Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

1 minute ago, Sam B said:

Ako smo stvarno u ratu sa Makabijem oko Vildoze, onda mozemo samo da se sagnemo kao ova iz sns. Nema tu rata, sta god da nudimo oni mogu vise.

U ove informacije sa Sporetske centrale ja ne verujem ali eto podelih,kad bi bili u ratu sa njima jedina sansa nam je sto su oni prenatrpani,alo uopste nismo ni mi bolji

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Nini3112 said:

U ove informacije sa Sporetske centrale ja ne verujem ali eto podelih,kad bi bili u ratu sa njima jedina sansa nam je sto su oni prenatrpani,alo uopste nismo ni mi bolji

Pa dobro mi smo pretrpani Ivanovicem,Markovicem,Topicem,Adamsom a oni Boldvinom,Lorencom,Hilijard ce se vratiti kad tad i ko zna koga su sve nakupovali.

Momak je pravi za nasuigru,voli brzi tempo i on bi imao smisla,ne radimo mi bas tako lose sa pojacanjima ili barem ciljevima.

Ali,Makabi,Baskonija skoro sigurno bi zelela da ga vrati,partizai mozda uskoci,ako budu dve EL ekipe konkurent mi nikada ne dobijamo tu bitku.

Za Baskoniju se dugo prica da zele da ga vrate,mozda su ti pregovori vec propali,ko zna.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, bosMan_jr said:

Preleteo odeljak rosters je pravilno upotrebljena konstrukcija u tvom slucaju.


Da si pogledao malo bolje (mada se ne bih opkladio da nisi nego prosto guras svoj stav bez obzira na spoljasnje uticaje) video bi da Zalgiris koji pominjes ima tacno 15 igraca u rosteru i medju njima momka rodjenog krajem 2003 i momka rodjenog krajem 2004. Znaci 13 seniorskih igraca.

 

PAO ima 16 igraca u rosteru od kojih je jedan 2004, jedan 2005 (veliki talenat kazu) i jedan 2006. godiste. Znaci 13 seniorskih igraca.

 

Mi imamo 16 seniorskih igraca i od toga 5 centara. Mnogo je i nepotrebno za klub budzeta KKCZV. Ko god ne zeli to da prizna ili ne poznaje evropsku kosarku ili namerno kontrira misljenju vecine. 

 

 

 

medju nasih 16 seniora je i topic od 17 godina. uau, nemamo dva klinca, vec samo jednog.

 

edit a jos ne kontam sta ti znaci "zalgiris ima tacno 15" kada sam tacno to i napisao.

Edited by uini
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Po meni je prenatrpan roster bio npr onaj iz sezone 2019/20 kada smo imali na dvojci Berona, Pantera, Dzenkinsa, na trojci Perperoglua, Lazica, Dobrica, Davidovca, na petici Gista, Kuzmica, Stimca, Odza. Na cetvorci gde smo se svi nadali da ce Simanic dobiti konacno priliku da se nakon dobre sezone pokaze u EL mi dovedemo Brauna i jos produzimo Fajea. Tu se javlja onaj problem kada igraci zasluzuju minutazu, a ne dobijaju je. Gube se uloge i hemija, igraci padaju psihicki. 


Nama su trenutno visak Ilic sa kojim je ocigledno napravljen dogovor da ga ovu sezonu ne bacamo u vatru (sto se moze zakljuciti iz visegodisnjeg ugovora i intervjua koji je dao pre pocetka sezone), Kuzmic/Raduljica koji su istroseni igraci u godinama i Topic koji ima samo 17 godina. 

 

Ne kazem da smo sklopili tim savrseno, cak sta vise nismo ni blizu toga, ali to sto imamo 16 igraca ne znaci automatski da smo prenatrpani. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Dropkick Murphys said:

To što trenutno imamo 16 igrača, ne znači da smo kompletirali roster. 

Još Jović i Vildoza i pali se mašina. 

Igraćemo sa dva pleja i dva centra, šta fali. Neka nam se protivnici prilagođavaju. 

To je neki prosek u EL ... valjda i ta struka zna nešto malo o košarci.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, quentin said:

Koliki nam je success rate sa svim ovim ciljanim ili navodno ciljanim pojačanjima?

Možda 10 do 15%?

Bila je stitistika i za to,najvise takvoh povezivanja je imala Zveuda od svih EL klubova,takodje procenat ostvarenih transfera je najmanji tj mediji najvise lazu/promaduju za nas.

 

I da,Baskonija je mozda odustala od Vildoza ako su vrlo zadovoljni za Tomsonom,moze vrlo lako da se desi.

19 minutes ago, srlepajce said:

 

Jel nas ovo predstavlja Djokovic mladji?  :classic_dry:

Odlicno.

 

 

Edit:Derik Vilijams putuje sa ekipom,odluka se donosi na dan utakmice,nike trenirao u Grckoj.Ja mislim da ce verovatno igrati ako se Radonji stvarno malo drma klupa.

Edited by UDresuKvinsiMilera
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, srlepajce said:

 

Jel nas ovo predstavlja Djokovic mladji?  :classic_dry:

 

 

spacer.png

 

Ovo kao kad Obradovic kaze forsiracu domace igrace 😄

 

Sta ovo znaci sada, jel ima neko info? Hoce li prestati konacno ovaj kretenski format ili nastavljamo po starom oprobanom receptu koji ne radi? 

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Predragdjape said:

Izgleda da Spanac ima fine informacije, te ne sumnjam da zaista postoji interesovanje od naseg kluba...  Znaci trazi se prvi plej a Adams ide na 2. 

Verovatno ali ja ne bih uzimao zdravo za gotovo,svakako mislim da bi mu bilo bolje kod nas mozda ne finansijski ali svakako da igra sa vise slobode

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Predragdjape said:

Izgleda da Spanac ima fine informacije, te ne sumnjam da zaista postoji interesovanje od naseg kluba...  Znaci trazi se prvi plej a Adams ide na 2. 

Ovako kako igra, podjednako je beskoristan na obe pozicije.

Igrac na poziciji odrona za sada, gde se be vidi tendencija ikakva boljitka.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Predragdjape said:

Izgleda da Spanac ima fine informacije, te ne sumnjam da zaista postoji interesovanje od naseg kluba...  Znaci trazi se prvi plej a Adams ide na 2. 

On je u Baskoniji igrao u petorci sa Henrijem i to na poziciji dva ... al nije ni bitno ...

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Losmi17 said:

Ovako kako igra, podjednako je beskoristan na obe pozicije.

Igrac na poziciji odrona za sada, gde se be vidi tendencija ikakva boljitka.

U paru sa Markovicem je dobro izgledao. Videcemo protiv zelenih kako ce izgledati I kakav ce ucinak imati. Svakako, tesko od ovog gore moze.

Just now, Kankkunen said:

On je u Baskoniji igrao u petorci sa Henrijem i to na poziciji dva ... al nije ni bitno ...

 

Znaci Makabiju jos jedan igrac fali. To znaci da Hollins ide. Steta, zbog tih par minuta na prvoj utakmici, morace da saceka December/January da bi zaigrao za drugu ekipu u EL...

5 minutes ago, Nini3112 said:

Verovatno ali ja ne bih uzimao zdravo za gotovo,svakako mislim da bi mu bilo bolje kod nas mozda ne finansijski ali svakako da igra sa vise slobode

Pa da ali sve zavisi sta igrac zeli. Laku lovu I laganu ulogu ili manju lovu a vecu ulogu... 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...