Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Znajući karakter Ivanovića iznenadio me njegov odnos prema sudijama. Ja još uvek nisam video neku žešću reakciju prema njima. Može se primetiti i u razgovoru sa njim pre utakmice da i sudije imaju poštovanje prema njemu. Hteo neko da prizna ili ne, nama se osim igre popravilo i suđenje dolaskom Ivanovića.

Edited by Volter
  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Guru said:

@medobrundo 

 

Meni je Mitrović otprilike ono što je uiniju Dobrić, tako da moj eye test nikako ne prolazi, a ni sve druge testove. Nek je on živ, zdrav, pametan i kreativan, nadam se da ćemo uskoro dovesti centra potpuno drugačijih karakteristika.

Imaš li neko zanimljivo ime u beležnici, da ubijam vreme na YT ... :classic_smile:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, VISOKOLETAC said:

Zar nije neko napisao 1 000 000 plus bonus 50 000 za osvojeni kup, 50 000 za osvojeni KLS, 100 000 za osvojenu ABA ligu, plus 600 000 za osvojenu EL. To mi negde i ima smisla. To je 1 800 000, ali ako se osvoji sve, a ako osvojimo sve to, vredi svaku paru.

to sam ja napisao pre neki dan i...

 

: D 

  • Like 2
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Kvaratskhelia said:

Oćemo li odigrati neku utakmicu u Arenu ili do kraja igramo u Pioniru?

Mora da se pogodi da KKP igra to kolo na strani jer mora se imati prazna hala 24 h pre svoje utakmice.

 

Mislim da niko ne razmidlja o Areni sem ako bas ne bude vise nego ocigledan pritisak navijaca koji ne budu mogli da nadju karte za Pionir kao sto je slucaj sa poslednje tri utakmice.

 

 

Dolaze nam Real,Monako,Fener,Efes, Alba,Olimpijakos,Valensija, KKP, Baskonija.

 

Letimicnim pogledom uz ovaj polozaj na tabeli u novoj godini, komotno bi moglo da se racuna na 7 rasprodatih Arena od mogucih 9.

 

 

Jedino gde vidim mogucnost ne gledajuci u rasporede da se derbi odigra ponovo u areni a mi da budemo domacini i inkasiramo pola miliona od ulaznica kao sto preCednik Ostoja izjavio da su mu prihodi od Arene na svakoj utakmici. 

 

 

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Kankkunen said:

Imaš li neko zanimljivo ime u beležnici, da ubijam vreme na YT ... :classic_smile:

 

Slabo, moja beležnica je više za sirotinju raju, mi sada ipak kupujemo samo skupu i ekskluzivnu robu. :classic_sleep: 

 

11 minutes ago, propolis said:

Kako bi nam legao Majk Tobi na ovu ekipu? 

Možda nije vertikalan,ali je zato odličan pik end rol igrač sa solidnom praćkom za tri.

 

Mislim da sve to imamo i od Petruševa kada je na 5, ja bih tu pre neku fizikalnu zverkicu koja ume i da se rve i da igra iznad obruča, ako nam je tako nešto dostupno krajem decembra...

 

 

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Guru said:

 

Slabo, moja beležnica je više za sirotinju raju, mi sada ipak kupujemo samo skupu i ekskluzivnu robu. :classic_sleep: 

 

 

Mislim da sve to imamo i od Petruševa kada je na 5, ja bih tu pre neku fizikalnu zverkicu koja ume i da se rve i da igra iznad obruča, ako nam je tako nešto dostupno krajem decembra...

 

 

 

Petruseva bi bilo šteta sklanjati sa krila jer baš tu sa strane pomoći dolaze njegove blokade i skokovi. 

Koja razlika Petrusev na 4 kod Vlade i kod Duška💥💥💥

 

Tobi mi je pao na pamet jer je igrač koji bi se uklopio sa Kampacom kao kec na deset,a Barsa bi ga se rešila nakon povratka Mirote. Da ne govorimo da je etabliran EL igrač bez rizika.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, propolis said:

 

Petruseva bi bilo šteta sklanjati sa krila jer baš tu sa strane pomoći dolaze njegove blokade i skokovi. 

Koja razlika Petrusev na 4 kod Vlade i kod Duška💥💥💥

 

Tobi mi je pao na pamet jer je igrač koji bi se uklopio sa Kampacom kao kec na deset,a Barsa bi ga se rešila nakon povratka Mirote. Da ne govorimo da je etabliran EL igrač bez rizika.

Zadržaće oni njega, nije to neki trošak za Barsu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Don Dusko said:

 

A gde je video? Bas su amateri ova nasa braca...

 

Uz to, jedino vredno zalbe je faul Branka Lazica, koji je glupo kompenzovan odmah u sledecem napadu. 

 

Super mi je kad se ovako klubovi zale (ukljucujuci i KKCZ i KKP) a cute o greskama u njihovu korist. Gde je aut za Zvezdu prilikom gazenja linije igraca Olimpijakosa - poklonjen faul i 2 poena?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kooineeperk said:

 

A gde je video? Bas su amateri ova nasa braca...

 

Uz to, jedino vredno zalbe je faul Branka Lazica, koji je glupo kompenzovan odmah u sledecem napadu. 

 

Super mi je kad se ovako klubovi zale (ukljucujuci i KKCZ i KKP) a cute o greskama u njihovu korist. Gde je aut za Zvezdu prilikom gazenja linije igraca Olimpijakosa - poklonjen faul i 2 poena?

Najace je sto su gledali samo svoju stranu.Slazem se to jesu greske koje su bile.Ali brate odmah su kompezovali. Jbg. Nemojmo samo pricati da smo mi drugaciji.Imamo iskustva kad se nas Gazda zali kad izgubimo. :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

 

Neverovatno je šta sa loptom radi magični Argentinac. Moguće je da igra košarku života, a do skoro je imao velike probleme sa povredama, pa se čak dovodilo u pitanje njegovo zdravstveno stanje kada je dolazio na Mali Kalemegdan.

 

Za vrlo kratko vreme, Luka Vildoza je postao ljubimac navijača Crvene zvezde. Što i nije čudno, jer radi gotovo nemoguće stvari na terenu i pravi razliku čak i protiv najboljih timova u Evropi.

I ne samo to, već i preuzima odgovornost u završnicama utakmica, te donosi prevagu kada se “lomi”. Poseduje kvalitet, hrabrost, harizmu, atraktivnost… Sve ovo ga čini omiljenim među simpatizerima crveno-belih.

Argentinac je u razgovoru za grčku “TV Nova” otkrio nekoliko zanimljivih stvari, pre svega u vezi sa nedavno okončanim Svetskim prvenstvom u Kataru. Za početak je otkrio kakav je osećaj bio kada su “gaučosi” podigli pehar:

– Sjajno je. Ne znam jeste li videli snimke iz Argentine, cela zemlja je uzbuđena. Posle toliko godina borbe za taj trofej, posebno za Mesija, znamo koliko mu je bilo teško da stigne do ovoga, sada su svi srećni. Zemlja je zaboravila na ekonomiju, na sve moguće probleme na dnevnoj bazi. Ponosan sam.

Finale je gledao sa svojim sunarodnikom iz redova Zvezde:

– Bio sam sa Fakundom, kod kuće, gledali smo prvo poluvreme, onda sam morao na utakmicu. Devojka me je pozvala i rekla da su Francuzi postigli dva gola za dva minuta. Kako je moguće, pomislio sam! U svlačionici sam pratio produžetke i penale. Vrištao sam, bio sam presrećan.

Argentina sada ima dva velika fudbalska božanstva – Dijega Armanda Maradonu i Lionela Mesija. Sa potonjim ima veću povezanost zbog činjenice što je njegov savremenik:

– Imamo. Maradona je uradio nešto što niko drugi nije. Bili smo u ratu sa Engleskom, a onda smo ih pobedili na Svetskom prvenstvu. Maradona je postigao dva gola i učinio Argentince ponosnim. Zato je Maradona tako veliki. Ali u pravu ste, osećam veću konekciju sa Mesijem nego sa Maradonom.

Kako neko u zemlji kao što je Argentina odluči da igra košarku, a ne fudbal?

– Igrao sam fudbal celo svoje detinjstvo. Otac mi je bio košarkaš. Imao sam poster Manua Đinobilija. Ali obožavam fudbal. Nisam bio toliko dobar, pa sam završio na košarkaškom terenu.

Ipak je fudbal sport broj jedan u tvojoj zemlji, on predstavlja nadu.

– Tako je. Fudbal popravlja sve. Zaboravite na sve probleme koje imate. Fudbal je više od sporta.

Govorio je i o dolasku Fakunda Kampaca na Mali Kalemegdan:

– Sjajno je što je Faku došao. Dobro je imati nekoga sa kim možeš da se povežeš, ko govori isti jezik. Uživaćemo zajedno.

 

Crvena zvezda se nalazi u sjajnoj seriji dobrih rezultata, čime je postavljena osnova za eventualni plasman u plej-of Evrolige. Tu je sada i popularni Faku da pomogne:

– Poznajem Kampaca vrlo dobro iz reprezentacije, znam da će se brzo i lako da se uklopi. Možemo do plej-ofa, zašto da ne? Imamo ozbiljan potencijal u napadu, čvrsti smo u odbrani. Ko kaže da ne možemo u plej-of?!

Duško Ivanović je poznat po disciplini, voli treninge, a rekao je da, ako želite da budete šampioni, morate tako i da trenirate:

– Ivanović je baš ono što nam je trebalo. Bila nam je potrebna ta čvrstina da bi smo pobeđivali. Igrali smo dobro tri četvrtine, ali bismo gubili mečeve u poslednjih šest minuta. Sjajno je što sada imamo njega kao lidera – istakao je Vildoza.

 

  • Like 22
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...