Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

9 hours ago, Tamburinjo said:

Super je ovaj biznis model koji razvijamo... Dobar skoro kao i Terzin sto ce se izucavati na fakultetima kako on kaze... 

 

- Gospon Covke interesovanje za utakmicu je takvo da bi napunili i Arenu klub moze dobro da zaradi...

- Gde ste bili kad smo bili zDovlom 

- znam ali ipak smo mi neko preduzece i klub i stvarno imamo priliku da zaradimo 

- decko mlad si i neiskusan ja imam u kosarci koliko ti godina zivota, Pionir bio mali a sada bi fenseri da se prostiru u Areni. Sta je sledece trazice numerisana sedista... Nego turi ti na onaj tvoj kompjutor da istampa jos jedno 200 komada karata imamo nepokrivene cetiri stepenice kod ulaza C 

 

 

Ej pazi klub kaznjava navijace zato sto ih nije bilo u hali pre dva meseca i odrice se profita jer eto nece nama kafana odredjivate gde cemo igrati... Nisam menadzer Goldman Saksa niti Bulsa ali nekako mi logika govori da bi normalna uprava kluba sela i razmislila da li je mozda problem u njima a ne u navijacima. Uvek su drugi krivi, uvek bocni vetrovi, navijaci ne valjaju, uvek nam rade o glavi samo Nebojsa Covic nikad i ama bas nikad nije kriv valjda smo Jovanovica sa sve strucnim stabom iz obdanista postavili mi sa foruma. Guru, Djuras i Clash. A Raduljicu doveo Radonjic verovatno, posto je on neprijatelj numero 4 trenutno. 

 

 

 

Krivi su i kleti semenkari koji ne mogu da dodju dva i po sata ranije za tekme koje pocinju u sedam. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Drage kolege forumasi, dugo sam razmisljao da li je vreme da sa vama podelim ovaj insajderski info.

Svestan dam da ovim ugrozavam sebe i da otezavam sam sebi ali posto smo svi u istom problemu mislim da je semenkarska ciganska solidarnost iznad svega.

Spoiler

Na Eko pumpi iznad Pionira mozete se parkirati. Samo pitajte pumpadziju i dajte mu 200-300 dinara. On naslaze vozila na pumpi kao sibice.

 

  • Like 6
  • Love 3
  • Thanks 3
  • Ha-ha 10
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Clash said:

Drage kolege forumasi, dugo sam razmisljao da li je vreme da sa vama podelim ovaj insajderski info.

Svestan dam da ovim ugrozavam sebe i da otezavam sam sebi ali posto smo svi u istom problemu mislim da je semenkarska ciganska solidarnost iznad svega.

  Hide contents

Na Eko pumpi iznad Pionira mozete se parkirati. Samo pitajte pumpadziju i dajte mu 200-300 dinara. On naslaze vozila na pumpi kao sibice.

 

Je l' samo za vas iz Grupe ili i mi slabiji Srbi dolazimo u obzir? 😛

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Inace, sasvim je jasno da je insajder pokusao da zamaze oci pricom o pojacanju na centru, jer su mu svi redom rekli da ne jede govna i da ih boli qratz sta rade u Partizanu, da mi treba da se fokusiramo na sebe.

 

I isto tako sam siguran da je ciljao na 3 igraca koji su mozda bili interesantni, ali koji nece doci (barem Juta i Kamagate, za ovog treceg koji nam je bio interesantan ranije ne znam jer je pojam sirok i svakako ako je Singleton u pitanju ne pravimo problem nikome jer nema klub).

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...