Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Beogradske sponzorise su kao pijavice,koje ti se neprimetno zakace za kozu i sisaju, li sisaju. Samo sto ove reaguju na novcanik, umesto hemoglobina, a nas mladi i neiskusni El Cirkuzante, nije uspeo da ih se otrese🤣

Sreca njegova sto nije igrao u Rusiji, ozenio bi se do kraja sezone😎

Edited by Gudura
  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Mene je na stotine tih silikonskih guzana sa naduvanim balonima jurilo, ne zbog debelog novčanika nego zbog seksi izgleda. Možda sam samo sa dvadesetak bio i to naravno na kratko i ne znam što se većina sportista loži na njih. Mora se imati i malo pameti, što bi u Leskovcu rekli - džaba glava ko u kapetana kad pamet ko u ćurana. E moj Vildoza.

  • Like 3
  • Ha-ha 34
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Volter said:

Mene je na stotine tih silikonskih guzana sa naduvanim balonima jurilo, ne zbog debelog novčanika nego zbog seksi izgleda. Možda sam samo sa dvadesetak bio i to naravno na kratko i ne znam što se većina sportista loži na njih. Mora se imati i malo pameti, što bi u Leskovcu rekli - džaba glava ko u kapetana kad pamet ko u ćurana. E moj Vildoza.

Hvalite me usta moja😀👍

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Benito said:

A koji tacno problemi, vi ljudi ko da nikad niste imali zensko i raskidali, mirili se itd...

 

Stabilna odnosno nestabilna situacija u ličnom i privatnom životu itekako utiče na posao.

Edited by Laki21
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Don Dusko said:

 

Nema to veze sa godinama. Vec je pitanje kakav si karakter i koliko ce dozvoliti da to utice na tebe.

 

Lako je napisati ovo sto si ti gore napisao.

Ja stvarno ne znam sta je sa vama i cime se vi bavite, ko garantuje da ostali igraci nemaju probleme u vezi, braku ili generalno neki problem u zivotu?

On je profesionalac a raskid sa devojkom je verovatno i najbanalnija stvar koja moze da mu se desi. Ljudi daleko bilo izgube dete pa izadju na teren i odrade svoj posao. Manite se corava posla.

 

Edit: Lazi je prosle godine u sred plej-ofa preminuo otac pa je stisnuo zube i odigrao muski do kraja.

Edited by Benito
Link to comment
Share on other sites

Nebojsa saziva konferenciju, optuzuje Ostoju za bocne udare i bonuse sponzorusama aludirajuci na njegove tajne veze iz "proverenih izvora" masuci papirima (" saznali smo da je jedan bivsi zanatlija u prisnoj konekciji sa clanom drugog esnafa, kovackog" ). Navodi da ce Zvezda kao klub porodicnih vrednosti svom plejmejkeru naci i lepsu i bolju od prosle i da joj ne padne na pamet da slucajno potrazuje deo bonusa za osvajanje ovog kupa jer je raskid vec bio u toku.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...