Jump to content

КК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - УЖИВО 2022-2023


JPM

Recommended Posts

3 minutes ago, Wesley Sneijder said:

Bitno je popljuvati nekoga, zasto pruziti podrsku igracu koji nam godinama donosi mnogo kad dodju najbitniji mecevi? 

Plus minus sta ti oduzme - donese i saberes i na cemu si? 

Imas sutera koji krene da pogadja u solidnim (ne odlicnim) procentima tek kad izgubis takmicarske sanse u EL, ili kad napunis neke mucenike u Aba ligi a on pogodi 5/5 i onda se digne u nebesa. 

Bilo koji divljak iz G lige moze isto ovo, ali taj bilo koji divljak nije Srbin i tjt. To ga jedino drzi u ekipi. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Igor_ said:

Plus minus sta ti oduzme - donese i saberes i na cemu si? 

Imas sutera koji krene da pogadja u solidnim (ne odlicnim) procentima tek kad izgubis takmicarske sanse u EL, ili kad napunis neke mucenike u Aba ligi a on pogodi 5/5 i onda se digne u nebesa. 

Bilo koji divljak iz G lige moze isto ovo, ali taj bilo koji divljak nije Srbin i tjt. To ga jedino drzi u ekipi. 

Polufinala i finala Aba lige nisu bilo kakve utakmice.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, necke said:

Polufinala i finala Aba lige nisu bilo kakve utakmice.

Da ga cuvamo onda samo za polufinale i finale? I davidovca da vratimo za te dve? 

 

Al nesto mi se cini da prima svih 10 plata, a ne samo tu jednu za dve tekme

Edited by Igor_
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, pantelia said:

Dobric je svaki put dobio podrsku za sut, Dusko je urlao par puta na njega zbog odbrane, zbog napada nijednom

Pa pokusavaju da ga dignu, i ja koji ga ne volim, navijao sam da ubaci, potreban nam je covek koji pogadja za tri, a ne da Bentil uzima te suteve. Ali dzaba u bas velikom kanalu je. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Sam B said:

Bogami, ni ovde neće biti rutine.

😎

Jel moze nekako da se ogranici komentarisanje na ovoj temi, tipa mozes da komentarises samo na pauzama i poslednjih 5 minuta? Ustvari ne mora, sad sam vratio na pocetak live time, citam redno i smejem se😀

Sam B druze, nista na tvoj racun, polivanje kofama govana u toku i nakon prve cetvrtine od strane gomile forumasa je bas onako urnebesno😎

Edited by Gudura
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Hteo sam da napisem neku motivacijsku za veceras.

 

Nije ispalo nista pametno... ali imamo jakog trenera, pa valjda necemo ispasti smesni, mada ne igra trenera, ali opet dobar je Dusko, zna posao, mada Lazic... i tako u krug.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...