Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Place mi se kad vidim koliko se para ulupalo i da se sa ovim budzetom mogao skockati pristojan tim a sada nam fali samo patuljak pa da budemo kompletan cirkus.

ajde da se vidi neki koncept pa i da se gubi jebiga, ovakvi kakvi smo nismo ni trebali da igramo EL, zao mi je izmedju ostalih Ilica, momak je bio glavni igrac kod Dodika a ovde bleji na tribinama, koji smo ga kurac i dovodili.

Link to comment
Share on other sites

Ivanovica nikad nisam

zeleo u Zvezdi ali sada ga prizeljkujem svim srcem ,da zauzda ovu razularenu bagru !!!! Ovde samo rezovi i cvrsta ruka pomaze ,ko nece da slusa dovidjenja! 

23 minutes ago, Profaarmor said:

Place mi se kad vidim koliko se para ulupalo i da se sa ovim budzetom mogao skockati pristojan tim a sada nam fali samo patuljak pa da budemo kompletan cirkus.

ajde da se vidi neki koncept pa i da se gubi jebiga, ovakvi kakvi smo nismo ni trebali da igramo EL, zao mi je izmedju ostalih Ilica, momak je bio glavni igrac kod Dodika a ovde bleji na tribinama, koji smo ga kurac i dovodili.

Ziva istina ! Ilic nije ni dobio priliku da igra . 
EL sa ovakvim besrecnim rosterom i jos nesrecnijim trenerom nismo trebali ni pocinjati ! 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, NikadProtivKaline said:

a odakle to da su nam igraci razularena bagra?

ko se to nedolicno ponasa ili ne trudi dovoljno?

manjak kvaliteta, i na parketu i na klupi da...ali ne vidim odakle sad to da treba cvrsta ruka i ne-daj-boze-dusko ivanovic?

 

 

Ja sam sklon stavu da nije ni manjak kvaliteta.

 

Problem je samo loš trener, koji ne zna da vodi utakmicu, koji dozvoljava prazne hodove a rotacija i raspodela minuta su mu užasni.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Benito said:

Sad ni Markovic ne valja?

Pa sad,valja jer nema ko drugi.Nije poenta njegov kvalitet koji je za analizu i koji je poznat.Nego izbor Radonje  Ivanovica,Voltersa i Markovica.Iskreno on ih je birao na 2 godine.Iskreno gleda krompir a bira meso.Volters potpisan na godinu,teoreticati zavere bi nasli vezu.Ja je ne vidim ali nama balast ostade.

Edited by Placebo Lone star
Link to comment
Share on other sites

Па ви људи не знате де ударате. Тера се Јовановић и прижељкује као замена тренер од 60+ година који би овде био сезону, плафон две и онда би после његовог одласка кукали како нема тренера на дуже стазе и да треба неки млад да се истрпи и онда би се тај млад терао и тако у круг.

Не може се добар тренер постати преко ноћи.

 

Влада има за сад грешака али тек треба да се види да ли ће из њих нешто научити, не може он после 3 утакмице да постане екстра тренер и да рутинира екипе у евролиги. 

 

 

 

Edited by Урош19
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

duško ivanović bi bio dobar samo ukoliko smatrate da ovih 16 igrača treba rasterati po principu, schilbovaće sami sebe i oprostiti komade plate, samo da se ne igraju scena iz filma oficir i džentlmen. nedović bi ili završio sezonu nakon nedelju dana treninga ili zapalio u cedeolimpiju.

 

 

jedino bi dobrić bio u fazonu,

giphy.gif?cid=ecf05e47vpprj0mtk1hy4e4dwl

 

 

 

 

 

  • Like 2
  • Ha-ha 13
Link to comment
Share on other sites

Ne vidim ja da su igrači razularena banda, problem je trener-poslusnik koji je na sve to izrazito glup. Još veći problem je što se Ćoki opet raspistoljio nakon Radonjinog odlaska i zaigrao. Sad ćemo silbovati Adamsa, koji i nije dobio pravu šansu, ali nisu nam problem domaći trupi...

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Domaći uz sve mane koje imaju, su nam neophodni. I trebaju da čine solidnu većinu rostera. Pitanje je samo sa kakvim ulogama, i kakvim odgovornostima. Pa tako teško da i Lazić i Lazarević mogu da igraju po 20+ minuta na istoj utakmici, teško da Lazić može više od 5, 10, i teško da Raduljica može da bude u rosteru...

I kako nemamo domaćeg igrača kao što je bio Kalina prošle godine da može da ti drži ekipu i na ABA i na EL nivou (+ Davidovac kao dokazani "glue guy" i na EL nivou), nameće se potreba da u tih nekoliko stranaca rešimo pitanje kreacije i nošenja ekipe. Znači, 3 do 4 kvalitetna, da kažemo proverena stranca. Mi na to dovodimo igrača iz Australijske lige i ostavljamo ga mladom treneru početniku da ga uklapa i navikava na potpuno drugačiju košarku po ubrzanom postupku (jer vremena jelte, nema) i to na najbitnijoj poziciji u timu, a usput dovodimo da igra beka 34-godišnjak kojem je plafon do tog poznog stadijuma karijere bio Evrokup. Takođe, optimizam da će Nedović biti zdrav tokom sezone i da će biti taj neki Kalina iliti "go to guy" svakako nema pokriće. 

 

I tako na već stvorenu konfuziju od selekcije, pokušavamo da je "vadimo" dovođenjem 17-og igrača Raduljice, a za svaki slučaj ostaje na platnom spisku i Kuzmić kao četvrti/peti centar i spuštamo Petruševa na poziciju 4 (sa alibi pričom zbog šuta) i izbacujemo totalno Dalibora Ilića iz upotrebe. 

 

Šta znam, nisam zadovoljan selekcijom i pričom koju guramo, ali mislim da možemo da se izvučemo. Sada šilbovanjem.

Adamsov kvalitet pored tog perioda adaptacije na evropsku košarku (kao Lorenco Braun koji mi nikako tada nije legao) je svakako upitan, tako da bih voleo da tu vidim šilbovanje, uz nadu da će nas što manje koštati. Vildoza je veliki upgrade na toj poziciji jer lišava Džonija uloge prvog plejmejkera (niti treba da bude prvi, niti plejmejker), a svakako je provereno bolji igrač od Adamsa.

 

Ne bi bilo loše da se šilbovanje desi i Holandu jer stvarno ne vidim niti trenutan doprinos, niti da tu može nešto da se promeni na bolje. Po cenu da Džoni dobija više minuta na dvojci, i da ako treba i Dobrić se spusti na istu povremeno, + što u tandemu na terenu mogu da budu i Pefi i Vildoza zajedno, jer nisu isti tip plejmejkera. I da se pomolimo da poneku utakmicu (kad mu bude zgodno) odigra i Nedović.

 

Raduljica ako je moguće samo na treninzima da se pojavljuje (ne mora ni tamo) i da zaboravimo da je deo našeg rostera. 

 

U tom slučaju bi svođenje na 14, 15 igrača bilo prihvatljivo i po meni neophodno. Ovo sa 17 igrača je cirkus. Rasporedile bi se uloge igračima barem koliko toliko i imali bi neki kontinuitet  minutaže, uloga i njihovog komfora. 

 

Vlada Jovanović da ostane trener (barem još neko vreme) jer osim Radonje, ne vidim ko bi drugi mogao a da budem iole zadovoljan imenom i godinama tog trenera. 

 

Pa nek nam je Bog u pomoći. Ja mislim da ovo može da se okrene na bolje, čak i nije toliko loše za sada, samo da malo dođu sebi i da ne pravimo cirkus tamo gde se ne mora. Imamo materijala !

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Kakvo vredjanje trenera naseg kluba ja ne verujem... Dodjite u halu pa ga vredjajte i terajte, mozda je bolji efekat nego ovde... Sramno zaista...

Adams je dobio i te kako sansu, od prve pripreme utakmice do poslednje on je cak i sve losiji... Vide se na primeru Vildoze sta znaci kvalitetan igrac koji odmah pokaze to...

  • Like 6
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...