Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

1 minute ago, alpaka Bereta Sida said:

Ovi fauliraju ko nenormalni, izvedes 27 slobodnih za poluvrijeme i opet vodis samo 7 razlike. Tacno kretenizam, ne bih se nimalo iznenadio da ih Sunsi okrenu vrlo brzo. 

Preokrenuce i to u prvih 5-6 min 3/4. Ide standardni raspad ove ekipe u jednom momentu i onda pokusaj vracanja iz rupe.

AD su izbacili na startu sa udvajanjima, posle toga statira. Moraju ga ukljucit mnogo vise sa lakim ooenima i zbog odbrane. 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, delgado said:

WTF jos se cudim posto sam isao do WC kako ispustise 10 razlike na 3 razlike za pola min, al sta ima da me cudi od ovog tima

Ajmo sine Ostine, cetvrta je tvoja, oduci ovog Rumenigea od basketa

Rumenige se sprda od pola 3/4 sa svojim cuvarima. 

 

Izgubljene lopte, ocajne rotacije i eto egala. 

Link to comment
Share on other sites

Rumenige bukvalno ne masi iz igre, nevera

Shamet isto automatic

 

 Rivsu loptu da ide na prodore i iznudjuje faulove i sklonite se. Devjis klasican busan kurton mod od partije, pogodio par sutica ali dozvoljava da ga Bijombo blokira multiple times

 

 Mislim da cemo dobiti ovo, bukvalno svaki napad treba Ostin i Dejvis da igraju pik, ok Rivs je klinac i pogresice nekad kao malopre na pokusaju loba ali ce iznuditi puno puta bacanja. Ne znam kako je Dejvis ovoliko propao sa FT linije.

Edited by delgado
Link to comment
Share on other sites

Kakav igrac Ostin Rivs, kakvo otkrice i sada svi to shvataju i sjajan potez Hama da ga uvrsti u startnu

Momak je toliko dobar kosarkas da je to neverovatno i sada sto se kaze flourishuje

Pored 24 poena, i strasne kosarke na obe strane, podelio je 11 asistencija. High-IQ player sa dosta talenta i skila. Neverovatan zabod sa drafta

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Znao sam da dobijamo, mirisalo je od pocetka. Ostin je jednostavno doktor kosarke, ovo iznudjivanje faulova, shake n bakeovi, dribling, pregled igre, pod Kingovim mentorstvom decko je zablistao i nije cudo sto nam je prakticno vec sada 3i najbolji igrac. DLo ce nekad da natrpa, nekad nece, ali Ostin basketball je ono sto donosi ovoj ekipi novu dimenziju. Kako samo leanuje u stranu i iznudi bacanja, Doncic/Harden style. 

 

@Miki28 Austin Reaves ce mi biti omiljeni igrac kada se King penzionise, ovo je neverovatno koliko decko pametno igra i koliko je overall good guy. Izgleda da ti ostajem u Lakersima dugo vremena 😄 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...