Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

20 minutes ago, Kooineeperk said:

Nisam ispratio Covica danas 😄 buhahahaha! 

 

Odoh sada sebi da pokvarim dan... 😞 

Ništa novo nisi mogao da čuješ, jeste izabrao novu metu i otvorio sezonu lova ali ono što je najbitnije naravno da je preskočio.

Link to comment
Share on other sites

Just now, medobrundo said:

Kakva je hepo kocka Mike James, možda se uskoro registruje i ovde na forumu, kad se na tviteru izmačuje sa svakom budalom koja navija za Zvezdu

Hoce li odgovoriti Covketu na prozivku? :D

 

Ako vec sa raznim budalama se svadja sto da ne i sa Covicem? :D

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, berti said:

 

A Čović sve ludji, forsaz na maksimalnu pomahnitalost... Prosto uziva u ovakvoj voznji ludila.

 

On lud,a oko njega sve anđeli i divni ljudi.

 

Da ne živimo u Srbiji pa da poverujem u to, a ovako verujem da je reakcija na akciju.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Dusko said:

Hoce li odgovoriti Covketu na prozivku? 😄

 

Ako vec sa raznim budalama se svadja sto da ne i sa Covicem? 😄

 

Ostavio je već 10 postova na tviteru. Uskoro pojačava grobarski duo bez kormilara na tati

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, berti said:

Normalnog coveka bi poodavno strefila srčka, daleko bilo, posle svih stresova, konferencija, prozivanja, Strahinjica Bana, ratova, Bokana, Javora, Duloa, Ostojaha...

A Čović sve ludji, forsaz na maksimalnu pomahnitalost... Prosto uziva u ovakvoj voznji ludila.

Ja sam ponekad malodusan,da sam na njegovom mestu odustao bi odavno od Kampaca i od EL.Ili predao nekome da vodi klub.Ali kome???

Link to comment
Share on other sites

Mislim da nikom nije bas ugodno da se prepucavamo s bilo kim na KZS. Ali, s druge strane, Savic forced our hand. AKO je srao okolo oko Topica i dugova, pa sve i da su oni cvece i da nemaju nikakav dug (a ne da duguju milionske sume u evrima), to je pogana rabota. I na takvo nesto i treba da se odgovori. Sve je ok da se mi koncentrisemo na nase greske, ali to cinkarenje mi je bas gadno sve i da je sve tacno sta su cinkarili. Malo dostojanstva prvenstveno prema samom sebi taj Savic nema.

 

Po meni, ja bih ovaj put olabavio malo oko Covica. I da, sad idem po sendvic.

  • Like 14
  • Love 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, propolis said:

 

On lud,a oko njega sve anđeli i divni ljudi.

 

Da ne živimo u Srbiji pa da poverujem u to, a ovako verujem da je reakcija na akciju.

To sto je lud ne znaci da nije u pravu za mnogo toga. Cak i za ovo u vezi Savica je vrlo moguce. Velika lova je u pitanju a i velika mrznja izmedju dva kluba eskalira.

Ranije je pojam za mrznju bio odnos Bjekovica i Tumbe prema Zvezdi. To je sa ove distance smejurija naspram mrznje u kosarci sada.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, drakon1 said:

Mislim da nikom nije bas ugodno da se prepucavamo s bilo kim na KZS. Ali, s druge strane, Savic forced our hand. AKO je srao okolo oko Topica i dugova, pa sve i da su oni cvece i da nemaju nikakav dug (a ne da duguju milionske sume u evrima), to je pogana rabota. I na takvo nesto i treba da se odgovori. Sve je ok da se mi koncentrisemo na nase greske, ali to cinkarenje mi je bas gadno sve i da je sve tacno sta su cinkarili. Malo dostojanstva prvenstveno prema samom sebi taj Savic nema.

 

Po meni, ja bih ovaj put olabavio malo oko Covica. I da, sad idem po sendvic.

Ako je...verovati na slepo Cokiju je kao verovati Ostoji da ima fakultet.

 

Nasao je zrtvu po meni, sta i kako uopste nista nije rekao..dobio je spolja samar, ali je mmajstor lozenja svojih navijaca.

 

Negde me je pogodio u srce danas na Hepiju kako mu je zao Zlobe kako su ga zeznuli bas oni za koje mu je on pricao...

 

Sta god da zaseru treba im jedna kzs da sve vrate u normalu i pritom zakace nekom metu na celu...o iq navijaca ce se vec cuti na sl derbiju..

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

[mention=241]drakon1[/mention] pa samim tim sto je pomenuo nemojte da se zacudite da ga zovu tako(da ne ponavljam njegove reci) jeste inderektan zov(ili ti mig) navijacima da ga tako zovu.
 
I opet ti kazem bas zanimljivo vreme kad je dosao da prica o Zokiju tuzibabi. Jer je mogao to i posle derbija(jer kako on kaze nece se zaliti na odluku). Ovako je samo iskoristio da digne tenzije i mrznju do maksimuma.
 
Ti mislis da ce nasi navijaci biti mirni po pitanju ovoga i plus sto je on zapalio fitilj?
Šta misliš ko je sprečio da ne bude nikakvih incidenta, na utakmicama kojih smo se svi plašili?

Mislim na Žalgiris , Real...







Послато са M2101K9G помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...