Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

6 minutes ago, drperce said:

Ma kakav telesport, glasilo debele striptizete i posumljenog

 

Da, tipicno naprdnjacko glasilo poput Informera, samo sportska verzija. No, znajuci da postoje, ko stoji iza njih i sta hoce da postigne, trebalo bi da budemo sto puta oprezniji kad su pravila u pitanju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dobro, karikiramo malo, ne moze biti 20-0 za Valensiju, ne treba nasedati na spinove. Niti je ulazio igru, niti je bio registrovan za FMP, jer u saopstenju ne pise da je registracija ponistena, vec odbijena i otkazana.

 

Prekrsili smo propozicije aba lige, zajebali malog i to je to. S druge strane, treninzi sa Duskom, Kampacom, Vildozom ce mu svakako vise znaciti nego 10 minuta u FMP-u.

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

 

 

Just now, djurava said:

Top je registrovan za Zvezdu u EL i mislim da bi on cak mogao da igra EL za Zvezdu a da kao pozamljeni igrac igra ABA za FMP. Nemoj te nasedati na  razne spinove

Ne moze. Krse se ABA pravila. Moze da igra za jedan ABA klub u ABA, a za drugi klub (koji nije ABA klub) neko nacionalno takmicenje. I to samo ako je mlad igrac.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

Inace, posle utakmice u Valensiji je odjavljen iz EL, tako da ni to vise ne moze da igra. 

 

Sad moze sezonu da zavrsi u Slodesu, odigra Kup za Zvezdu (mada tesko da ce biti mesta za njega), i onda u KLS opet da se pojavi ili u KKCZ ili FMPu. Nek nastavi da trenira sa Zvezdom i igra za Slodes, jbg. 

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kooineeperk said:

 

 

Ne moze. Krse se ABA pravila. Moze da igra za jedan ABA klub u ABA, a za drugi klub (koji nije ABA klub) neko nacionalno takmicenje. I to samo ako je mlad igrac.

 

Moze da igra i za ABA klub nacionalno takmicenje (pravilo 13. 10. 1.), u pravilima nije specifikovano.

Link to comment
Share on other sites

Ja bih voleo samo da znam sta je bila zamisao nekoga u Zvezdi?

 

Sve osim: odigra EL u Valensiji za Zvezdu PA ONDA ga prebacujemo u FMP je ne samo za iskljucivanje iz kosarke nego i za mentalnu ustanovu, zato mi je tesko da poverujem da se tako nesto desilo, cak i nama. 

Mada mi onda nije jasno zasto bi nas odbila ABA

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Kooineeperk said:

 

Inace, posle utakmice u Valensiji je odjavljen iz EL, tako da ni to vise ne moze da igra. 

 

Sad moze sezonu da zavrsi u Slodesu, odigra Kup za Zvezdu (mada tesko da ce biti mesta za njega), i onda u KLS opet da se pojavi ili u KKCZ ili FMPu. Nek nastavi da trenira sa Zvezdom i igra za Slodes, jbg. 

Moze i juniorsku EL sa kkcz

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kako je ovo j... u zdrav mozak. Kao ce nam prepoloviti kaznu, a mi u januaru imamo 6, a u februaru samo 3 meca. 

Zapravo sa tri, kazna ce biti na 2 meseca, to je i dalje ekstremno, jer regularni deo traje 6 meseci. Dakle kazna ce sa pola biti smanjena na trecinu regularne sezone, a vec sam pomenuo da je februar oskudan sa EL mecevima ... i sad kao treba da budemo zahvalni na tome. Sila Boga ne moli. Ne postoje pravila i fer odluke kad je interes velikih u pitanju. Kao i u svakoj drugoj oblasti pravila nisi ista za sve. Samo debili veruju u to.

 

Ovo sve naravno ako "nam ucine" pa "prepolove" sankcije, po nekim nezvanicnim najavama.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Firga said:

Kako je ovo j... u zdrav mozak. Kao ce nam prepoloviti kaznu, a mi u januaru imamo 6, a u februaru samo 3 meca. 

Zapravo sa tri, kazna ce biti na 2 meseca, to je i dalje ekstremno, jer regularni deo traje 6 meseci. Dakle kazna ce sa pola biti smanjena na trecinu regularne sezone, a vec sam pomenuo da je februar oskudan sa EL mecevima ... i sad kao treba da budemo zahvalni na tome. Sila Boga ne moli. Ne postoje pravila i fer odluke kad je interes velikih u pitanju. Kao i u svakoj drugoj oblasti pravila nisi ista za sve. Samo debili veruju u to.

 

Ovo sve naravno ako "nam ucine" pa "prepolove" sankcije, po nekim nezvanicnim najavama.

Pa ako prepolove kaznu od 3 meseca #FreeFacu je za nedelju dana 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Wingwalker said:
28 minutes ago, feanorlfc said:
Decko treba da trazi ispisnicu.

Dečko treba da potraži neki ozbiljan klub. Zamišljam Dozeta kako objašnjava Milenku da se takve stvari dešavaju svaki dan.

 

Koji ozbiljan klub?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...