Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

1 minute ago, Igor_ said:

Suska se da komsije opet imaju posetu Bat-a, zivo me zanima ako je istina kako ce celni ljudi EL da odreaguju sad kad vise nemaju tolerancije za kasnjenje sa platama... 

Boli me kuratz, da oproste na izrazu svi

 

gledaj i sredjuj svoje dvoriste

  • Like 25
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Za ovu utakmicu se nadam da Dobrić neće biti na šuteru čitaj Beronu jer je to najgori mogući scenario za njega. Belineli je 3-4 puta ostao sam .

Isto tako se nadam da Nedović i Vildoza neće mnogo vremena igrati zajedno, a da će kad se to bude desilo Vildoza čuvati pleja ko god to bio, a Nedović beka ko god to bio.

Voleo bih kad bi ostali u egalu, Armani nije neka napadačka ekipa, malo poena daju iako imaju potencijal, treba zakrviti od početka, slati ih na bacanja i imamo šansu 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, bosMan_jr said:

Boli me kuratz, da oproste na izrazu svi

 

gledaj i sredjuj svoje dvoriste

Pa nije tu stvar samo svog dvorista, pravila moraju sa budu ista za sve, a videli smo da to nisu. 

Da jesu, jos mnoge bi ekipe igrale bez pojacanja protiv nas. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Igor_ said:

Pa nije tu stvar samo svog dvorista, pravila moraju sa budu ista za sve, a videli smo da to nisu. 

Da jesu, jos mnoge bi ekipe igrale bez pojacanja protiv nas. 

Kakvu korist mozemo mi da imamo ako im uvedu zabranu registrovanja novih igrača?

Link to comment
Share on other sites

BAT nema zabranu registrovanja igrača nakon isplate dugovanja.
Partizan duguje za agencijske provizije i troškove za jedan objedinjeni ugovor.
Ima razlike...sutra ako žele da potpišu i registruju bek-ap centra, danas izmire to dugovanje...i teraj.

Gornji upis za Džonijev "pik karijere" odnosio se na činjenicu da su on i EL ''ćao - zdravo'' nakon odlaska iz Zvezde. Ne mož da mu sabereš kršten minut hajlajca u Euroligi.
U Futurinoj neslavnoj sezoni u EL odigrao je samo osam tekmi.

 

Edited by Wingwalker
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Milos 3.14 said:

Za ovu utakmicu se nadam da Dobrić neće biti na šuteru čitaj Beronu jer je to najgori mogući scenario za njega. Belineli je 3-4 puta ostao sam .

Isto tako se nadam da Nedović i Vildoza neće mnogo vremena igrati zajedno, a da će kad se to bude desilo Vildoza čuvati pleja ko god to bio, a Nedović beka ko god to bio.

Voleo bih kad bi ostali u egalu, Armani nije neka napadačka ekipa, malo poena daju iako imaju potencijal, treba zakrviti od početka, slati ih na bacanja i imamo šansu 

Nadam se da nećemo mnogo vremena(ni sekunde) igrati bez Vildoze ili Nedovića na parketu.

Link to comment
Share on other sites

https://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2017&mm=06&dd=05&nav_id=1268686

Majkl Rol je bio glikman pre glikmana,igra sad sa Amarom Gegicem u Parizu,primise sinoc 100 poena za 3 cetvrtine.

Vest je pre nase migracije sa B92.

3 minutes ago, pavijan2 said:

Nadam se da nećemo mnogo vremena(ni sekunde) igrati bez Vildoze ili Nedovića na parketu.

Ne kapiras nista,tako im sjebemo skauting.Dok nadju highlightse od Holanda ,Lazić daje trojku iz kornera.😀

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Perkos2 said:

Kakvu korist mozemo mi da imamo ako im uvedu zabranu registrovanja novih igrača?

Konkretno za njihovu nemamo, ali ako pogledas koje su ekipe zadnjih dva meseca imale iste probleme kao mi i prosle bez kazne, jasno vidis koji bi igraci propustili mec sa nama iz tih ekipa. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, bosMan_jr said:

Boli me kuratz, da oproste na izrazu svi

 

gledaj i sredjuj svoje dvoriste

Ne. To je do sada vazilo. Od ove kazne koja je uzrokovana delimicno i podlim rabotama konkurenata, itekako me zanima sta drugi rade. Jer radi se o izgleda o prednosti iskoriscene na nefer nacin...

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Nadam se da cemo veceras konacno uci u mec jako i borbeno, a ne kao da smo se unapred predali.To je prvi preduslov za bilo kakvu ozbiljnu utakmicu sa nase strane.

Potrebni su nam Nedovic i Vildoza po 30+ min na terenu, ali sa ucinkom, ne u kontra ritmu(Neda)

Takodje, mislin da je vreme da se Mitar probudio, kao i za Petruseva da ponovo zablista.

Definitivno bih voleo vise Markovica veceras nego Ivanovica.

Lazarevica postaviti na Berona, da se ne razmase mnogo

Link to comment
Share on other sites

Quote

- Osećam se bolje. Mislim da moram da popravim kondiciju jer sam u utorak igrao više od 27 minuta i bio sam zaista umoran u nekim trenucima utakmice. Moram to da održavam i da budem sve bolji, ali osećam se odlično, posebno u napadu. Znam da moram da budem bolji u defanzivi, ali pošto vas protivnički tim pritiska na celom terenu 40 minuta - rekao je Vildoza.

 

I pre nekoliko dana je pričao o ovome. Još uvek posle povrede nije 100 odsto fizički spreman što se i najbolje videlo u trećoj četvrtini protiv Virtusa.

Link to comment
Share on other sites

Moramo pobediti kako znamo i umemo, plašim se kakav će biti asistent na sutrašnjem ispitu ako izgubimo. Kad smo pobedili prvi derbi u ovoj sezoni sa vrata je krenuo da priča kako je Ivanović legenda preporodio gubitničku ekipu i odučio Obradovića. Strahujem da bi večerašnjim porazom otišao u drugu krajnost.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...