Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Just now, Problem sa licnim greskama said:

Vlada govori o nonsalantnom nastupu a mi u prva 5 minuta sutali iskljucivo za tri poena. Sve na stranu (slazem se sa vecinom ovde da je izgubio kompas koji doduse nije ni posedovao), deluje mi vec prilicno utuceno i nervozno, mislim da bi mu otkaz bio u nekom smislu i olaksavajuca stvar. Mislim ipak da nijedan dobar trener ovako disfunkcionalnu ekipu sa ocekivanjem da osvoji ABA ligu ne bi preuzeo.

Partizan mi izgleda sa svim svojim manama kao svemirski brod naspram nas.

Sakota bi

Link to comment
Share on other sites

Meni je dosta, a i vreme je da se bavim necim korisnijim. Danas nisam gledao, i osecaj je fantastican. Disem punim plucima.

Samo da kazem, nismo toliko losiji od Zadra, mozda nemamo tako dobre igrace kao oni, ali verovatno imamo i manji budzet. Mnogo su nam falili Raduljica, Simonovic, Keselj, a ne bi bilo lose da je mogao da pomogne i Sofo.

 

Tako da - momci i uprava, glavu gore, pravi ste junaci.

BTW zna li ko kolika je najmanja mesecna plata od ovih 12 + trener?

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Neke stvari moraš uraditi na vreme. Bolje odmah smeniti trenera jer ovako nastaviće se loši rezultati, pravi se loša atmosfera u i oko kluba, ni atmosfera među igračima mi ne deluje baš najbolje. Još sad kad se Čović oglasi i kaže da mu navijaći neće menjati trenera, ode sve dođavola.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Napredak je evidentan.

Napredak u srozavanju igre,kvaliteta iste,rezultata i kluba generalno.


Puna podrska Gazda Čovi,Dozet Milanu,Vladi trenercini Jovanovicu kao i ostalim kumićima,kamiondzijama i statistima na i pored klupe.

 

Jutro je pametnije od veceri.
 

Očaran sam trenutnim rezultatima I putu kojim ide klub i ekipa ove sezone.

Čestitke svima koji su doprineli tome.

 Bravo bravo

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

samo da pitam, jel bio kronos sa kokicama?

 

otkaz momentalan, moze protivnik da sutira 90% trojke, ljudi su imali 6 igraca.

air majkl jordano nas ubio, a lik stolicu ne bi mogao da odbrani 1 na 1. igrao 32 minuta nismo ga napali 2 puta.

takodje ni dreznjaka ni ramljaka nismo napadali. 

 

jeste da su divljaci ali njima svaki rispekt i dobili su i vise nego zasluzen aplauz. odigrali su neverovatnu tekmu, u jednom momentu imali su 13/23 trojke. na kraju 14/35. 

bruka, nemanja naravno promasio odlucujucu trojku.

 

da se gasi ovaj prokleti topic i da se da coveku wingwalkeru da nam preokrene sezonu!

 

 

  • Like 1
  • Love 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, duboko said:

Meni je dosta, a i vreme je da se bavim necim korisnijim. Danas nisam gledao, i osecaj je fantastican. Disem punim plucima.

Samo da kazem, nismo toliko losiji od Zadra, mozda nemamo tako dobre igrace kao oni, ali verovatno imamo i manji budzet. Mnogo su nam falili Raduljica, Simonovic, Keselj, a ne bi bilo lose da je mogao da pomogne i Sofo.

 

Tako da - momci i uprava, glavu gore, pravi ste junaci.

BTW zna li ko kolika je najmanja mesecna plata od ovih 12 + trener?

 

 

I sta ti znaci ovaj upis? Nisi gledao, osjecaj fantasitcan i dises dubokim plucima? 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Dzistrou said:

Nazivaš se navijačem Zvezde i navijao si Zadar?

 

Bravo. Svaka čast. 

 

Tesko je bas navijati za ovaj skup gradjana koji ne krvare kolena sa sve trenerom koji je sisao sa severne tribine pre dve nedelje. 

 

Onda na to dodas - Raduljicu koji je svojevremeno javno Zvezdu nazivao FMP-om, Petruseva kog vrv spremamo za KKP dogodine, Pefija koji je prosle godine bio gromorozan (ali su to nekako ljudi preko noci zaboravili, ne znam na koju magiju) i koji je dosao da se naplati u CZ, plus Branka koji samo valjda kod nas jos moze da igra, a ne sve to ih trenira Dovla Delije Sever, uf. Tesko, tesko je bas navijati sad za KKCZ, sem grba, nema ovde onog sto mi volimo.

  • Like 11
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Volter said:

Jovanović - ''Ilić nije ulazio jer je morao da pokaže više energije kao mlad igrač i da bude koncentrisaniji, ne samo on nego svi ostali. Al ti mladi igrači pre svega moraju imati više energije. Marković je imao neki problem, zato nije igrao posle prve četvrtine''.

😄

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...