Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

8 minutes ago, duboko said:

 

Mozemo li im dati Raduljicu umesto para?

Raduljicu ne bi uzeo sad ni Pavicije iz Mornara. Iskreno ono je velika sramota KKCZ, Covica, trenera pa i nas navijaca. Sve to pa na jos DVE sezone.  Samo zbog toga cela uprava treba da padne.

 

Ozvanicis Vildozu a ono neka prava ima Baskonija, sad ne znam o cemu se radi, ali nije ni bitno. 

 

Opet gomila svega i svacega pa OVOMPRILIKOM molim Covica da potpise i mene za 200k.

 

Mali Adams je upitan, ali ko ce ga pogurati? Jovanovic?? Nama je Bentil kao mega ciglar najbolji strelac, na svo ovo ludilo treba da dodje AIR Neda.

 

Mislim moze se almanah napisati skoro o svakom igracu. Ne sto se tice samo kvaliteta, vec duzine ugovora i uopste koji qrac oni rade u Zvezdi.

 

Pored svih misterija, najveca mi je Dalibor Ilic??  Lepo je imati puno igraca, ali ovo je za oko negledljivo, ne igra sama vec kad vidis Raduljicu koji izgleda kao da je celo leto bio na rostilju i pivu.

 

Da ne idem u of, uopste mi nije jasno koji smo qrac raskinuli sa Radonjom a nismo doveli kvalitetnog trenera sa iskustvom koji bi poslozio solidan tim jer para ocigledno ima. Ne bi me cudili sl sezone da Lazic okaci ciglu o zid i postane trener.

 

Klub je bas neozbiljan..da ne kazem u fazi raspada. Broj pobeda vise nije ni bitan jer smo svi svesni da je ovo negledljivo, tu ne mislim samo na utskmice vec ceo cirkus.

 

Da ovde izaberemo 10 ljudi da preuzme klub sa tim budzetom ne da bi bolje sve izgledalo duplo, vec deset puta. To zaista mislim bez malo sarkazma. Nebitan je poraz..vec sto kad pogledas napred, vidis samo mrak.

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Devil In My Pants said:

Raduljicu ne bi uzeo sad ni Pavicije iz Mornara. Iskreno ono je velika sramota KKCZ, Covica, trenera pa i nas navijaca. Sve to pa na jos DVE sezone.  Samo zbog toga cela uprava treba da padne.

 

Ozvanicis Vildozu a ono neka prava ima Baskonija, sad ne znam o cemu se radi, ali nije ni bitno. 

 

Opet gomila svega i svacega pa OVOMPRILIKOM molim Covica da potpise i mene za 200k.

 

Mali Adams je upitan, ali ko ce ga pogurati? Jovanovic?? Nama je Bentil kao mega ciglar najbolji strelac, na svo ovo ludilo treba da dodje AIR Neda.

 

Mislim moze se almanah napisati skoro o svakom igracu. Ne sto se tice samo kvaliteta, vec duzine ugovora i uopste koji qrac oni rade u Zvezdi.

 

Pored svih misterija, najveca mi je Dalibor Ilic??  Lepo je imati puno igraca, ali ovo je za oko negledljivo, ne igra sama vec kad vidis Raduljicu koji izgleda kao da je celo leto bio na rostilju i pivu.

 

Da ne idem u of, uopste mi nije jasno koji smo qrac raskinuli sa Radonjom a nismo doveli kvalitetnog trenera sa iskustvom koji bi poslozio solidan tim jer para ocigledno ima. Ne bi me cudili sl sezone da Lazic okaci ciglu o zid i postane trener.

 

Klub je bas neozbiljan..da ne kazem u fazi raspada. Broj pobeda vise nije ni bitan jer smo svi svesni da je ovo negledljivo, tu ne mislim samo na utskmice vec ceo cirkus.

 

Da ovde izaberemo 10 ljudi da preuzme klub sa tim budzetom ne da bi bolje sve izgledalo duplo, vec deset puta. To zaista mislim bez malo sarkazma. Nebitan je poraz..vec sto kad pogledas napred, vidis samo mrak.

 

 

Radonja je na zalost raskinuo tj. nije produzio sa nama, a ne obrnuto.

Edited by drakon1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Laki21 said:

20210414122014_357908.jpg

Saopštenje Košarkaškog kluba Baskonija prenosimo vam u celosti:

"S obzirom na objavu Crvene zvezde o angažmanu igrača Luke Vildose i s obzirom na ozbiljnost situacije, Upravni dodbor Baskonije želi da saopšti:

1. Baskonija poseduje prava na igrača van NBA lige kao što je dogovoreno kada je igrač odlazio u Nujork Nikse, meseca maja 2021. godine. To znači da u slučaju potpisa za klub van NBA lige ili igrač ili klub moraju da finansijski obeštete Baskoniju.

2. U slučaju angažmana Luke Vildose u Crvenoj zvezdi, on je obavljen bez učešća ili saglasnosti Baskonije. Čak i bez bilo kakve komunikacije u vezi sa tim. I bez plaćanja ugovorene novčane naknade. To predstavlja veoma ozbiljno kršenje dogovora postignutog prilikom njegovog odlaska u NBA ligu i pripisuje se igraču i klubu njegove destinacije.

3. Suočena sa takvom situacijom, Baskonija čim je saznala za njegov ugovor sa Crvenom zvezdom, izričito je i nepobitno zahtevala od kluba i od samog igrača poštovanje prava koja uživa. Takođe, slučaj je prijavljen Evroligi od koje se traži primena odgovarajućih zakonskih mera, posebno suspenziju registracije igrača od strane Crvne zvezde kako bi se zadržao integritet takmičenja koji bi u protivnom mogao da bude na udaru.

4. Konačno, ukoliko prethodni dogovori ne budu ispunjeni u propisanim rokovima, Baskonija će nastaviti da preduzima odgovarajuće zakonske radnje kako bi do tančina zaštitila svoja prava, kako od igrača, tako i od Crvene zvezde kao odgovornih za navedeno kršenje regulatornih propisa Evrolige.”

Procitao sam. Klub i sam igrac nejasni. Mada pojma nemam kakva oni prava imaju na Vildozu..tu mi bas nista nije jasno

 

Skontah sad, treba obestecenje 🙂

Edited by Devil In My Pants
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, drakon1 said:

Radonja je na zalost raskinuo tj. nije produzio sa nama.

Ma dobro, ali sto nismo doveli nekog trenera sa znanjem, iskustvom i konekcijama?

 

Covic treci put pokusava isto..tj nije ni treci vec ko zna koji. 

 

Jos te price ne treba nama stranac jer ne razume..pa ovo ni mi ne mozemo da razumemo a ne neki stranac 🙂

 

Zgrozio sam se ovoliko kad sam video Raduljicu..jos mu igra lik. Na sta onaj lici jbte..jos na dve sezone..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Kankkunen said:

Čudno je da se niko iz Oktagona nije oglasio, Jelić ili Ristović ... njihov je klijent.

Nemoguće da nisu znali za tu klauzulu.

 

A i ako postoji, čudna je ta klauzula. Znam da smo viđali u prošlosti da španski klubovi drže prava na igrača u španiji, ali za celu evropu, to još nisam čuo.

 

A i što ti kažeš, nemoguče je da niko, ni igrač, ni njegovi agenti to nisu znali pre potpisa za drugi klub.

 

9 minutes ago, drakon1 said:

Radonja je na zalost raskinuo tj. nije produzio sa nama, a ne obrnuto.

 

Ja nebi rekao da je baš tako prosto. Jer ako se tako gleda, onda je i austrougarska bila u pravu što nas je napala u prvom svetskom ratu. Fino nam nudili da potpišemo, a mi nečemo...

 

edit: ustvari, glupo je od mene što sam uopšte komentarisao ovaj post, jer se onda opet vračamo na prežvakanu temu, o kojoj smo več sto puta sve rekli ovde. Ništa novo nema da se kaže.

Edited by L' Imperatore
Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam sta je sa ovim forumom, sta se desilo u poslednje vreme.  Kad sam pisao za Adamsa, svi odreda osim par forumasa ste me napali. 

Ljudi, nije trebalo posebno poznavanje kosarke da se predvidi ovakva njegova igra, trebalo je samo malo logickog razmisljanja. 

 

Logicki sled je sledeci 

Plej iz Australijske lige koji nikad nije igrao u evropi-australijska liga je maltene na nivou rekreativaca gde se samo trci i sutira-Duop Rit dominira u toj ligi, svi smo gledali Duopa Rita u El i Aba. 

 

Je l' to bilo toliko tesko da se shvati ili sta? Ne razumem cemu sad iscudjavanje?? 

Drugo, da jeste, stoji da smo svi kukali za macku u dzaku. Aali se macka u dzaku dovodi na poziciji Kvinsi Milera, a ne na poziciji PLEJA koja je najvaznija  u timu. Macka u dzaku se dovodi umesto Raduljice. 

 

Trece, ne znam da l' je iko pri zdravoj pameti ocekivao da cemo dobiti Radonjica,  covek je sinonim za dobijanje ovih frankenstajn ekipa gde se ne zna ko sta radi. Bukvalno bi sa juniorima dobio 90 od 100 utakmica protiv ovakve Zvezde sa Vladom Jo. 

 

Cetvrto, Radujica je apsolutna uvreda za sve ljude koji placaju porez u drzavi Srbiji i cijim se novcem finansira doticni. Ajde Stimbe je krsina al je bar licio na kosarkasa, lepo mahao peskirom. Raduljica ima pivski stomak alo, je l' smo svesni da nam u EL igra covek sa pivskom stomacinom koji je vozio kamper u Americi a pre toga igrao po Kinama i Korejama.  Deluje i krece se kao ameter. Da ne pominjem da bi 2 random forumasa mogla da ga izvrte u piku kako god oce. Bukvalno mozes svaki napad da poentiras cim uvuces Raduljicu u pik.  Ne moze da brani NISTA. U napadu NE MOZE NISTA. Zasto? Zato sto je spor, trom i skok mu je manji od Kuzmicevog. Kuzmic je bukvalno sa drvenim rukama Hakeem.  

 

Peto  

MI sad imamo ovo 

Vildoza, Ivanovic, Markovic, Adams, Topic 

Nedovic 

Dobric, Lazic, Lazarevic, Holland 

Bentili, Ilic 

Petrusev, Martin, Mitrovic, Raduljica, Kuzmic  

 


Je l' vi shvatate da to NIJE NORMALNO??? 

 

 KOliko god vi pomerali Ivanovica i Adamsa na 2, evo vam jedan  vizionarski pogled na svet a zapravo sasvim logicni kao i u slucaju Adamsa. 

Ivanoci i Adamas NISU KOMBO BEKOVI. Ne mogu da budu to, oni su PLEJMEJKERI, njihov kvalitet je los, ali su plejmejkeri, njihove plejmejkerse sposobnosti su nikakve ali su PLEJMEJKERI. Tacnije jedinice. I batalite tu pricu o zastarelosti striknih pozicija. To jeste zastarelo u smislu da je sad JOkic organizator igre al jos uvek nije zastarelo da su Ivanovic i Adamas fizicki inferiorni i da ne mogu da naprave prednost brotiv bilo kog beka u evroligi, niti mogu da se demarkiraju, niti mogu da ga odbrane. JEdnostavno nemaju telo, nemaju konstituciju, nemaju kretnje bekova. Plejevi upitnih kvalitet i na poziciji BEKA ce izgledati jos gore nego na poziciji pleja. 

 

Nedovic je JEDINI BEK, alo, 5 centara i 5 plejmejkera  imamo a imamo JEDNOG beka koji ce krenuti da igra pitaj boga kada i pitanje je koliko ce se zadrzati na terenu. 

 

Dobric, Lazic i Hollanda ne mogu da budu bekovi jer nemaju skillseta za to tako da i tu pricu i opravdanje Covica zaboravite. Videli ste veceras kako to izgleda u reziji Dobrica i Hollandovog hero balla.  

 

Holland, opet ponavljan, imao je neverovatnu srecu da krene da oponasa psa bas u utakmici protiv Partizana i da toga nije bilo, zaigrao bi u Evroligi samo u svom snu. Covek je crni Dobric kao sto je Ivanovic beli Adams. Holland je dusu dao za Australiju i Portoriko, neobavezno sutiranje na kos pa kome koliko udje. Nemoguce je njega u ovim godinama uciti da igra odbranu koja je veoma upitna i da postuje loptu. 

 

Ilica NIJE MLAD IGRAC, prosle godine je igrao Abu sa jako dobrom rolom. Da podsetim, Jovic i Kalinic su dosli iz Radnickog pa su odmah krenuli u EL. Tako da cemo bezveze uzeti godinu dana zivota Ilicu i verovatno ga upropastiti, ako je Ra od SImona mogao da napravi ono sto je napravio, mozemo sad valjda od Ilica jednu respektabilnu cetvrotku za tim koji se bori za Top8. Ima predispozicije al mu fali sistem, ovde SISTEMA NEMA. Covek od 22 godine mlad igrac, mora da se kali i da skuplja iskustvo iako je prosle sezone igrao standardno Abu, sad je vrv zaboravio kako to izgleda pa ima status kao Topic od 16 godina. Takodje jedna sramotna stvar. 

 

Petruseva guramo na 4 a on to u snu ne moze da igra, covek je cista petica koja je trebalo da pokupi sve sramotne minute Raduljice. Covek nema NISTA sto bi ga preporucilo da igra 4 al izgleda to kod nas moze.    

 

 

 

I za kraj, evo pobornica timova od 16 seniorskih igraca. 

 

Bentili odigrao odlicno, predugo na klupi, ohladio se i kad je usao u toku resavanja meca, nije mogao da uradi NISTA. Covek se ohladio, prosta stvar. Sumanute rotacije 

Mitrovic nam drzao glavu iznad vode da nam igra deluje koliko toliko smisleno, zaboravljen na klupi. 

Petrusev poceo solidno,   nista. 


Ne moze se igrati sa ovoliko igraca, ne moze.  
A isto ovako cemo izgledati i sa Vildozom, ovo NE MOZE da se hendluje. Ovoliko igraca ne moze niko da hendluje, jeste svesni vi toga? A pogotovo ne moze Vlada Jovanovic koji nije mogao da ima uspesnu epizodu ni u Ciboni. 

 

I mogli bi malo da prestanemo da suludim argumentima dajemo alibi Covicu za ovo sto je uradio, nazovimo stvari pravim imenom a to je SRAMOTA. 

Ne zbog poraza, vez zbog svega ostalog. 

  • Like 8
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Naši plejmejkeri zajedno nisu za više od 10 minuta u EL. Nadam se da ovaj Vildoza može da izgura 30, ako uopšte i dođe. 

Džoni je odigrao verovatno najgoru utakmicu otkad je u klubu. Baš je prodao tekmu. Jedino opravdanje za one izgubljene na kraju bi mogle biti što je igrao celu četvrtinu bez izmene, ali opet, onaj poslednji turnover je kriminalan. Podsetio me na grešku Ročestija u Podgorici kad smo izgubili finale. 

 

Bentil me pozitivno iznenađuje i to je otprilike jedina dobra stvar koja mi je utisak posle tekme. 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, bosMan_jr said:

Svi koji kritikuju partiju Ivanovica (koja jeste bila jadna) ne znam da li ste gledali Adamsa na sta decko lici. Izgleda uzasno uzivo, svaki dribling mu je na ivici TO, svaki pas takodje, a o kosu i ne razmislja, dva puta se iznenadio sto je sam i bacio loptu bezveze.

 

 

A tek sto voli da prevede loptu u poslednjoj sekundi i da dribla oko centra, konstantno na ivici da bude preko pola.

 

Defanzivno je imao dobrih reakcija veceras, cak i poneki zanimljiv pas, ali kako prolaze utakmice sve manje se nadam da se moze izvuci neki x faktor iz njega. Eventualno da se koristi iskljucivo na dva, pa da bez plejmejkerskih zaduzenja proba nesto da uradi iz drugog plana.

 

Bio sam dokon i gledao dosta nekih njegovih isecaka i hajlajtsa ovih dana, na kojima naravno igra sa neuporedivo vise samopouzdanja i na puno nizem nivou, pa lopte upadaju u kos, ali i tamo deluje nekako kruto. Slabo zavrsava na obrucu, dosta nekih nekontrolisanih polaganja cak i iz lakih pozicija, flouter sporadican, jedan perfektan pa sledeci totalno bez osecaja, mehanika suta daleko od prefinjene, mada su procenti dobri.

 

Sve u svemu, kakav je takav je, pre cemo nesto dobiti od njega nego od Ivanovica koji za godinu dana ni za pedalj nije napredovao.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Benito said:

Adams je najmanji problem, on ce u paru sa Nedovicem/Vildozom biti drugi igrac, sa druge strane Ivanovic i Holand su veliki problem za nas.

Aha oce, kao sto je Ivanovic bio nas najmanji problem dok nije proigrao kad smo mu doveli cuvenog centra koji zna da vrti pik i da cupa obruc. A jos bolje ako je vec igrao sa njim. 


Isto tako ce i Adams u paru sa Nedovicem i Vildozom biti drugi igrac, kao sto je i ovaj sad postao drugi igrac sa Martinom. 

Link to comment
Share on other sites

Jovanovicu slabo sta zameram. Svestan je nase nemoci spolja i trudio se da poene 'izmislja' ispod kosa. Ideja spustanja lopte na Bentila i Petruseva je postojala tokom veceg dela utakmice i to je radilo posao. Pokusaj sa Raduljom je isto imao nekog smisla, sve da se dodje do lakih poena, mada je to bio pokusaj ocajnika (jer Radulja ne lici na profesionalnog kosarkasa). Dalje, igra sa puno urucenja, i pokusava se da se pokrene protok lopte. Bilo je lepih momenata u prvom poluvremenu, par puta su Mitar i Holand lepo nastavili protok lopte nakon nekog ispadanja u odbrani Panate. U drugom poluvremenu je bilo to tanje, pamtim jedan lep protok pred kucanje i pas Petruseva za Lazinu trojku preko odbrane. Igraci postuju Vladu, bar za sad, igra se strpljivo, postuju se kretnje u napadu. Neki igraci imaju vise ovlasti s loptom i uputstvo da napadnu (npr. Bentil, Petrusev, Holand i danas Dobric), neki ne. Defanzivni mentalitet postoji. Od trenera tolikog iskustva i kosarkaskog backgrounda - meni je ovo sasvim zadovoljavajuce konceptualno. Ljudstvo je problem, premalo kvaliteta, kosarkaskog znanja, pa i fizike. 2022. godina, a nama Luka Mitrovic, koji je 2020. u Buducnosti imao skoro pa jednocifrenu minutazu, izgleda kao top3 igrac tima. To je zaista lose...

 

Ok, naravno da imam par zamerki na vecerasnju utakmicu (mada bi o njima moglo da se diskutuje) - npr. imamo akciju gde bek istrcava na 45stepeni i iz kretnje sutira trojku. Kontam da je to neki specijal za Nedovica, ali mi je totalno bzvz (i malo smesno) sto je jednom iz te akcije Laza sutnuo tricu iz kretnje. Dalje, koliko god bio ocajan Vlada, nije smeo da ubaci Radulju niti da dozvoli da on sutne bacanje zbog tehnicke. Radulja je bas masan, trom. Nije bilo prijatno gledati ga, iako je i dalje namazan i zna da se zagradi. Holand, koliko god ogranicen, morao je imati vise protagonizma jer su ostali priuceni kreatori bili bas totalna katastrofa. Kljucni momenat utakmice je kada je Radonja izveo Papajanisa (koji se uopste nije snasao na nasa svi-sve preuzimanja u odbrani) i uveo Gudaitisa - tu mislim da je Vlada morao da se vrati na konzervativniju varijantu gde preuzimamo 1-4, a 5ica iskace/zonira. Pak, to sto nije uveo Adamsa umesto Dzonija - ocigledno je da nema poverenja u Dzejlena, i prilicno je jasno zasto. To sto je Dobricu dao loptu, pa nije imao neki izbor, ali jeste jako lose po nas. Svakako bih radije pustio Bentila da sili, ili Holanda da pljune jos koju trojku, ali to su odluke iza kojih Vlada stoji, verovatno ona logika da treba bekovi resavaju zavrsnicu... I sta bi sa Mitrom posle tehnicke?!?

 

Konceptualno, upitno mi je mozda sto plejeve drzi na uzdama. Nasi igraci na toj poziciji su nam pomalo divljaci. Mozda bi Adams bio bolji da ima vise slobode da siba preko ruke, npr. Igrao je u ludoj ligi, mozda mu treba divljine za bolju igru. Njega ne uspeva da maksimizira nikako, mada mu ni ovaj ne pomaze.

 

I da, deluje da Vlada nece da prezivi polusezinu, ali da ce biti pion koga ce zrtvovati onaj koji je sve ovo zamesio... O tome kakav nam je roster, kompatibilnosti, broj igraca koji mogu da prave prednost, kvalitet - necu, bio sam vec dosadan sa time...

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Geronimo said:

 Igraci postuju Vladu, bar za sad, igra se strpljivo, postuju se kretnje u napadu. Neki igraci imaju vise ovlasti s loptom i uputstvo da napadnu (npr. Bentil, Petrusev, Holand i danas Dobric), neki ne.

20 sekundi posle Vladinog crtanja i recnice ,,Respect the ball'' Holland uzima trojku preko ruke iz neizgledne pozicije, na osam sekundi do kraja napada.

Link to comment
Share on other sites

Ta Holandova trojka je bila bas veliki disrespect za tim. Napad pre toga mu je Ponitka prosao iza ledja i lako zakucao. Vlada je podigao Dobrica sa klupe da zameni Holanda, a ovaj kad je to video resio da opali trojku preko ruke u ranoj fazi napada. 

Al zato lepo bar zna da rezi...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ajde Dobrić, on izlazi iz povrede, očekivano je da je van forme, ali za Ivanovića ne znam šta da kažem. Dobio je i povjerenje i minute i opet vrlo slabo. Bentil radi ono u čemu je dobar. E sad, znalo se da nije baš najoštrija alatka u kutiji, pa moramo da se pomirimo sa glupim odlukama povremeno. Za Adamsa mi se učinilo da nije loše počeo utakmicu, ali kasnije je opet bio kao pogubljen. Holand kao da ne bi previše da se cima sa timskom igrom i sl. Centri su kolektivno bili ok. Odbrana je povremeno bila i odlična. Ali da bi se pobijedila ova utakmica trebalo je nešto dobiti od bekova i imati bar jednog funkcionalnog plejmejkera. Šteta, jer u ovoj konstelaciji snaga u EL, PAO kod kuće je bio idealna prilika. 

Link to comment
Share on other sites

dobrić nije igrao dugo ali je po meni veći problem što je u 4/4 igrao na SG, pošto nismo uparivali džonija i adamsa.

za SG ti treba da spustiš loptu na parket ako nisi caroll ili baron, treba ti skilla da iskreiraš sebi poziciju za šut.

 

dobrić je tu najtanji ali se iz raznoraznih razloga stalno očekuje od njega da ispuni taj lofty zadatak.

 

za džonija nema potrebe da seirim, njegove mogućnosti su takođe dobro poznate. nije on ništa gori trenutno od adamsa, uprkos spektakularnoj apokalipsi ali kod njega je jasno da bolje biti neće, dok kod adamsa postoji neki majušni procenat da se desi nešto pozitivno. kada se raširi, tj stvori prostor za adamsa da igra 1na1, dešavalo se i ponešto pozitivno, naravno nedovoljno.

 

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, uini said:

dobrić nije igrao dugo ali je po meni veći problem što je u 4/4 igrao na SG, pošto nismo uparivali džonija i adamsa.

za SG ti treba da spustiš loptu na parket ako nisi caroll ili baron, treba ti skilla da iskreiraš sebi poziciju za šut.

 

dobrić je tu najtanji ali se iz raznoraznih razloga stalno očekuje od njega da ispuni taj lofty zadatak.

 

za džonija nema potrebe da seirim, njegove mogućnosti su takođe dobro poznate. nije on ništa gori trenutno od adamsa, uprkos spektakularnoj apokalipsi ali kod njega je jasno da bolje biti neće, dok kod adamsa postoji neki majušni procenat da se desi nešto pozitivno. kada se raširi, tj stvori prostor za adamsa da igra 1na1, dešavalo se i ponešto pozitivno, naravno nedovoljno.

 

 

Evo nacrta covek 2 glavna problema ... Dobric NE MOZE na 2 i Ivanovic samo ABA (taman da Markovic i Vildoza odmore). Ostalo je nadogradnja ... a nije da nemamo cime da nadogradimo ... imamo i viska ( problem broj 3 )

Edited by Plant
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Dropkick Murphys said:

Naši plejmejkeri zajedno nisu za više od 10 minuta u EL. Nadam se da ovaj Vildoza može da izgura 30, ako uopšte i dođe. 

Džoni je odigrao verovatno najgoru utakmicu otkad je u klubu. Baš je prodao tekmu. Jedino opravdanje za one izgubljene na kraju bi mogle biti što je igrao celu četvrtinu bez izmene, ali opet, onaj poslednji turnover je kriminalan. Podsetio me na grešku Ročestija u Podgorici kad smo izgubili finale. 

 

Bentil me pozitivno iznenađuje i to je otprilike jedina dobra stvar koja mi je utisak posle tekme. 

 

Vildoza je došao, tu nema spora. Samo ćemo videti da li moramo da plstimo obeštećenje koje je u rangu 100k evra.

 

Samo meni nije jasno na osnovu čega to rade španski klubovi, da li su to interni dogovori.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...