Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Nisam bio u prilici da komentarisem posle utakmice Buducnost-C Zvezda, ucim se i dalje kriterijuma na ovom forumu, taman pomislim da sam razumeo a ono cvrc...

 

Elem, nisam gledao utakmicu iz razloga sto sam bio ubedjen da ce biti nekih seljoberskih incidenata. Sem krace tuce na tribini, sve je proteklo sportski. Tako da ostaje samo ova nasa publika da se upristoji i eto nama ponovo normalnog takmicenja. Nasa...mislim na Delije.

 

Drugi utisak je sa kakvom rutinom smo mi dobili u Podgorici, nesto najbolje jos od one pobede Milana Tomica, s tim sto je tada bila odlicna timska kosarka ekipe. Ovo prekjuce je bila jednostavna rutina. Sto kazu da se igralo 10 dana mi bi drzali 10 do 20 razlike bez muke. Odusevljen sam bio kada sam naknadno odgledao snimak Domacini bukvalno nikakvu sansu za pobedu nisu imali iako su im ova zadnja pojacanja pun pogodak. Jos je to bas daleko od vecitih. I oni i Cedevita.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kankkunen said:

Bilo je nekih šaputanja na tu temu, možda je to i dalje aktuelno ... videćemo.

 

Malo sam i šaljivo napisao. Podsetilo me na ovdašnjeg šefa proizvodnje vode u niškom vodovodu, kako je krenuo da priča hvalospeve o sebi kad su ga smenili, kako je hteo ovo pa ono, kako je hteo sve da uradi ali mu nisu dali dušmani. A istina je bila da lik nije ništa uradio korisno za 6 godina na funkciji.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Del Piero said:

Urbonas je uradio intervju sa Glickmanom, trebalo bi da izadje danas ili sutra. Rekao je da su pomenuli Campazza i po tome kako je zvucao i sta je rekao Urbonas ne bih rekao da ce da se tu desi nesto (mada je to sad vec izvesno).

Teško da je taj postavio pravo pitanje, biće kao sa Džejmsom i Montejunasom da izostavi neke činjenice ...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Jedan naš igrač mi je još pre 10 dana rekao da u klubu nisu optimisti da će se ta odluka promeniti i da su još tad računali da će Kampaco igrati EL tek od marta.

 

Od marta ce opet da nam provere papire, ako se budemo vrzmali oko linije plejofa. Tako da ni to za mart ne treba uzimati kao gotovu stvar. 🙄

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...