Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

@DameTime Svaka cast na proceni. Ove godine stvarno sam slabije pratio Atlantu, ostase mi u secanju kako ih je King 2x pregazio sa Sruderom i Tomom Brajantom, ali da, duboka i dobra ekipa, zaboravih i da je i Sadiqq Bey tu. 

 

 Miamiju ostaje da proba da dobije Cikago ili Toronto kuci i da probaju sa Milvokijem. Ne moze sa ovako niskim ljudima ipak da se igra.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Butler jest jedno 10 cistih suteva na i oko obruca promasio. Uzasna utakmica Heata, kriminalno je sta su na skoku radili. Ako se nekako i provuku protiv Raptorsa/Bullsa slijedi im lagana metla protiv Bucksa.

 

Hawksi mislim da nemaju nekih sansi protiv Bostona i tu vidim nekih 4:1 il 4:0 za zelene mada bice zanimljivo vidjeti kako ce Boston braniti ovaj ofanzivni skok Capele. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Butler zesce podbacio u najvaznijem mecu sezonu, koliko promasenih zicera i polaganja oko obruca

Kapela izdominirao Adebaja, 21skok i samo 4p 2/3, Rodmanovski. Atlanta stvarno odigrala prelepo.

 

 E sad, ono sto smo svi dugo cekali... 

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, displejnejm said:

I to doskorašnji kandidat za defanzivca godine Adebajo. Osramotili su se i on i Džimi.

 

Nije se Alabaj nista osramotio.

 

On je sramotan vec 3 godine, prevario kosarku predstavljajuci se kao neki dugacki Draymond Green od koga obicno ostane tih 8-10 Greenovskih poena u svakoj iole bitnoj utakmici...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...