3 hours ago, delgado said:

 

 

Neverovatni ste. I jos ovaj pajac McL dodje i nesto objasnjava. Urnebesno.

 

Hvala brt, sad sam jos sigurniji da sam u pravu, solti LeBum fanovi ionako tesko da mogu da raspravljaju o kosarci na akademskom nivou.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, McLeod said:

 

Hvala brt, sad sam jos sigurniji da sam u pravu, solti LeBum fanovi ionako tesko da mogu da raspravljaju o kosarci na akademskom nivou.

 

 Mnogo samopouzdanja bazirano na najvise promasenih prognoza u istoriji covecanstva. Koji ti delusional zivot zivis, bas sam srecan zbog tebe

  • Like 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, delgado said:

 

 Mnogo samopouzdanja bazirano na najvise promasenih prognoza u istoriji covecanstva. Koji ti delusional zivot zivis, bas sam srecan zbog tebe

 

A ti najbolji prognozer mi bezis trenutno jednu utakmicu na listi, sto ce se promeniti kad ti LeBron ispadne 🙂

 

S tim sto ono sto sam pisao nema nikakve veze sa prognozom al dobro, vec rekoh, tesko je razumeti i voditi neku argumentovanu raspravu ako se polazi od navijackih postavki gledanih kroz ruzicaste naocare.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, McLeod said:

 

A ti najbolji prognozer mi bezis trenutno jednu utakmicu na listi, sto ce se promeniti kad ti LeBron ispadne 🙂

 

S tim sto ono sto sam pisao nema nikakve veze sa prognozom al dobro, vec rekoh, tesko je razumeti i voditi neku argumentovanu raspravu ako se polazi od navijackih postavki gledanih kroz ruzicaste naocare.

 

prognoza nema veze apsolutno ni sa cim

 

 ti pojma nemas sta pises, to jest imas, da ciljano isprovociras odredjenu grupaciju ljudi u odredjeno vreme, jer nakon sto si godinama lupetao i prozivao ljude nije ti ostalo nista kredibiliteta, pa bacas udice pa ko se zabaci. Sedi, jedan.

Link to comment
Share on other sites

Quote

After winning MVP last night, during a quick 76ers celebration, Joel Embiid turned to the team and said: “I’m back.” 

 

Embiid is indeed on track to return tonight in Game 2 vs. Celtics barring setbacks, sources tell @TheAthletic @Stadium.

 

Well, he is back - sa 15 poena i 3 skoka za 27 minuta (doduše i 5 blokada). 

Link to comment
Share on other sites

Gledam nešto MVP listu i pokušavam da se setim kada se baš nisam slagao sa izborom, kao ove godine, klasičan Bill Simmons fazon. Po meni Embiid nije ni u ludilu najkorisniji/najvredniji igrač ni ove ni prethodne dve sezone, nego je to Jokić, ali dobro, to je moje mišljenje. Dakle, pamtim prvi MVP Karla Malonea 97 i da smo mi drugari bili u fazonu hahaha (MJ23). Sećam se da sam bio jako zadovoljan kada je Nash dobio 2 komada, ali i svestan da možda nije najdominantniji košarkaš na svetu, to put it mildly. Ipak bilo mi je drago, aint gonna lie. Sećam se da je D Rose bio ogromna atrakcija i ostalo mi je u sećanju da je liga nekako htela da on bude novo lice, a ne Dwight Howard, koji je zamalo izgubio MVP titulu te godine (to je godina u kojoj je LBJ bio treći). Russell Westbook i Harden su mi bili klasični statističarski MVPjevi, nema šanse da me iko ubedi da su bili bolji od KDja, Stefa i Lebrona, ali kao star power, deljenje statistika, I get it. 1988 je bila zanimljiva - iako je to period u kojem su definitivno i Magic i Bird bili bolji od jako mladog Džordana, liga odlučuje da uključi i odbranu (nije to tada previše igralo za MVP, koliko se sećam) a zapravo nagradi letenje i kucanje i ludilo koje je Džordan donosio. Te 88 je Larry davao 30ppg, 9RPG, 6APG, 42%(!) trice i 56% za 2, 91% FT% i verovatno je bio bolji od Magica još te godine, posle više nije bio isti. Upada mi u oči da Kobe i KD imaju samo po jednu MVP titulu a u pitanju su igrači za koje da mi neko kaže da su bili po 3x MVPjevi ne bih se iznenadio.

  • Like 11
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, freethrow said:

Gledam nešto MVP listu i pokušavam da se setim kada se baš nisam slagao sa izborom, kao ove godine, klasičan Bill Simmons fazon. Po meni Embiid nije ni u ludilu najkorisniji/najvredniji igrač ni ove ni prethodne dve sezone, nego je to Jokić, ali dobro, to je moje mišljenje. Dakle, pamtim prvi MVP Karla Malonea 97 i da smo mi drugari bili u fazonu hahaha (MJ23). Sećam se da sam bio jako zadovoljan kada je Nash dobio 2 komada, ali i svestan da možda nije najdominantniji košarkaš na svetu, to put it mildly. Ipak bilo mi je drago, aint gonna lie. Sećam se da je D Rose bio ogromna atrakcija i ostalo mi je u sećanju da je liga nekako htela da on bude novo lice, a ne Dwight Howard, koji je zamalo izgubio MVP titulu te godine (to je godina u kojoj je LBJ bio treći). Russell Westbook i Harden su mi bili klasični statističarski MVPjevi, nema šanse da me iko ubedi da su bili bolji od KDja, Stefa i Lebrona, ali kao star power, deljenje statistika, I get it. 1988 je bila zanimljiva - iako je to period u kojem su definitivno i Magic i Bird bili bolji od jako mladog Džordana, liga odlučuje da uključi i odbranu (nije to tada previše igralo za MVP, koliko se sećam) a zapravo nagradi letenje i kucanje i ludilo koje je Džordan donosio. Te 88 je Larry davao 30ppg, 9RPG, 6APG, 42%(!) trice i 56% za 2, 91% FT% i verovatno je bio bolji od Magica još te godine, posle više nije bio isti. Upada mi u oči da Kobe i KD imaju samo po jednu MVP titulu a u pitanju su igrači za koje da mi neko kaže da su bili po 3x MVPjevi ne bih se iznenadio.

 

u suštini, priznaješ par mvp titula u cca 35 godina 🙃

đole embid je mvpi, povinujte se. bitno je da nije đanis, pored slukasa, aktivnog košarkaša.

 

a sad malo lepih slika

 

1252551181.0.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Miki28 said:

Poraz od 1 poena ili 34 poena, svejedno. 1-1 u seriji je.

istina

samo da se ovo desilo jednom debeljku kao mvp-u, bila bi ovde ekstaza od ranog jutra

 



Tih 34 razlike je najubedljiviji poraz koji je tim za koji igra MVP doživeo u prvoj ili drugoj rundi plej-ofa od sezone 1955/1956, od kako se dodeljuje ova nagrada.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, NikadProtivKaline said:

istina

samo da se ovo desilo jednom debeljku kao mvp-u, bila bi ovde ekstaza od ranog jutra

 

 

 

Joel Embiid je MVP za 2022/23 sezonu i to je to. Jutros na sva zvona tekstovi o porazu ali kao sto rekoh 1-1, Fila ima prednost domaceg terena sada. Igraju protiv tima koga su svi vidjeli kao no1 favorita za titulu.

 

Svo to nasladjivanje oko ovog poraza ne mijenja cinjenicu da je Embiid MVP.

 

I da dodam, mislim da je i to MVP priznanje pomoglo Denveru i Jokicu, smanjilo pritisak sa istog.

Edited by Miki28
edit
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Boston ih je opravio sa 30+ poena razlike u laganom ritmu, sa potpuno irelevantnom partijom Tatuma i uz sve vežbanje šutiranja trojki gospodina Čučavca. Jeste 1-1 ali u ovoj seriji se Boston pita, nismo još videli ni blizu najboljeg što oni mogu da pruže. Ubedljivo najdublja ekipa u ligi je u pitanju, neki igrači koji njima ni ne ulaze na parket poput Muscale, Pritcharda ili Hausera bi imali dobre minute u dosta drugih ekipa (ko je rekao Heat ili Suns).

 

Embiid je iskukao nagradu i ovde se njegova individualna priznanja a i bilo kakav pozitivan narativ oko njega završavaju ako ne ostvari timske uspehe.

  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, uini said:

u suštini, priznaješ par mvp titula u cca 35 godina 🙃

 

Što si takav, priznajem sve MVP* titule, samo se sa cirka 3-4 ne slažem.

 

 

 

* this designation is without prejudice to positions on status

Link to comment
Share on other sites

Mislim da odavno neka ekipa nije precijenjena kao sto je ovaj Boston. Imam osjecaj kao da citam o Bullsima '96 ili Lakerrsi '01, Warriorsi '17. Ljudi sa Atlantom, 2 najgorom ekipom plejofa odigrali u 7 meceva, Fila bez Embiida im uzela pobjedu kuci.

Odlicna ekipa ali ovo da nisu ni izbliza svojih najboljih izdanja, pa onda da ostatak timova skupi sve najbolje sto ima pa da odigraju tu seriju sa Celticsima, cisto da eto bude zanimljiv plejof jer ocigledno Celticsi su toliko jaki da bi se i Dream team '92 pomucio sa njima.

Edited by Miki28
Typo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...