Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

1 minute ago, drakon1 said:

A cime tj. s kim tacno? Martin los, Bentil igrac vise za KKP. Petrusev nije konstantan. Jedino Mitrovic ako se odluci da krene u fight sa Lessortom i Smajlagicem, ali ne snagom (nju u odnosu na ovu dvojicu nema) nego klikerima tj. mozgom.

 

Svakako imate više opcija od njih. Martin dosta rudari u odbrani i donosi hustle (koristan je), Luka je iškolovao Lessorta na BBIQ u G3 i G4, tako da karika koja nedostaje je veći doprinos Petruševa u napadu. 

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Wingwalker said:

Daj dva produžetka večeras sa 150 poena max, pa kom opanci, kom titula. Bolje da obaška igramo svoje najbolje odbrane nego najbolji napad. Nek bude ružan basket da nam oči krvare.
Da Panteru utrnu ruke od teških okova i da Avram izludi Žoca na max...i tu smo.

 

Klasicna utakmica gde je domacin favorit. Ako im krene uz ludilo, to bi bilo to. Sto duze bude rezultat u neizvesnosti, to ce oni vise biti u bedaku. A da ne govorim sta ce biti sa njima ako budemo dominirali tekmu u 1. poluvremenu. Otprilike onako kako je bilo u ABA na njihovom terenu u regularnom delu.

Link to comment
Share on other sites

Узор вечерас треба да нам буде Петар Цветковић - да константно дишемо у врат. Што дуже то будемо радили, и били у егалу, шансе су више на нашој страни због нервозе и, надам се, бољег физичког стања. Знају и они да нас могу добити на лудило и крк-о-рук, тако да од првог минута очекујем атмосферу на нож и наших десет фаулова за пет минута. Очекујем и да словеначки дуо одрађује посао на ситно од почетка до краја, тако да не видим сценарио у коме можемо добити без прекида, пражњења трибина и слично, јер ће, ако будемо повели мало више, наступити распасој. Надам се и да ће наша шира клупа на крају пресудити, али се ипак плашим да нас Цибона не кошта превише. 

 

Борбу нам, ипак, нико не може одузети, и, ако будемо максимално фокусирани (сем Бентила, од њега је превише то очекивати), имамо много шансе, јер смо, верујем, боља екипа. Дакле, већ сам писао, без отворених тројки и лаких кошева, па макар било и сто бацања (осим ако су на Пантеру). Да се пошибамо, па шта буде.

Edited by Сандро Лаки Ђентиле
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sad bez zajebancije. 😁

 

Po meni kljucna ce biti prva cetvrtina, oni ce da udju napaljeno nesto slicno kao u prvoj utakmici ako uspemo da odbijemo ili ublazimo dosta taj prvi nalet imamo cemu da se nadamo.

Ne sumnjam kako se bude utakmica blizila kraju a bude neki egal da ce im u glavi biti Real i “ da li cemo opet da izgubimo posle 2:0 u seriji “ a onda ce i rucica da zadrhti i srce da zatreperi. 😁

Link to comment
Share on other sites

Meni je Partizan toliko nepredvidiva ekipa ove sezone da bukvalno sve i da hocu numem da pretpostavim sta bi moglo da se desi. Od toga da nas ugaze u roku od odmah do toga da se potpuno raspadnu, sve jednako moguce.

 

Favoriti jesu, ali ne 70-30, koliko god da imaju domacinstvo... ja bih rekao 55-45 na strani Partizana.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

 

13 minutes ago, Nele said:

Sad bez zajebancije. 😁

 

Po meni kljucna ce biti prva cetvrtina, oni ce da udju napaljeno nesto slicno kao u prvoj utakmici ako uspemo da odbijemo ili ublazimo dosta taj prvi nalet imamo cemu da se nadamo.

Ne sumnjam kako se bude utakmica blizila kraju a bude neki egal da ce im u glavi biti Real i “ da li cemo opet da izgubimo posle 2:0 u seriji “ a onda ce i rucica da zadrhti i srce da zatreperi. 😁

Mogli bi mi od starta da ih nagazimo i pojacamo im nervozu na max. 

 

Ne smijemo dozvoliti da lose krenemo i da im damo vetar u ledja. 

 

Mislim da ce Facu da odigra partiju za pamcenje.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Miki28 said:

 

Mogli bi mi od starta da ih nagazimo i pojacamo im nervozu na max. 

 

Ne smijemo dozvoliti da lose krenemo i da im damo vetar u ledja. 

 

Mislim da ce Facu da odigra partiju za pamcenje.

Pa to sam i kazo 😁😁😁


I ja osecam tango argentino veceras uz primese drukanja 🙃

 

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Perkos2 said:

nikad opuštenije nisam čekao neku finalnu utakmicu

ako se bude igrala košarka mi smo šampioni 

za ostalo me nije briga  

znaci ako Partizan bude sampion -> nije se igrala kosarka

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, djole said:

znaci ako Partizan bude sampion -> nije se igrala kosarka

 

10 minutes ago, djole said:

znaci ako Partizan bude sampion -> nije se igrala kosarka

Zvezda može da pobedi samo igrajući košarku a kako će biti videćemo( mada ja 99% znam kako će se sve odvijati)

eto možda taj 1% bude neko iznenađenje

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Markoss said:

 

Da, nisam mislio da insajderisem, vec je jasno da je zelja kluba da on ostane i da je vidjen na mestu prvog PG sledece sezone.

 

Jos 11 sati do utakmice, kud ustah ovako rano kad ne moram...

jel vildoza bivsi? nema sansi da ostane?

meni je on mnogo bolja opcija od fakunda.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Blago meni, ja opustena nisam.

 

Od jutros me hvata euforija, racunam oduzimam, ali je sigurno, necu se razocarati.

 

Obe ekipe su pokazale da znaju da igraju odlican basket, sve utakmice su bile u potencijalnom egalu pri kraju..

 

Ako uzmemo ovo veceras, to ce biti veliki podvig.

 

Da li verujem? Pa naravno!

 

Samo hrabro momci, do pobede sa nama ti!

 

CZV ❤️

  • Like 23
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...