Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

23 minutes ago, LevonKendal said:


ne placas Kampaca 1.8m da bi gulio. Moramo biti svjesni da se ovdje ide na veci cilj i da eventualno ne postoji

 

Martin mora jedna od 3 opcije u Martu, neki trenutni moraju biti bivsi (Holand, Raduljica)

 

Dokle cemo vise guliti? Dajte plejof u Pionir

Jos 2 igraca renomea Kampaca da dodju ne garantuju plejof u pioniru.

Sve i da se razmislja u pravcu nova 2 igraca, ajde za pocetak da se omoguci registracija ovog sto je  dosao.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Benito said:

Ja sam bio ubedjen da je on jos uvek u Realu ali sada vidim da je slobodan igrac od letos. Cudi me da ga niko nije pokupio, dosta koristan igrac.

Koristan jeste ali nikad nije imao bas neku vecu ulogu da kazem pa da pokaze sta bas sve moze,mozda mu veca uloga i ne lezi

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Nini3112 said:

Koristan jeste ali nikad nije imao bas neku vecu ulogu da kazem pa da pokaze sta bas sve moze,mozda mu veca uloga i ne lezi

Pa kod nas nema ni mesta za nekoga od 30mpg, cak i da Holand ode tu su Dobric Lazic i Lazarevic. 
 

@Markoss da li se licitiralo i imenima na centru kao sto si rekao da su se izdvojile 2 opcije na krilu ili se za sada samo opipava puls na raznim stranama?

Jer me ta pozicija mnogo vise brine

Edited by bosMan_jr
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, LevonKendal said:

Izgleda da smo predali svu papirologiju i da cekamo dozvolu. Do Evrolige je da li cemo moci registrovat El Maga za Pirej. Ono sto je sigurno, jeste da ga gledamo bar 2 puta prije 2023.

Proof or it didn't happen

Link to comment
Share on other sites

Holins u Makabiju nikakav faktor. Statistika kaze u EL na 13 utakmica, 5 puta starter, ukupno 32 poena, 10 : 47 prosecno na terenu, 2,5 poena, 1,5 skokovi  0,4 asistencije, index 1,6.

E sad, ovo je potpuno ludo, Holand kod nas, skoro preslikane cifre: 12 utakmica, 5 puta starter, 9 : 27 minutaza, 3 poena, 0,8 skokova, 0,5 asista, index 1,7. Procenti suta, Holins bolji za 2, Holand malo bolji za 3. Holinsa ne ide trojka ni u Makabiju 25%, Holand 27%.

Holins uopste ne igra u Izraelskom prvenstvu.

 

Da menjamo mi to glavu za glavu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...