Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

2 minutes ago, Inbox said:

 Ne znam bas zasto Jasikevicijus ima salu, ali dobro. Ima poprilicno vecih imena od njega. 

 

verovatno jedan od najvećih evropskih plejmejkera ikada a za razliku od nekih prethodnika-velikana na poziciji, igrao ovu evroligu iza 2iljaditih

4x prvak, plus gomila individualnih priznanja a obično je bio najbolji ili jedan od dva najbolja igrača ekipe

 

potpuno legit, mada uvek može da se navede neko drugo ime. meni lično je bio strašan igrač.

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, TB Told said:

Koji od njih dvojice? Ukrajinac koji ih je uveo u Evroligu, koji je prethodno pobegao iz Ukrajine zbog učešća u piramidalnim šemama i pokušaja likvidacije ili Rus kome nisu dali pre 20 godina da kupi FK Monako, zbog previše čistih para.

  Hide contents

How Fedorychev was able to settle in Monte Carlo, having dual Russian and Hungarian citizenship, was not clear even to the authorities of Monaco. In 2002, the prosecutor's office, the police and the financial control service of the principality launched an investigation into the activities of Fedcom. This happened when Fedorychev's passion for football acquired suspicious dimensions from the point of view of Prince Rainier III: after seven years of sponsorship, the businessman wanted to buy a controlling stake in Monaco for 100 million euros.

As early as 1997, the police suspected Fedcom of laundering criminal money. Then, Fedcom employee Alexander Klyuev was detained and sentenced to six months in prison and a fine of 50,000 francs for possession of fake passports. Fedcom was considered the legal "protection" of the Eastern European mafia. According to the police, the company was involved in the activities of the group of Ukrainian Leonid Minin, who was later detained, under the guise of the Monegasque company Galaxy Management, which was engaged in the illegal trade in weapons and drugs. And Fedorychev himself allegedly could not explain the presence of a Uruguayan passport and the difference between the salary he received in 1993 at United London Trade Ltd. in the amount of 3.5 thousand francs per month and a rent of 72 thousand francs for an apartment in Monte Carlo on the prestigious Rue de France.

 

Sve optuzbe su pale, nije kupio ali je bio finansijer. Da je suprotno ne bi bio tu gde jeste. 

 

Kad se vec vracas u proslost vidi kako je kucica na Kosovu u izgradnji kostala 1k m2 ili kako se FMP fabrika dobila mufte. Mozda bi to trebalo vise da te zanima..

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, uini said:

 

verovatno jedan od najvećih evropskih plejmejkera ikada a za razliku od nekih prethodnika-velikana na poziciji, igrao ovu evroligu iza 2iljaditih

4x prvak, plus gomila individualnih priznanja a obično je bio najbolji ili jedan od dva najbolja igrača ekipe

 

potpuno legit, mada uvek može da se navede neko drugo ime. meni lično je bio strašan igrač.

Koja to gomila individualnih priznanja? I kad je bio najbolji? U Barsi sa Bodirogom i Fuckom? U Makabiju sa Antony Parkerom? U Panati sa Dijamantidisom, Spanulisom, Batiste? 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Miki28 said:

Naravno da je tako. Ako se dijele trofeji za ucesce na f4 onda evo 👍 za tebe. 

 

Onda da batalimo sve, igramo sa Raduljom i druzinom Abu i kup a odmaramo Lucu, Nedu i ove najbolje za EL jer F4💪💪💪

Ako zaigraš na finalnom turniru ,možda dobiješ pravo da na zvaničnom sajtu kluba mrtav ladan postaviš pehar medju osvojenim trofejima.

  • Like 1
  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Decembarski said:

Ako zaigraš na finalnom turniru ,možda dobiješ pravo da na zvaničnom sajtu kluba mrtav ladan postaviš pehar medju osvojenim trofejima.

E pa moze onda💪  

Za mene domaci trofeji i da se izbori F8= vrhunska sezona. F4 bez ikakvog trofeja, solidno ( znaci popusakis na svim najbitnim mecevima u sezoni, empty busanje u grudi ).

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Miki28 said:

I sta imas sa 1/2? Wow igralo se 1/2 q popusakis na svim ostalim frontovima.


Ali koja logika, da li ti je draže da izgubiš u polufinalu ili da osvojiš nešto. I još kao 65% bi glasalo za osvajanje trofeja? Hahaha, Uini pocinješ ozbiljno da me brineš.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, uini said:

 

verovatno jedan od najvećih evropskih plejmejkera ikada a za razliku od nekih prethodnika-velikana na poziciji, igrao ovu evroligu iza 2iljaditih

4x prvak, plus gomila individualnih priznanja a obično je bio najbolji ili jedan od dva najbolja igrača ekipe

 

potpuno legit, mada uvek može da se navede neko drugo ime. meni lično je bio strašan igrač.

Slazem se. Bio je vrh igrac, nego onako na prvu. I nisam znao za 4x EL

Edited by Inbox
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Miki28 said:

Koja to gomila individualnih priznanja? I kad je bio najbolji? U Barsi sa Bodirogom i Fuckom? U Makabiju sa Antony Parkerom? U Panati sa Dijamantidisom, Spanulisom, Batiste? 

 

Meni ce pre na taj Makabi biti asocijacija Nikola Vujčić nego Parker,a drugi igrač iz te generacije bi mi bio Maseo Baston 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Inbox said:

Slazem se. Bio je vrh igrac, nego onako na prvu. I nisam znao za 4x EL

Da 4 EL, Alvertis ima 5. Menegin ima 7. 

U Makabiju je i bio medju top 2 ili 3 igraca uz Parkera i Vujcica mada su bili popunjeni svuda. U Barsi se znalo ko su 2 najboljih, Dejan Bodiroga i Gregor Fucka.

U Panati da ne pricam. 

 

Sjajan igrac, bez dileme ali nije mi vece ime nego jedno 10 kosarkasa u Evropskoj kosarci. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Miki28 said:

Koja to gomila individualnih priznanja? I kad je bio najbolji? U Barsi sa Bodirogom i Fuckom? U Makabiju sa Antony Parkerom? U Panati sa Dijamantidisom, Spanulisom, Batiste? 

 

izuini miki, gomilica individualnih priznanja a ne gomila. i nikad nije bio najbolji.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, uini said:

 

izuini miki, gomilica individualnih priznanja a ne gomila. i nikad nije bio najbolji.

Ima nekoliko  individualnih priznanja a ne gomilu, 2005 je bio uz Parkera najbolji igrac Makabija. U finalu protiv Tau Keramike on i Baston su iskocili jer su udvajali Parkera. Ta 2004/05 mu je i najbolja sezona u karijeri i jedina gdje si mogao reci da je bio top 2 igrac ekipe. U ostalim uloga 3 ili 4 igraca ekipe odlicna za njega. 

 

Teo Papalukas>Sarunas Jasekivicijus. O nasem Teu da ne pricam, Dijamantidisu i Spanulisu takodje.

  • Like 2
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Devil In My Pants said:

Sve optuzbe su pale, nije kupio ali je bio finansijer. Da je suprotno ne bi bio tu gde jeste. 

 

Kad se vec vracas u proslost vidi kako je kucica na Kosovu u izgradnji kostala 1k m2 ili kako se FMP fabrika dobila mufte. Mozda bi to trebalo vise da te zanima..

 

Ništa nije dokazano. Da je suprotno ne bi bio tu gde jeste. 😄

 

I ne znam što se toliko potresaš zbog jedinog poštenog ruskog i ukrajinskog tajkuna.

Ja sam odgovarao tvom partneru koji je tvrdio je Evroliga toliko principijelna da neće dozvoliti da neko iz hira napadne F4.
A kad već odgovaraš onda možeš da napišeš kako se u tu pricipjelnost uklapa dvorana sa fiktivnim sedištima, ili kako to da Monako u oktobru dovodi Džejmsa, a u julu ne može da plati Lesora. To nije hir "poštenih" tajkuna.

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovog Glikmana do pre par nedelja nisi mogao na guglu da pronađeš, morao sam da kucam ono full ime, naziv organizacije i njegovu funkciju

 

Odradio lik malo samopromocije, kao kada sudija tokom utakmice odluči da bude glavni akter

 

 

 

 

 

  • Like 16
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, TB Told said:

 

Ništa nije dokazano. Da je suprotno ne bi bio tu gde jeste. 😄

 

I ne znam što se toliko potresaš zbog jedinog poštenog ruskog i ukrajinskog tajkuna.

Ja sam odgovarao tvom partneru koji je tvrdio je Evroliga toliko principijelna da neće dozvoliti da neko iz hira napadne F4.
A kad već odgovaraš onda možeš da napišeš kako se u tu pricipjelnost uklapa dvorana sa fiktivnim sedištima, ili kako to da Monako u oktobru dovodi Džejmsa, a u julu ne može da plati Lesora. To nije hir "poštenih" tajkuna.

 

 

 

 

Druze...oni nisu bili duzni Lesoru i nisu fejkovali da su nesto platili kad nisu.

 

Mozes ti naci pare, ali Covic je toliko glup da mu ovo moze samo u Srbiji proci. Lik kad nije imao gde posle svega potpise "najveci" ugovor ikad sa jos jednom kladionicom. Jbs mi sve ako neko ima sponzora dve kladionice...ti dugujes, fejkujes papire i onda kupujes igrace. To je poenta svega, a nije mu prvi put. Ko zna sta jos ima iza.

 

Cuj EL nece Zvezdu u top8..svasta pisete.

 

Jos ladno covek dodje i kaze pevajte mu vrati konju glavu..lepo je sto je vama to normalno, zato smo tu i gde smo.

Edited by Devil In My Pants
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Bitan faktor ofanzivnih problema koje smo imali u prethodnoj utakmici sa Žalgirisom je bio izostanak Mitra. Iskakali su visoko na našim bekovima, branili ćoškove i puštali Kuzmu i Martina da traže rešenja iz short rolla, odnosno da se muče. Dobra Lukine utakmice protiv Monaka i Budućnosti nakon kraćeg problema sa formom mi dodatno daju veru da će isporučiti baš u tome u čemu je najjači. Videćemo da li će Žalgiris igrati istu odbranu od početka ili će odmah tražiti adaptacije, u svakom slučaju očekujem da ćemo imati fluidniji napad nego u prvom meču.

Oni će takođe izgledati drugačije, osim novajlija Polonare i Taylora koje nisam gledao u njihovom dresu još uvek sada će tu biti i privatnik Brazdeikis. Sa druge strane, neće biti najboljeg igrača Evansa, ali su pokazali da imaju sistematičan i pouzdan napad koji donosi rezultate i bez njega.

Mnogo bitna utakmica, jedva čekam da počne.

  • Like 13
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, medobrundo said:

Ovog Glikmana do pre par nedelja nisi mogao na guglu da pronađeš, morao sam da kucam ono full ime, naziv organizacije i njegovu funkciju

 

Odradio lik malo samopromocije, kao kada sudija tokom utakmice odluči da bude glavni akter

 

 

 

 

 

 

Ja sam ga čak dodao na Linkedin. 

 

Javiću mu na PM da ima velikog fana na forumu. @kendrick :classic_smile:

  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Šta li su Ostoja i Savić dali ovom Urbonasu i ostalim litvanskim privescima od novinara, tek će se saznati u narednoj epizodi Čovinog one-man podcasta; do tada, topla preporuka im je da ne prelaze kolima granice, mogu imati problema, nek koriste isključivo avion

 

Ali ovo da upadaju na teren otvorenih pisama, jujuju

 

 

Edited by medobrundo
  • Like 2
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...