Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

1 minute ago, Redstar0356 said:

Smejte se opet da je teze pobediti Mornar nego Bajern, evo vise smo se mucili protiv Igokee nego protiv Bajerna. 

Koliko bi Igokea pukla u punom Pioniru? 😀

 

Tako smo i prosle godine dobili Bajern kuci pa nas oducili od kosarke u Minhenu.

Link to comment
Share on other sites

Ali ona alibi priča "pa tu gubimo tri godine za redom".

Kakve to veze ima koliko smo puta gubili,ko je igrao a ko trenirao i vodio.

 

Ovo je jedna nova sezona gde je na klupi jedan apsolutni trenerski duduk ,koji ima osećaja za vođenje jednog

košarkaškog tima kao moja baba koja nikad basket nije ni gledala.

 

On je za mene prvo ime ove utakmice!

Koliko on napravi wtf poteza u toku 40 min. utakmice da se čovek prosto zapita da li je on stvarno košarkaški trener?

 

Ovoliko odsustvo osećaja,praćenja same utakmice,dešavanja na terenu,reagovanja na osnovu istih je NEVEROVATNO.

Ovo silovanje sa Lazićem i ovim mučenim Dobrićem je bezobrazluk.

Pojedini petorke na terenu koje vraćaju pritivnika u igru već mu je postao zaštitni znak.

 

Na samom kraju,naša igra je očaj na obe strane terena.Igramo neku ISO košarku,divljinu i Mornar da pozavidi.

 Nema od ovog leba,jer ovaj jednostavno ne zna!

Što se pre otera i dovede neki ozbiljan trener možda i ne doživimo debakle u svim takmičenjima.

 

Edited by Siki
  • Like 5
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Abizolirni said:

prije par dana sam procitao na nekom portalu da je postavio rekord EL. na 4 utakmice, sve 0 poeni, asistencije, skokovi, izgubljene lopte, upuceni sutevi.

 

I mi konja Branka za trku rekorde imamo 

I danas je postavio novi rekord, 1000. faul u Aba ligi, malo li je

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Cestitke ekipi na upsesnom izlasku iz ovog teskog min-perioda gde smo morali da dobijemo.

Da ne kritikujem puno, ima ko ce, zadovoljan sam energijom i stavom momaka pre svega Nedovica i Vildoze od kojih to nisam ocekivao pre debija.

Pefi i Lazarevic jako  bitne role, fizikalni i fokusirani, sve pohvale.

Lazic da se preispita, da nije to sto jeste, ne bi imao mesta u 12.

 

Raduljica ocaj zivi, greota da Kuz koji je bio jedan od nosecih stubova tima (htela to vecina da prizna ili ne) cami pored klupe. Ako se i dalje racuna na njega, a trebalo bi, mora pod hitno da se uvodi u ritam kroz ABA.

Raduljica moze da gubi kilograme i u teretani i na treninzima, nisu utakmice jedini nacin.

 

Vlada opet divljao sa izmenama u prvom poluvremenu, sa ciljem da vidi ko je na koju nogu ustao, ili u nameri da ugodi svima, ne znam. U drugom poluvremenu se kao i protiv svaba konsolidovao, sa izuzetkom Petruseva koga je gurao kao da mu je sin rodjeni.

 

Sve u svemu, i pored na momente bolno lose igre, pobeda se pise, sad ulazimo u nesto laksi ritam ABE, u EL na rupu celavom bez pritiska.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Coach Vlada postaje majstor za neizvesne završnice. Da je imao Vildozu protiv Panate i to bi bila rutina u poslednjih 5 minuta utakmice.

 

Od zanimljivosti - Petrušev od druge četvorke postao prvi centar. Martin zadržao svoju ulogu rezerve bilo kome ko je u tom trenutku prvi centar, pa makar taj neko bio i druga četvorka do juče.

 

Lazić sad već ima ozbiljan kontinuitet. Opet je uspeo da postigne 0 poena iz jako malo šuteva. Indeks negativan, ali bolji od +/- statistike. Produktivnih 16 minuta. Laza je inače nekako i indikator smislenosti naše igre. Nije on taj koji treba da oblikuje igru, ali ako igra ima smisla, neće on biti baš toliko beskoristan.

 

Lazarević odigrao još jednu dobru utakmicu. Dao čak i trojku, puna kapa.

 

Žao mi je što i sami igrači troše dosta energije na zalaganje, radovanje.. a baš se vidi da je šlajfovanje. Ukoliko ubrzo igra ne krene da liči na nešto smisleno, ta energija ode u vetar, a sa njom i ozbiljno timsko zalaganje mnogih igrača.

 

Da li Ivanović gleda Vildozu, makar na treningu? Da pokuša makar da napravi jedan dribling, blok, separacija, šut? Uloga koju sada ima - jede minute Topiću. Strpljenja treba imati, ukoliko nečiji pristup ima smisla.

 

Ipak, sve ovo su neka zapažanja o individualnom performansu, a sve to je u drugom planu.. u odnosu na to kako izgledaju fundamenti timske igre. Deluju slabije nego na početku sezone. 

  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

Just now, Decembarski said:

Utisak dana je 36 šuteva za 3 a 29 šuteva za 2 poena.🧐🧐🧐

Da se ne lažemo,ovakvu dalekometnu paljbu je imao samo Muta sa Kragujevačkim galaktikosima i Dinamo Sasari.

Neka nam je Bog upomoć.

i mi onu sezonu ili pola koliko je vec bio Vukojicic, kad smo protiv Sasaria ubacili 19 kom.

Link to comment
Share on other sites

Domaći igrači jad i nevolja a kredit neograničen.

 

Lazić je najveća sprdačina u profi vodama što se košarke tiče a lik kupi 20 minuta u evroligašu. 

 

Ogi legenda ima dozvolu da šutira dok ne pogodi nešto. 

 

Raduljica...

 

Teška priča. 

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Ali kako sam popizdeo zbog Lazica malopre kad prima loptu na trojci i umesto da sutne, krilo je jelte, on ide u nepotreban dribling i daje pas iza ledja Vildozi koji ovaj naravno ne ocekuje i lopta odlazi u aut. Prosto neverovatno.

Link to comment
Share on other sites

Uspjeli smo da dovedemo ovakvog igraca ali greota i steta je sto ima trenera pocetnika koji po nesto i zna ali nije ni vrijeme ni mjesto ni klub da se neko kali s mjesta pocetnika da ne recem amatera.

 

Laso je san snova sigurno i vjerovatno nemoguca misija ali ovo nece na dobro da izadje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, Laki21 said:

Vildoza pola čitav tim.

Uz respekt bivsim igracima, koji su bili majstori, ali ja ne pamtim da se neko tako brzo "nasao" sa klubom, nasim mentalitetom 

3 utakmice samo jbt :23:

Kakav lud Argentinac

 

I zato mi jos teze pada ovaj frankestajn tim i njegovo vodjenje od nazovi trenera

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...