Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

2 hours ago, freethrow said:

Nisam impresioniran Igokeom, pa samim tim ni Zvezdinim performansom. Bio sam na Zvezdinoj utakmici posle sigurno deceniju i po... Vildoza uživo deluje kao full NBA igrač, impresivno. Bentil je zbunjen i deluje nisko uživo, ne znam koliko je visok?

 

edit: da me se ne shvati pogrešno, vidi se da je Zvezda bare 8x jača ekipa od onoga što joj je bilo dovoljno protiv ove grupe nesrećnika koja je delovala kao da su pobegli iz neke kafane.

Kako ti izgleda Raduljuljica?

Mislim da je ovo sa cizmama i pantalonama preterano….Moze npr.neke farmerke,bela majca i kosulja ili dzemper nije bitno.Onako casual…😉

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, LightWeight said:

Живим за дан кад ћемо имати овакву шутерску утакмицу у ЕЛ и макар једну утакмицу ове сезоне да одгледам без нервозе да разбијемо противника од самог почетка утакмице

Lako se sutira kad vodis 20 razlike

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, LakiJeMaloNervozan said:

Lako se sutira kad vodis 20 razlike

 

Lako se šutira kad odbranu igraš sa 20% snage jer je protivnik toliko loš da ne moraš više da zapinjes.

 

Dopalo mi se što je Duško krenuo sa postavom koja je startovala kada smo bili u pobedničkoj seriji:

Vildoza, Dobrić, Lazić, Petrušev, Kuzmić 

Nema potrebe Kampaca uvoditi u ulogu startera i praviti rusvaj u ekipi kada nema pravo da igra EL... biće vremena da Faku startuje ☝️

Trebala nam je jedna ovakva partija da povratimo veru u šut i naš napad.

 

Ukoliko Nedović bude na visokom nivou očekujem pobedu u Izrealu!!!🙂

Edited by propolis
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, goldberg said:

Neki kao da ne prate ABA ligu uopste - kako objasniti pitanje gde je Bajic (covek podneo ostavku pre nekoliko kola),

 

neki nisu nikada ni tvrdili da prate aba ligu, vec odgledaju [neki] jace zvezdine tekme a igokea odavno nije u tom pulu ekipa. sad sam zbog facua gledao mzt, fmp i ostale nesrecnike sa 3+ slova u nazivu, nisam ocigledno toliki fan da gledam tako truleks kosarku.

 

i juce ukljucio stream, jer mi je fritrou poslao info da je na tekmi, pa kao ajde da ne pricamo u prazno. gledao 10ak mins i prso, imam puno zanimljivijih stvari da radim za vikend, jbga.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...