Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Koliko smo mi gospodski klub, pred vazan mec ti ispunis san jednom decaku 😍

Dok razni striperi koji izigravaju novinare, anonimusi sa tvitera i celnici suparnickog kluba iz petnih zila pokusavaju sa nekakvim aferama, drukanjima i zalopojkama mi nastavčjamo da dominiramo i na i van terena.

Bravo Zvezdo!

 

  • Like 34
  • Love 3
Link to comment
Share on other sites

Quote

Da li možda žališ što niste zaigrali zajedno? Poznato je da imaš sjajan odnos sa Kalinićem, malo je nedostajalo da se ipak sve poklopi da budete saigrači?

- Čuo sam se sa njim kad sam bio pred potpisom. I on se iznervirao malo, bio je u fazonu, "što se nije ranije izdešavalo sve to, da znam u kom pravcu da razmišljam", ali tad je već sve krenulo sa Barselonom i nije bilo realno da ja sad njega ubeđujem, "nemoj da ideš u Barselonu". On je svoje odradio prošle godine, ispunio je sva očekivanja zbog kojih se vratio, i zasluženo je otišao da ispuni svoj san i zaigra za jedan od najjačih klubova u Evropi. Žao mi je, naravno, sigurno je da bi on dosta lepo "legao" na ovu ekipu, ali dobro.

https://sportal.blic.rs/kosarka/evroliga/nemanja-nedovic-intervju-za-sportal-o-crvenoj-zvezdi-reprezentaciji-kraju-karijere/2023022209250571184?utm_source=facebook&utm_medium=social&utm_campaign=sportal.rs-page-post&fbclid=IwAR22i950J2LC0BJFY7-qiuyy1PmDrpbe1XsxPVh19TUMKw697vcf6Pg9C94

  • Like 8
  • Tuzno 4
Link to comment
Share on other sites



Da li možda žališ što niste zaigrali zajedno?
- Čuo sam se sa njim kad sam bio pred potpisom. I on se iznervirao malo, bio je u fazonu, "što se nije ranije izdešavalo sve to, da znam u kom pravcu da razmišljam", ali tad je već sve krenulo sa Barselonom i nije bilo realno da ja sad njega ubeđujem,
[/url]


Uhhh...ovo je sad nemoguće potisnuti. Kakav wet dream.
Bili bi veća ciganija od Skupljača perja.
  • Like 21
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

da je ostao kalinic, ne bi dosao facu, tako da sam ja sasvim okej sa razvojem.
..
aka cela stvar napreduje vrlo lepo.
Eh, sad...ne kvari žurku.
Kalina bi ostao verovatno samo zbog Radonje i uz najavu Nedare.
Nisam ni projektovao Fakunda i Duška u tu fantaziju ali...
Vildoza, Nedara, Kalina, Polonara mesto Bentila i jedan kasvetni centar uz Petruševa...Dom za vešanje dodje ko politikin zabavnik na ove štihove.
Uz Mitra, Dobrića i Lazu bili bi najbelija ciganska ekipa u ovom milenijumu.
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

a mozda su i ovi momci ovako "kliknuli" zato sto nije bilo silbovanja

koliko god mislio da je trebao ovaj pre ovoga ne mogu nikoga od njih da krivim

momci su ok, krivac moze biti samo onaj koji ih je doveo

ova slika Bentila i Holanda sa Duskom mi je bas nesto draga

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...