Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Naravno da Bodiroga moze ovo da sredi na keca.

Ako je sve uradjeno kako treba, tj dostavljeno, nije ni potrebno on da se mesa.

Isto tako, smesna je ta prica o komisiji koja se odjednom ne sastaje vec 2 nedelje...

Pa nije to gigina supa ili str pa da radi kad hoce.

Mada me od EL vise nista ne cudi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Realno,sad bi potpisao poraz i od 30 razlike od katalonaca al da dobijemo Valensiju sledeći meč.

Previše hajpa oko Barse,generalno mrzim te utakmice sa njima,nama su sad malo i nerealno porasla očekivanja a u stvarnosti igraćemo bez centra i bez Dzonija sigurno,dakle 2 bitna igrača u rotaciji a velika verovatnoća i bez Kampaca(iako još uvek je premalo sa nama).

Nema potrebe za euforijom,autsajderi smo,valja nam što više treninga zajedno do Valensije(direktan rival za top 8),pa tako i treba da gledamo na ovaj meč sa Barsom,a ako se ukaze šansa za neki dobitak i ovde znaće to Duško da iskoristi.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, drperce said:

Valjalo bi to nacrtati

 

Ako bude bilo koja tema osim Tri Amigosa grdno cu se razocarati...osim ako bude neka biblijska tema kao tri mudraca jasu kamile ali umesto Vitlejemske zvezde na nebu prate trofej EL... No hard filing Vini samo mi pala ideja. 

 

 

 

 

42 minutes ago, Kankkunen said:

Šta se čeka ... :smiley13:

 

Ne radi Perce oko praznika spojio Svetog Nikolu sa srpskom Novom pa dok se sastane sam sa sobom i registruje da je dosao Kampaco. 

  • Like 4
  • Ha-ha 11
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Kankkunen said:

Ne treba nam Kampaco da otresemo Barsu, pokazali smo da možemo.

Dolaze nam na noge, pa nek se pokažu ... ako dobilu kapa dole.

 

 

Ne treba se kurčiti, bez obzira na atmosferu autsajderi smo tu. Zato u kost, pa šta uradimo.

  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...