Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Lć.Pošteno bi bilo da neko iz Kkcz izađe u javnost i lepo kaže šta je u pitanju vezano za registraciju Kampaca.Da radim u administraciji ili  da sam na bilo kojoj funkciji u klubu mene bi bilo sramota i samog sebe bi se stideo da je do mene

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Karakondzula! said:

A sta bi sa "opusteno, igrace Kampaco"?

Objasnio sam situaciju vec. Izvor mi je potvrdio da su izmirena dugovanja prema Adamsu i samim tim sam mislio da ce to biti reseno

To je i Covic potvrdio da su izmirena dugovanja. Moja je greska sto ja nisam znao da mora da zaseda komisija da bi se skinula zabrana

Izvinjavam se jos jednom eminetnim clanovima ovog foruma

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, fasper said:

Barselona je najmanji problem. Mene samo brine da se ova nemogucnost da registrujemo igrace ne oduzi na duzi vremenski period.

Realno je da se registruje za drugi deo sezone. Posle Valensije, bas za Real. Ako i to preskocimo kao termin onda stvarno ...

Edited by suptil
Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, ZvezdaJeZivot said:

Seljacina je suprotnost od gospodin. Seljacina ne znaci da je los covek, vec da je prost covek. Neko ko nema manire i kulturu. Kalina nema ponasanje jednog gospodina i to je to. On ima srce, ima hrabrost, ima kefalo, verujem i da nije los covek, ali manire nema. Ne bi se spustio na nivo jednog Malog Trife koji je seljacina na kub i gestikulirao klupi Partizana posle petog meca da je gospodin. Ne bi psovao mater Luki Mitrovicu prosle sezone posle meca. Volim ja njega, ali prosto je sve suprotno od jednog gospodina. 

Evo sad citam naknadno i da ti kazem nemas pojma sta pises...

Decko je jedan od najinteligentnijih domacih sportista, iako su generalno kosarkasi klasa za nase fudbalere.

Iskreno ovi tvoji upisi gde coveka opisujes kao nesto sto si ti zamislio, a da nisi ni popricao sa covekom su veliki odraz  malogradjanstva i predrasuda...

To mi sve deluje suprotno od jednog gospodina, ali ti ja to nikada necu reci bez da pre toga lepo popricamo uzivo.

To sto se desava u toku utakmice je druga stvar...da znas sta je sve moj brat u stanju da uradi kada igramo karte porodicno 😂

Jbg emocija kod visoko kompetitivnih ljudi...

Edited by drperce
A
  • Like 16
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, drperce said:

Evo sad citam naknadno i da ti kazem nemas pojma sta pises...

Decko je jedan od najinteligentnijih domacih sportista, iako su generalno kosarkasi klasa za nase fudbalere

Iskreno ovi tvoji upisi gde coveka opisujes kao nesto sto si ti zamislio, a da nisi ni popricao sa covekom su veliki odraz  malogradjanstva i predrasuda...

To mi sve deluje suprotno od jednog gospodina, ali ti ja to nikada necu reci bez da pre toga lepo popricamo uzivo.

To sto se desava u toku utakmice je druga stvar...da znas sta je sve moj brat u stanju da uradi kada igramo karte porodicno 😂

Jbg emocija kod visoko kompetativni ljudi...


sve si u pravu za Kalinu, IQ milion, a brat ti je car, lepo procenio po gabaritima da mi treba veći broj majice 😄

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, fradler said:

Ma kakav Adams, veze to nema s njim...

Kako nema veze, pa on nas je poslao na El a ne na Fibin bat, plus ako vec znas da "nije" ADAMS, onda sigurno  znas da su i dva bivsa trenera morali da potpisu sporazum o dugovanju i vremenski rok kada ce biti zavrseno, da ne licitiramo sa tim koji trener je pristao odmah a na kog drugog se cekalo na potpis pa se izgublio dosta vremena.

Imali smo istu situaciju i sa Loydom pre par godina valjda i to znas isto ili ne znas? Isto se naplatio preko El. 

Da nas je ADAMS poslao na Fibin Bat bilo bi mu regulisano tamo negde u ovo doba sledece godine, ali posto je otisao na EL to se resava kada su igraci u pitanju dosta brze, sto se vidi i iz prilozenog, I kod Fibe samom uplatom istog dana se skida FIBA zabrana, ovde kod El nije tako. I da El ne zanima ako klub ima igrace na Batu, nemas sankcije prema El ako si na Batu sa nekim igracima.

El sankcije su pokrenute pre nego sto je Kampazo bio u bilo kakvim snovima da moze zavrsiti kod nas. Znaci 1 decembra Kampazo ni u najludjim snovima nije bio u planu. Svakako bi krenuli u resavanje ovog problema jer bi morali imati to reseno do prelaznog roka izmedju El klubova koji pocinje u subotu 30 12.2022.Planiralo se nesto da se pazari verovatno od El klubova.

 

I nije bitno sta ja mislim, dobio sam vec po usima na jednom mestu na pitanje  zasto to nije regulisano, i cemu ovo neoglasavanje do ponedeljka u vezi El, koliko ima nase krivice a najveca je sa nase strane, toliko ima i delom uticaja i na EL koji ocigledno daje nam do znanja da im se moze.   Samim tim sto smo sve te obaveze regulisali sto parama sto sporazumima je dovoljno sa danasnim danom da se suspenzija skine,  ali opet treba i El da to potvrdi. I da, i dalje stojim pri tezi i time se tesim, bolje sacekati Kampaza koliko treba , sankcije ce biti skinute, uvek sam za tu opciju nego da smo propustili Kampaza zbog nemogucnosti da zaigra na odredjeni rok zbog El sankcija.

Tako da. to sto je istekao rok danas u 18 h ne znaci da mi nismo predali sve na vreme i da El moze sutra da se oglasi i kaze Faku ima pravo jer je njegova prijava stigla na vreme.

 

 

 

  • Like 18
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Šarac said:

Kako nema veze, pa on nas je poslao na El a ne na Fibin bat, plus ako vec znas da "nije" ADAMS, onda sigurno  znas da su i dva bivsa trenera morali da potpisu sporazum o dugovanju i vremenski rok kada ce biti zavrseno, da ne licitiramo sa tim koji trener je pristao odmah a na kog drugog se cekalo na potpis pa se izgublio dosta vremena.

 

Zli Radonja opet kriv pretpostavljam.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Čvarkov said:

 

Zli Radonja opet kriv pretpostavljam.

Zasto izvlacis zakljucke na svoju ruku, sem ako to znas ili pretpostavljas?

Ja da sam zeleo da imenjujem trenere to bih i uradio, samim tim sam se ogradio da je bilo vise trenera sa kojim smo morali da se dogovorimo.

I sad cu da te razocaram, Radonjic nije.

Edited by Šarac
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Hvala @Šaracsto je pojasnio ovo.

Medjutim to treba da uradi klub a ne Sarac na forumu.

Takodje EL treba da objasni, nemoguce da ih nijedan novinar nije kontaktirao povodom ovoga.

Pravi se teorija zavera od necega sto se dogadja stalno i jacim i poznatijim timovima i nema uopste razloga za omertu.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Šarac said:

Zasto izvlacis zakljucke na svoju ruku, sem ako to znas ili pretpostavljas?

 

Zato sto ti tako napises da mi moramo da pogadjamo a ti znas ko je a mi kao treba da znamo a mozemo samo da nagadjamo... 

 

Tako da, druze, batali nas takve enigmatike. Ili kazi u fulu ili zajebi deljenje informacija u stilu KKCZInsajdera. Ili barem nemoj da se ljutis kada ti neko tako prokomentarise upis. Mislim da je to fer, ne? 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Šarac said:

Zasto izvlacis zakljucke na svoju ruku, sem ako to znas ili pretpostavljas?

Ja da sam zeleo da imenjujem trenere to bih i uradio, samim tim sam se ogradio da je bilo vise trenera sa kojim smo morali da se dogovorimo.

I sad cu da te razocaram, Radonjic nije.

Znaci ovaj sa severa sto se slihtao, i mi ubodemo ko prstom u dupe.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...