Jump to content

КК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - УЖИВО 2022-2023


Juan Pablo Montoya

Recommended Posts

2 minutes ago, drakon1 said:

Koliko smo ovakvih utakmica u zadnjih nekoliko sezona videli? Gomilu i pun mi je k...c vise. Stalno igramo na strani u grcu i s gacama napunjenim do vrha.

 

Zao mi je reci, ali ono sto su komsije sinoc odigrali u 1. poluvremenu u Atini je rapsodija za ovo. Masimo bacanja i razbacujemo se pod kosem i kriminalnim sutem za tri. Nikad se ne pogodi ono sto treba, nikad se ne posloze kockice nego je uvek neki zastoj u mozgu, igri, kretnji, bacanjima...

 

Rant Mode Off.

12 kolo nece biti za one sa slabim zivcima, tako da cu to preskociti def. Provlacice se carsijom ona dobra stara skoro zaboravljena: "Hoce stoka da nas nabije" 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Losmi17 said:

-7 nije strasno? Tragicno je jer monako nije odigrao nista.

Sad kad su se zagrejali motori, pada opasno rutiniranje.

 

Ovo su preslikana gostovanja kao kad je radonjic bio trener, deluje da si blizu, ne uksze ziceri i bacanja dok protivnik ne zna gde je. I samo odjednom protivnik dodje sebi i bude 10-15 razlike.

U ovakvim tekmama mi imamo samo onda sansu ako je protivnik dorgiran i ne dodje sebi do kraja utakmice. Sve zavisi od njih.

 

Nije odbrana toliko losa, ali ovakva prezentacija ekipe u napadu je... meh. Po meni najbolji pokazatelj da igraci ne veruju u sebe ni u pobedu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Losmi17 said:

-7 nije strasno? Tragicno je jer monako nije odigrao nista.

Sad kad su se zagrejali motori, pada opasno rutiniranje.

 

2 minutes ago, NikadProtivKaline said:

za mene je ovo gde se kao radujemo odlicnoj igri i samo -7 na poluvremenu opasno bas porazavajuce

 

7 raylike su dve ubačene trice & dva odbranjena napada. lakše reći nego uraditi ali nije gotovo

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Losmi17 said:

-7 nije strasno? Tragicno je jer monako nije odigrao nista.

Sad kad su se zagrejali motori, pada opasno rutiniranje.

 

Ovo su preslikana gostovanja kao kad je radonjic bio trener, deluje da si blizu, ne uksze ziceri i bacanja dok protivnik ne zna gde je. I samo odjednom protivnik dodje sebi i bude 10-15 razlike.

Upravo, to je najbolnije.

Te vecito pune gace.

 

Uvek nesto fali i nikad se ne poslozi cak kad se i protivnik sam servirao.

Bas tako. Umesto da ih napunimo dok oni nista ne pogadjaju, mi masimo bacanja, polaganja, kontre i otvorene trojke. Izgleda da ocekujemo da ce oni da nam se nude do sudnjeg dana...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, drakon1 said:

U ovakvim tekmama mi imamo samo onda sansu ako je protivnik dorgiran i ne dodje sebi do kraja utakmice. Sve zavisi od njih.

 

Nije odbrana toliko losa, ali ovakva prezentacija ekipe u napadu je... meh. Po meni najbolji pokazatelj da igraci ne veruju u sebe ni u pobedu.

U ovakvim tekmama imamo sansu samo ako izudaramo grogiranog rivala dok ne zna gde je.

 

Sto u praksi znaci da su penali na 90%, 3 zicera su u kosu, i 2 trojke nisu iscurele.

 

Zasto ti jednostavni sutevi nikad ne ulaze, stvar je psihologije po meni.

Svakako nema pomaka u sirem smislu, ovo gledamo godinama vec

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Slicno kao protiv Efesa i Baskonije, protivnik slabo igra, ali zahvaljujuci nasim glupostima ima mnogo bolji rezultat nego sto je zasluzio. Sad ce da odu na 17 u trecoj, pa cemo sredinom cetvrte prici na 9, a na kraju izgubiti 19. Sto bi se reklo, standardica.

 

Btw, i dalje ni traga od krace rotacije i regulisanih uloga. Izgleda da cemo celu sezonu ovako, drugarski, da se svako malo zabavi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

 

 

7 raylike su dve ubačene trice & dva odbranjena napada. lakše reći nego uraditi ali nije gotovo

Uopste nije poenta u tome, i 9 razlike su 3 trojke za minut.

 

Poenta je u pristupu, punim gacama, i protivniku koji ce tek da se razigra.

 

Deluje da mozes da vodis 6, 7 razlike a u egalu si.

I samo odjednom gubis 7.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...