Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

7 hours ago, bodo said:

ne sumnjam da ćemo se s pravom nastupa Campazza pošibati za ulazak u top 8. Veći problem vidim u tome da smo protiv direktnih konktenata, tipa Fener , Baskonia, EFES gubili sa visokom razlikom. 14,16 i 13 razlike. teško će to biti stizati a može se pokazati itekako  presudnim. šteta da smo morali proći kroz taj period insanityja sa amaterom na čelu. 

Све 3 биле егал 6,7 минута до краја...

Link to comment
Share on other sites

Kada se gleda tabela trebalo bi pogledati i ko jos koliko ima da odigra kod kuce a koliko na gostovanju.

6. Partizan odigrao kuci 11 na gostovanju 13 (pritom jak domaci teren 8-3)

7. Baskonija 12-12 (Izuzetno losi na strani 3-9 njih docekujemo)

8. Valensija 13-11 (Podjednaki kuci i na strani, za po jednu pobedu u plusu. Njih docekujemo.)

9. Zalgiris 12-12 (jak domacin, ne toliko jak gost)

10. Makabi 11-13 (domacinska ekipa)

11. Efes 11-12 (svugde mogu da dobiju, ali i da od svakog izgube, sve dok se ne uozbilje)

12. Virtus 13-11 (po meni najtezi posao do kraja, vecinu utakmica do kraja igraju kao gosti 4-9 do sada na strani)

13. Zvezda 11-13 (problem je samo sto ove godine imamo samo 6-5 kod kuce, vreme je da se to promeni, neka gori Pionir).

Za tri mesta konkurise 8 ekipa. 

Nama je bitno da iz konkurencije i eventualnih krugova ispadnu po meni pre svih Baskonija i Efes, jer ne verujem da mozemo biti u plusu sa kos razlikom. Virtus mislim da nece izdrzati trku, sto je dobro po nas, jer smo negativni. Ostaje nam samo Zalgiris pozitivniji od nas, ali mislim da imamo dobre sanse da budemo ispred njih zbog rasporeda. 

Najveca pretnja nam je Partizan iako imamo dobar odnos sa njima, pre svega jer imaju jako dobar skor sa svima i u nekom trianglu ili krugu sa jos vise ekipa ce verovatno biti ispred nas.

Baskonija, Valensija i Efes prosto moraju biti pobedjeni kod kuce i to je nesta gde moramo biti 3/3.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Pacino said:

Ko kod nas otpada za Kup? Nekako mi logično Holland i Ivanovic ako vec nema srpsko državljanstvo, a koliko znam, nema. Ostaju Kampaco, Vildoza, Bentil i Martin. 

Naravno pod uslovom da igramo Kup 😁

I ja isto kontam

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Placebo Lone star said:

 

 

 

Nije lud no prljav!!!

 

 

Od ostalih vesti Zvezda danas gazi Zadar 20 razlike!!!💪💪💪

 

 

 

25 minutes ago, Placebo Lone star said:

Nadam se da cemo biti kompletni za finale kupa,da vidimo kako to izgleda.

Kampaco,Pefi

Vildosa,Nemanja

Lazic,Dobric

Petrusev,Mitrovic

Bentil,Martin

Lazarevix,Ivanovic,Kuz I Holland.

 

Faku,Vildoza, Pefi

Nedović, Dobrić

Lazić, Lazarević

Bentil, Petrušev

Luka,Martin, Kuzmić 

 

Ovako će da izgleda roster i ovo su im primarne pozicije, naravno da Duško  ponekad i promeša uloge u zavisnosti od situacije na terenu.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, propolis said:

 

 

Nije lud no prljav!!!

 

 

Od ostalih vesti Zvezda danas gazi Zadar 20 razlike!!!💪💪💪

 

 

 

 

Faku,Vildoza, Pefi

Nedović, Dobrić

Lazić, Lazarević

Bentil, Petrušev

Luka,Martin, Kuzmić 

 

Ovako će da izgleda roster i ovo su im primarne pozicije, naravno da Duško  ponekad i promeša uloge u zavisnosti od situacije na terenu.

Sve ok,samo ne bi Luku na 5.

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, propolis said:

 

 

Nije lud no prljav!!!

 

 

Od ostalih vesti Zvezda danas gazi Zadar 20 razlike!!!💪💪💪

 

 

 

 

Faku,Vildoza, Pefi

Nedović, Dobrić

Lazić, Lazarević

Bentil, Petrušev

Luka,Martin, Kuzmić 

 

Ovako će da izgleda roster i ovo su im primarne pozicije, naravno da Duško  ponekad i promeša uloge u zavisnosti od situacije na terenu.

Fali ti Dobro jutro.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, fradler said:

Opa, Boltauzer i Javor u tandemu danas. Bice interesantno.

 

Neće biti, jer ćemo ih rastibuđulizovati, pa se njihov uticaj neće ni primetiti pošteno.

Ološ je tu samo za bitne mečeve, gde se o nečem odlučuje.

Edited by Laki21
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Proslogodisnja bezanija je obesmislila sva domaca takmicenja ukoliko Partizan ne bude kaznjen izbacivanjem u nizi rang. Apsolutno je nebitno koje takmicenje je pod cijom ingerencijom. Mora postojati kazna ili svako moze da donosi odluke kako mu kad odgovara. Bez kazne i dozvoljavanjem da ucestvuju na kup takmicenju u pitanju je cista demonstracija sile, na koju mi kao klub ne treba da pristanemo. Svakako da kup i prvenstvo nemaju car bez oba vecita rivala, ali mora se sacuvati minimum regularnosti, a odgovornost za to da li ce oba rivala ucestvovati lezi na kss, jer sa kaznom i bez nje jedan klub ne bi trebao da bude na kupu ni u kls.

  • Like 6
  • Ha-ha 2
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sector said:

Nama je valjda u interesu da odogramo utakmicu sa Campazzom protiv EL tima ili sam ja glup. 

 

Inače me ne interesuje mnogo taj kup ali je ovaj dobra prilika za uigravanje pred nastavak EL. 

Upravo tako,meni je to isto primarni motiv da vidimo kako izgledamo protiv ekipe koja je pandam i jeste sama rival ekipama sa kojima se borima za top8.

10 minutes ago, Laki21 said:

 

Neće biti, jer ćemo iz rastibuđulizovati, pa se njihov utica neće ni primetiti pošteno.

Ološ je tu samo za bitne mečeve, gde se o nečem odlučuje.

Good cop,bad cop situacija samo u razlicitim takmicenjima.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nama je valjda u interesu da odogramo utakmicu sa Campazzom protiv EL tima ili sam ja glup. 
 
Inače me ne interesuje mnogo taj kup ali je ovaj dobra prilika za uigravanje pred nastavak EL. 


trenutno nam je u interesu...a neke naredne sezone kada npr. nema interesa možemo da eskiviramo kao Partizan i prodjemo bez sankcija...jer očekivana sila.
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Sector said:

Nama je valjda u interesu da odigramo utakmicu sa Campazzom protiv EL tima ili sam ja glup. 

 

Inače me ne interesuje mnogo taj kup ali je ovaj dobra prilika za uigravanje pred nastavak EL. 

Greskom ti dadoh like. Mozda je to nas ultra kratkorocni interes, ali dugorocno je interes svih klubova u Srbiji, pa cak i Partizana da se sacuva minimum regularnosti, jer bez iste dolazi do anarhije. Ako svako bude mogao da pobegne kad misli da je slabiji, iako je ulozio ogromna sredstva, nemamo garanciju da ce se takmicenje odrzati.

Licno sam protiv postojanja KLS u obliku u kom postoji, a to je sa ucescem ABA ligasa, ali ako vec postoji onda mora postojati regularnost, tj moraju postojati sankcije za narusavanje pravila.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bukvalno niko, a posebno Nebojsa Covic, ne ocekuje da ce Partizan biti izbacen iz Kupa niti razmislja da Zvezda ne igra kup, vec je ovo deo standardnog prljavog uvoda sa obe strane na koji smo dobro navikli.

 

Isto tako ne znam odakle takav snazan osecaj za pravdu kod pojedinih.
Jebe mi se za izbacivanje Partizana za zelenim stolom, hocu da kompletna Crvena Zvezda pobedi u petak kompletan Partizan u Nisu i da tome sa zadovoljstvom prisustvujem!

 

  • Like 12
  • Love 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...