Jump to content

КК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - УЖИВО 2022-2023


Juan Pablo Montoya

Recommended Posts

3 minutes ago, Wesley Sneijder said:

Bitno je popljuvati nekoga, zasto pruziti podrsku igracu koji nam godinama donosi mnogo kad dodju najbitniji mecevi? 

Plus minus sta ti oduzme - donese i saberes i na cemu si? 

Imas sutera koji krene da pogadja u solidnim (ne odlicnim) procentima tek kad izgubis takmicarske sanse u EL, ili kad napunis neke mucenike u Aba ligi a on pogodi 5/5 i onda se digne u nebesa. 

Bilo koji divljak iz G lige moze isto ovo, ali taj bilo koji divljak nije Srbin i tjt. To ga jedino drzi u ekipi. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Igor_ said:

Plus minus sta ti oduzme - donese i saberes i na cemu si? 

Imas sutera koji krene da pogadja u solidnim (ne odlicnim) procentima tek kad izgubis takmicarske sanse u EL, ili kad napunis neke mucenike u Aba ligi a on pogodi 5/5 i onda se digne u nebesa. 

Bilo koji divljak iz G lige moze isto ovo, ali taj bilo koji divljak nije Srbin i tjt. To ga jedino drzi u ekipi. 

Polufinala i finala Aba lige nisu bilo kakve utakmice.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, necke said:

Polufinala i finala Aba lige nisu bilo kakve utakmice.

Da ga cuvamo onda samo za polufinale i finale? I davidovca da vratimo za te dve? 

 

Al nesto mi se cini da prima svih 10 plata, a ne samo tu jednu za dve tekme

Edited by Igor_
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, pantelia said:

Dobric je svaki put dobio podrsku za sut, Dusko je urlao par puta na njega zbog odbrane, zbog napada nijednom

Pa pokusavaju da ga dignu, i ja koji ga ne volim, navijao sam da ubaci, potreban nam je covek koji pogadja za tri, a ne da Bentil uzima te suteve. Ali dzaba u bas velikom kanalu je. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Sam B said:

Bogami, ni ovde neće biti rutine.

😎

Jel moze nekako da se ogranici komentarisanje na ovoj temi, tipa mozes da komentarises samo na pauzama i poslednjih 5 minuta? Ustvari ne mora, sad sam vratio na pocetak live time, citam redno i smejem se😀

Sam B druze, nista na tvoj racun, polivanje kofama govana u toku i nakon prve cetvrtine od strane gomile forumasa je bas onako urnebesno😎

Edited by Gudura
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...