Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

 

14 hours ago, Dragan Mićić said:

I? Sad da mlatimo praznu slamu pre pocetka? Zalgiris ne bi imao nista da Vildoza nije izgubio loptu. Barsa je vec nesto drugo. Ali kukati unapred to je vec ono njesra bas.

Da nisu pustili tucu u poslenjih par minuta, KKCZ bi mozda i pogodila nesto protiv Zalgirisa. 

Dolazimo opet do price kao pre neku godinu i finala ABA protiv Buducnosti - ko nam je kriv sto smo promasili i te price. Sudije su tu da sude ispravno. Ljudi su, grese. Neki namerno, neki slucajno. Zasto se pretvarati da se to ne desava i da nekih gresaka nije bilo, mi bi bili pobednici? Ako smo bolji za 1 poen, hocu da pobedimo za taj 1, a ne da budemo bolji za 10, da bi izvukli na misice. 

  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Inbox said:

 

Da nisu pustili tucu u poslenjih par minuta, KKCZ bi mozda i pogodila nesto protiv Zalgirisa. 

Dolazimo opet do price kao pre neku godinu i finala ABA protiv Buducnosti - ko nam je kriv sto smo promasili i te price. Sudije su tu da sude ispravno. Ljudi su, grese. Neki namerno, neki slucajno. Zasto se pretvarati da se to ne desava i da nekih gresaka nije bilo, mi bi bili pobednici? Ako smo bolji za 1 poen, hocu da pobedimo za taj 1, a ne da budemo bolji za 10, da bi izvukli na misice. 

Ali opet dolazimo do toga sta mi ovde imamo tacno da raspravljamo pazi sad sudi taj i taj kako ce i da li ce da nas pokrade pre utakmice?

 

Mi nemamo nista od toga da mlatimo praznu slamu ni posle (osim neke greske kao sa Barsom)a kamoli pre utakmice. 
 

Daj loptu da ljudi igraju kosarku, pa ako su bolji neka pobede.

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Dragan Mićić said:

Ali opet dolazimo do toga sta mi ovde imamo tacno da raspravljamo pazi sad sudi taj i taj kako ce i da li ce da nas pokrade pre utakmice?

 

Mi nemamo nista od toga da mlatimo praznu slamu ni posle (osim neke greske kao sa Barsom)a kamoli pre utakmice. 
 

Daj loptu da ljudi igraju kosarku, pa ako su bolji neka pobede.

Samo kad se setim onog faula nad Cirbesom protiv Efesa koji nisu svirali na polaganju od pre par godina pa na ovamo.Podrzavam tu pricu da ako hoces da uspes ne moze da te ne voli uciteljica i da te to spreci.Ali kosarka je tako pipava i laka za navlacenje.Stvarno zelim da verujem da su stvari kao Mirotina trojka previd i nista drugo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Placebo Lone star said:

Samo kad se setim onog faula nad Cirbesom protiv Efesa koji nisu svirali na polaganju od pre par godina pa na ovamo.Podrzavam tu pricu da ako hoces da uspes ne moze da te ne voli uciteljica i da te to spreci.Ali kosarka je tako pipava i laka za navlacenje.Stvarno zelim da verujem da su stvari kao Mirotina trojka previd i nista drugo.

 

Nije bilo polaganje nego šut sa poludistance.

 

Šarić ga raspaučio po ruci , ali "to se ne svira u zadnjem napadu".

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, John Terry said:

 

Nije bilo polaganje nego šut sa poludistance.

 

Šarić ga raspaučio po ruci , ali "to se ne svira u zadnjem napadu".

Upravo to,zadnja Sariceva sezona u Efesu pre NBA….Uz objasnjenje to se nikada ne svira.🫣

To se ne moze podvesti pod previd….

Edited by Placebo Lone star
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Sector said:

Maccabi ako nas načne poput Virtusa od samog starta, možemo odmah u hotel po kofere. 

 

Gledao sam par mečeva u Tel Avivu ove sezone, ni jedna hala nema takav impakt na dešavanja na parketu. 

 

Umeju da budu zajebani zbog svog načina igre, ali umeju često i da zabrljaju zbog svoje brzopletosti. To moramo koristiti. U svakom slučaju ne treba nam jurnjava sa njima jer bi nam onda šanse za pobedu bile male.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...