Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Quote

 

„Veoma sam uzbuđen. Da budem iskren, već sam umoran. Juče je bio težak dan, sa svim tim medicinskim stvarima, ali ovde sam sada, trenirao sam i počinjem da se vraćam polako. Srećan sam što sam ovde, naročito zbog navijača i saigrača koji su me sjajno dočekali“, rekao je Vildosa za SK i doda:

„Sve je prošlo u redu, jedva čekam da se vratim na teren. Znao sam da su navijači ludi, da su sjajna podrška, mnogo sam srećan što ću igrati pred njima. Ali protekli mesec je bio veoma težak za mene u Milvokiju, nisam trenirao uopšte, bilo mi je baš teško. Imao sam neke ponude, ali sam na kraju izabrao Zvezdu. Beograd je divan grad za igrati u njemu, kao što sam već rekao, najviše zbog navijača“.

Argentinski košarkaš se osvrnuo i na spekulacije u vezi sa njegovim transferom:

„Mislim da je sada sve dobro, ne mogu da igram protiv Baskonije, iako bih možda imao neku dodatnu energiju da igram protiv njih, ali to je u redu. Moj debi će biti protiv Real Madrida, teška utakmica, ali biću u Vitoriji da podržim tim“, istakao je Vildosa i nastavio.

„O tome će pričati moj agent i moji advokati. Bilo je nesporazuma, nisam se uklopio u to, samo sam čuo o tome, nemam ništa sa tim, samo pokušavam da igram košarku. Dogovorio sam saradnju sa Zvezdom i ovde sam da bih igrao“.

 

https://sportklub.rs/kosarka-euroleague-22-23/vesti-euroleague-22-23/vildosa-za-sk-baskonija-o-tome-ce-menadzer-i-advokati/

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Steta u svemu sto Vildoza (ili neki drugi igrac njegovog kalibra) nije doveden na vrijeme i krenucemo Evroligu sa sigurnih 0-4, gdje bi sa njim vrlo vjerovatno bilo bar 1-3 (pobjeda protiv PAO) a mozda i 2-2 ako bi se zakuvalo u baskoniji, realno pobjediti Efes i Real u gostima je teska misija... A da ne pricamo o uigranosti i drugim faktorima da je dosao na vrijeme, ali opet bolje ikada nego nikada...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

Kadrovska situacija na Malom Kalemegdanu se popravlja.

"Stefan Marković je počeo da trenira sa ekipom uz kontakt i konkuriše za mesto u timu. Nedovićev oporavak ide bolje i nadam se da će uskoro biti sa timom", zaključio je Jovanović.

Još malo strpljenja i eto Nedare ... jbg. pre zore ne može da svane. :classic_smile:

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Šarac said:

Nece to ici bas tako brzo ako bas hocemo da ga gledamo cele godine na parketu.

 

 

nisam od onih koji gore od želje da po svaku cenu vide nedovića što pre na parketu, međutim, zna se koliko je potrebno za svaku povredu "od-do" vremena, pa ili je nedović to uspešno zalečio i sada se bavi kondicijom ili nije. to što će odsustvovati duže zbog x povrede, ne znači da ga ne može zadesiti y povreda, kao i bilo kog igrača.

 

drugim rečima, izlazi na teren kada bude spreman ali to ne garantuje ništa od prv tekme. uostalom, takvog igrača smo pazarili, zato između ostalog i treba da imamo duži roster, sve okej.

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, uini said:

 

nisam od onih koji gore od želje da po svaku cenu vide nedovića što pre na parketu, međutim, zna se koliko je potrebno za svaku povredu "od-do" vremena, pa ili je nedović to uspešno zalečio i sada se bavi kondicijom ili nije. to što će odsustvovati duže zbog x povrede, ne znači da ga ne može zadesiti y povreda, kao i bilo kog igrača.

 

drugim rečima, izlazi na teren kada bude spreman ali to ne garantuje ništa od prv tekme. uostalom, takvog igrača smo pazarili, zato između ostalog i treba da imamo duži roster, sve okej.

 

Nije ok jer kompletna spoljna linija zavisi od njega tj vidjeli smo kako to izgleda u prethodnim utakmicama kad nema kvaliteta spolja. Ta dubina rostera nama ništa ne znači jer kao što rekoh nema kvaliteta. 

 

Vildoza će značiti ali dok on zaigra mi smo već na 0:4. 

 

Znali smo šta nas čeka sa Nedovićem ali smo ipak uzeli tu sačmaru i pucali sebi u koljeno. Klasičan Čović.

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, bosMan_jr said:

A izvinite, zaboravan sam, od koje povrede se trenutno leci Nedovic?

Da li je to zadnja loza sa prvenstva?

 

jeste sa prvenstva, ali je u pitanju jaka ruptura lista.

po komentaru lekara, da je samo malo bio jači impakt, pukla bi mu kost.

 

 

Edited by Wingwalker
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Kooineeperk said:

Oko te Nedovicece povrede sa sampionata - koliko se secam bilo je cak nekih najava da se vrati do kraja sampionata. Ili sam ja to nesto izvalio? 

 

I on je sam izjavio da ce za MZT biti spreman kao puska. Samo sto se ispostavlja da je mislio na gostovanje u Skoplju.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Sector said:

 

Nije ok jer kompletna spoljna linija zavisi od njega tj vidjeli smo kako to izgleda u prethodnim utakmicama kad nema kvaliteta spolja. Ta dubina rostera nama ništa ne znači jer kao što rekoh nema kvaliteta. 

 

Vildoza će značiti ali dok on zaigra mi smo već na 0:4. 

 

Znali smo šta nas čeka sa Nedovićem ali smo ipak uzeli tu sačmaru i pucali sebi u koljeno. Klasičan Čović.

 

sve se slazem, samo ne verujem da je iko iznenadjen a jos manje da ce nakon ovoga biti spreman da djuska do kraja sezone.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

6.9. nedovic se povredio protiv izraela

10.9. nemanja potvrdio da ce sigurno igrati u zavrsnici evropskog prvenstva

26.9.„Što se tiče povrede, oporavio sam se, samo bi trebalo da napravim postupak povratka na teren“, rekao je Nedović.

18.10. Зона сумрака је место које постоји у сваком тренутку времена, простора или ума, али увек када је најмање очекујете. Када се нађете у овом царству неограничене могућности, будите опрезни шта кажете или чините. Права одлука може вам помоћи да пронађете пут назад, понекад уз већу срећу и богатство. Погрешне одлуке често доводе до лудила и смрти, или вечности заробљене у овој димензији.

 

Edited by pavijan2
  • Like 2
  • Ha-ha 9
Link to comment
Share on other sites

Da ne kvotujem sve ponaosob vezano mog upisa za Simonovica, covek koji dize pehar sa onim degenericima posle izgubljenog finala, pa onda izjavi "Hvalilo je srece(sa sve ovim H), njima titula nama Evroliga, realno je", i jos milion intervjua gde je pokazao da je funkcialno nepismen u najmanju ruku.

 

Svakako mi dosta govori o njemu cinjenica da ga Dr Nebojsa ostavio na kazanu.

 

Jos jednom, ovde sam uzasno subjektivan, i nadam se da se nisu uvredili postovaoci njegovog lika i dela. Svakako je dosta na terenu ostavio za nas i hvala mu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Šarac said:

A tebi to licno utice na zivot kako?


 

Druze, ostavimo po strani to da li je istina da li ce neko uzeti milione ili ipak ne, ali ako jeste tako kako covek smatra, kakvo je to onda tvoje pitanje?

 

Neko ce iz nase Zvezda za nista uzeti neke pare, i tebi to ne smeta? Naravno da utice na zivot nas ljubitelja Crvene Zvezde. Nerviramo se jer ne mozemo da verujemo kako se nerezonski trose pare. Na kakve polovne igrace i/ili kombinacije.

 

Pri tom, primeti da je ovo primenjivo i na nas FK (odavno), a nije bila karakteristika KK do ove godine. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...