Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Zar nije mogao Holland odigrati neku od prethodnih utakmica? Evo vidim ga sad da je otisao u Barselonu i razmisljam da li bi nam on nesto pomogao u prethodnom periodu?

 

Svi smo svjesni njegovih mana ali i pored toga on je jedan od rijetkih igraca u ekipi koji mogu zaprijetiti van 6.75.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, srlepajce said:

 Koja je veza njih i Sedlaceka?


Kako koja, pa on je bio deo tog menadžmenta.
 

Za sve to vreme u klubu, kao neko ko je bio zadužen za mlade selekcije i skauting, ako se ne varam, najjači ubodi su mu bili Emre i Pavel Gromiko. 
 

 

Link to comment
Share on other sites

Sedlacek u KKCZ? Pa koji ce nam djavo neko ko je ZAISTA u kosarci 40 godina, kosarku poznaje kao svoj dzep i ima kontakte na svim meridijanima. Pride je kulturan i odmeren. Sta ce nam to...

 

Ofc, ne kazem da je bezgresan, da nije u ozbiljnim godinama, niti da je u svom zenitu. Dalje, mislim da ga je Rasa Radovanovic sa FMP-om nadigrao tih godina. Samo kazem da je kao nacrtan za savetodavnu funkciju, za transfer znanja. I kazem da dok je Covica, Sedlacek i ljudi Sedlacekovog profila se ne ulapaju u porodicni posao, ovaj koncept...

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Tunji Awojobi said:


Kako koja, pa on je bio deo tog menadžmenta.
 

Za sve to vreme u klubu, kao neko ko je bio zadužen za mlade selekcije i skauting, ako se ne varam, najjači ubodi su mu bili Emre i Pavel Gromiko. 
 

 

U jbt ojadio kkcz

 

 

Emisija od pre nekoliko dana

Svasta nesto da se nauci

Link to comment
Share on other sites

Just now, Dropkick Murphys said:

Malu platu ima Kampaco s kim mora da igra. 

Bar znamo da neće čovek ostati za sledeću sezonu, toliko lud nije. 

Isto sam i ja pomislio, ovaj je lud da ostane ovde da igra sa totalnim dunsterima.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...