Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Bravo Tope! Kakva doktorska partija! :Hail:

 

49p 10/13 za 2, 3/7 za 3, 20/20 bacanja uz 12as :Hail:

 

Bukvalno odigrao sam celo drugo i produžetak!

 

Mora biti u prvom timu sl sezone!!!

Edited by Čvarkov
  • Like 13
  • WOW 2
Link to comment
Share on other sites

Topic 🔥

Nadam se da je Covic video da Top mora da ima mesto u timu naredne sezone kao treci plej. Ukoliko ostane Kampaco i bude mu neka vrsta mentora mozemo da dobijemo paklenog igraca za naredni period.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Odličan je Top. Imamo pleja na duže staze. Ali polako, ovaj turnir je za njega dva nivoa ispod njegovih kvaliteta. Nije merodavan. Drago mi je da je pun samopouzdanja što je najbitnije za mladog igrača koji je u nastajanju. Uz ozbiljnog mentora sledeće sezone ( ukoliko Kampaco ostane ), neće imati granicu.

Edited by Čočo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kunem vam se bogom zaplako bih sad od muke,kad vidim da mi Markovici Ivanovici igraju,da ne pricam o drugim pozicijama znate koga sve imamo
nek igra Nikola sve i da igra losije od njih sto je mnogo tesko iskreno

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Dzonii said:

Topic 🔥

Nadam se da je Covic video da Top mora da ima mesto u timu naredne sezone kao treci plej. Ukoliko ostane Kampaco i bude mu neka vrsta mentora mozemo da dobijemo paklenog igraca za naredni period.

Da je pameti  bio bi standardan clan ekipe vec ove sezone.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Dzonii said:

Topic 🔥

Nadam se da je Covic video da Top mora da ima mesto u timu naredne sezone kao treci plej. Ukoliko ostane Kampaco i bude mu neka vrsta mentora mozemo da dobijemo paklenog igraca za naredni period.

 

4387_nebojsa-covic_f.jpg

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Nini3112 said:

Ali koliko mali izgleda lagano,kao da se nista ne desava,to je nesto sto mi se najvise svidja,momak hladan kao led tokom cele utakmice

Jos kad fiksira obruc kad izvodi slobodna, nema greske 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Dzonii said:

Topic 🔥

Nadam se da je Covic video da Top mora da ima mesto u timu naredne sezone kao treci plej. Ukoliko ostane Kampaco i bude mu neka vrsta mentora mozemo da dobijemo paklenog igraca za naredni period.

 

Covica da KKCZ interesuje vise od mogucnosti da od drzave dobija milione evra ne bi mu KK FMP bio oaza za igrace koji svakako u buducnosti nece igrati u KKCZ nego za mlade i talentovane igrace od kojih bi bar po dvojica bili ukljuceni u KKCZ tim u EL/EC odmah nakon 12 seniora.

 

Da li Manning moze da igra u KKCZ sledece sezone? Moore? Jenkins? Valinskas? Jasno je da ne mogu i jasno je da su tu da bi i mali Filip mogao da se pohvali kako mu je klub u prvih 5 u ABA ligi (a bice i treci kada ta liga konacno zavrsi svoju transformaciju u KLS).

 

Covic je u pokojnom FMPu (onom koji je dva puta igrao polufinale EC/ULEB kupa) forsirao iskljucivo mlade igrace uz jednog do dvojicu iskusnijih (poput Krstovica) i to je jednostavan recept koji treba da vazi i za ovu filijalu KKCZ istog imena. Dakle, mladi igraci do 21 godinu, nakon sto napune 21 ili u KKCZ ili ispisnica. 

 

Naravno, to isto vazi i za KKB i KKSCD - ali, lakse je parazitirati na novcu gradjana Srbije i postizati rezultate na osvovu tog novca, bez ikakvog ozbiljnog sistema i rada.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Dzonii said:

Topic 🔥

Nadam se da je Covic video da Top mora da ima mesto u timu naredne sezone kao treci plej. Ukoliko ostane Kampaco i bude mu neka vrsta mentora mozemo da dobijemo paklenog igraca za naredni period.

Sto Covic.Valjda Dusko treba da vidi i da proceni.Svakako da ce mu dati sansu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Don Dusko said:

Sto Covic.Valjda Dusko treba da vidi i da proceni.Svakako da ce mu dati sansu.

Pa zna se ko kroji nasu sudbinu, ovaj htedoh reci tim...

Iskreno sam skeptican po ostanku Ivanovica i na redne sezone, bas zbog toga sto mislim da ce Covic da mu se mesa u poso i da ce Ivanovic da pokupi stavri. Verovatno uz neko saopstenje kako je Ivanovic kriv.

Ovo je samo moje misljenje na osnovu predhodnih godina, ali se iskreno nadam da ovaj put gresim i da ce ovaj put biti drugacije...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...