Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

25 minutes ago, uini said:

siromastvo i hustle - zvezda

Ovo je već podmetanje.

Niko sem tebe ne spominje siromaštvo

Već lova i bahata lova.

Čović je u onom maxbet intervjuu koji smo i ovde delili i gledali na pitanje šta je problem sa (falsifikovanim) dokumentima rekao da smo imali obećanje da ćemo isplatiti sve igrače do 01/07 pošto to obećanje vezano za lovu nije ispunjeno mi smo ostali dužni igračima ,  a poslali smo dokument/izjavu u kojoj kažemo da ništa ne dugujemo.

 

Tako smo izokola saznali što je otišao trener i što se raspala šampionska generacija.

To što smo mi na majkemi doveli gomilu igrača i obećali lovu ne znači ništa ako ono što budemo hteli ne zadržimo i u junu 2023, počev od trenera do najboljih igrača. 

 

Dakle nismo sirotinja obećano nam je mnogo love, pa na to još i dodatno, ali bi bilo lepo da za promenu to dobijemo relativno redovno.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Milos 3.14 said:

Ovo je već podmetanje.

Niko sem tebe ne spominje siromaštvo

 

pa jesil napisao kako nismo imali pare na racunu. sta je to nego siromastvo. a hustle je za deo kad smo se snasli, sto oko kupovine prvih 17 igraca, sto posle oko facua, duska i vildoze, kad smo haslom dosli do zelene grane

 

 

 

  • Like 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, srlepajce said:

Pisu po tw da je u 16:45h kzs Covica 

O Bože... Čovek je gori ... Ma nebitno... 

Uglavnom, bilo bi lepo i odgovorno da se bavi klubom a ne da izigrava statletu po medijima (ako je ovo istina) . 

Dosta je sto imamo cirkuzante kojo vode EL ( čista sportska priča ❤) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, VISOKOLETAC said:

Naravno da je potrebno da se obrati i objasni. Trebao je i ranije. Prvo se kuka kako se niko ne obraca, a sada je problem sto se obraca. Zamolio bih vas da se dogovorite prvo sa sobom sta hocete da napisete, pa onda napisete. Ovo je vec malo neozbiljno.

Najgore je sto verovatno nista nece biti objasnjeno nego ce se pricati u siframa bez konkretnih stvari. Daj Boze da gresim.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Off. Au, usao Kuperov duh u Uinija, macuje se sa petoricom odjednom 😄 Uini svrati na tatu kao pojacanje tangistima, ovde smeju samo da ti lajkuju postove. 

 

Jedva cekam konferenciju, bice zanimljivih stvari po onome sto se prica.

Link to comment
Share on other sites

-Pokusaji rukovodstva aba lige da se menja raspored tj. da se ugilta na silu prvi mec sa Cedevitom Olimpijom iako je po rasporedu drugi mec sledece nedelje.

-NIsmo isti jer placamo porez.

-Kampaco ce igrati do kraja godine u Zvezdi a mozda i sledece

- U interesu je srpske kosarke dva kluba u EL i shodno tome redovna finansiranja i garancije koje treba dati EL za ubuduce.

-Stanje oko povreda

-Malo o Glikmanu iz fioke

 

Moja ocekivanja od press-a.

  • Like 3
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, СтелаРоса said:

Najgore je sto verovatno nista nece biti objasnjeno nego ce se pricati u siframa bez konkretnih stvari. Daj Boze da gresim.

Uspesnost jedne KZS zavisi od novinara i od njihove sposobnosti da postave pravo pitanje. Nikada na KZS nije kriv Covic ili neko drugi ko je organizuje. Ja sam siguran da ako ga pitaju sta treba da ce dobiti i odgovor, pa sada kako se kome svidi taj odgovor.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Sector said:

 

Stvarno misliš da je ljetos bilo novca za Ivanovića, Vildozu, Campazza, Polonaru, ali eto mi smo se opredijelili za Dovlu, Adamsa, Hollanda, Bentila... ?

 

 

novca je bilo samo je saradnja bila na niskom nivou

23 minutes ago, Stefi88 said:

jel kod marića ili kod sarape

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Uspesnost jedne KZS zavisi od novinara i od njihove sposobnosti da postave pravo pitanje. Nikada na KZS nije kriv Covic ili neko drugi ko je organizuje. Ja sam siguran da ako ga pitaju sta treba da ce dobiti i odgovor, pa sada kako se kome svidi taj odgovor.

 

Da su nam novinari užasni, to se potpuno slažem i tu nema pomoći. Ali, da meni nakon normalnog pitanja krene da se beči i dernja kao onoj Radi sa sportkluba na konferenciji predstavljanja sponzora ja bih mu rekao "idi bre čoveče, leči se". On bukvalno par rečenica krene o tome šta je pitan, i onda skrene u bočne udare, razna podmetanja i spletkarenja. Nepodnošljivo. Ja verujem da tim novinarima uopšte nije do toga da idu tamo ali moraju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, John Terry said:

 

Da su nam novinari užasni, to se potpuno slažem i tu nema pomoći. Ali, da meni nakon normalnog pitanja krene da se beči i dernja kao onoj Radi sa sportkluba na konferenciji predstavljanja sponzora ja bih mu rekao "idi bre čoveče, leči se". On bukvalno par rečenica krene o tome šta je pitan, i onda skrene u bočne udare, razna podmetanja i spletkarenja. Nepodnošljivo. Ja verujem da tim novinarima uopšte nije do toga da idu tamo ali moraju.

ne moraju nego su takvog kvaliteta da im je draže da trpe razne" čoviće" nego da budu novinari

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, John Terry said:

 

Da su nam novinari užasni, to se potpuno slažem i tu nema pomoći. Ali, da meni nakon normalnog pitanja krene da se beči i dernja kao onoj Radi sa sportkluba na konferenciji predstavljanja sponzora ja bih mu rekao "idi bre čoveče, leči se". On bukvalno par rečenica krene o tome šta je pitan, i onda skrene u bočne udare, razna podmetanja i spletkarenja. Nepodnošljivo. Ja verujem da tim novinarima uopšte nije do toga da idu tamo ali moraju.

Ali u tome je i stos. Sacekas da on isprica sve sto ima, pa mu onda kazes da nije odgovorio na pitanje i postavis ponovo. Na KZS nisu bitna pitanja(bar ne u toj meri), nego potpitanja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Perkos2 said:

ne moraju nego su takvog kvaliteta da im je draže da trpe razne" čoviće" nego da budu novinari

 

Hoćeš reći da su beskičmenjaci. Slažem se.

 

Just now, VISOKOLETAC said:

Ali u tome je i stos. Sacekas da on isprica sve sto ima, pa mu onda kazes da nije odgovorio na pitanje i postavis ponovo. Na KZS nisu bitna pitanja(bar ne u toj meri), nego potpitanja.

 

I to se slažem.

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, uini said:

 

pa jesil napisao kako nismo imali pare na racunu. sta je to nego siromastvo. a hustle je za deo kad smo se snasli, sto oko kupovine prvih 17 igraca, sto posle oko facua, duska i vildoze, kad smo haslom dosli do zelene grane

 

 

 

Mislim da nismo imali lovu na računu za ovu sezonu i mislim da do 01/07 nismo imali ni da isplatimo ono što smo trebali za prošlu kako bi zadržali igrače i trenera.

 

Slično mislim da ni Partizan nije 01/07 imao na računu lovu za ovu sezonu, ali je do 01/07 dobio dovoljno da isplati najbitnije igrače i trenera .

 

I jedni i drugi imamo obećanja da će xy para biti, kalkulišemo buduće prihode i na osnovu toga dovodimo igrače. 

 

Nismo haslom došli do zelene grane, ako smo mi sad na zelenoj grani i ti to znaš.

Link to comment
Share on other sites

znaci odluku su donela tri nezavisna advokata, a ako nam nesto nije jasno i ako nam treba detaljno obrazlozenje da poslusamo sta 1 majk djejms kaze u nekom yt podcastu. 🤣

ovo je bukvalno kao ono kome nije jasno nek pogleda 3/4 tekme protiv krke iz sezone 13/14 i situaciju na 2:37 i sve ce mu biti jasno. 

to se kaze glikmane, pa pogledajte tekmu u aba gde je imao 14/12/8, ne moze to tako.

 

nikad do sad nismo nijednom bili kaznjavani za ovo sto smo uradili a radili smo sve ove godine. 

promeni se rukovodstvo el i odmah kazna. 

to su cinjenice.

dalje kako smo registrovali lucu a sve to smo radili?

iza svega stoje real i florentino perez i ovo je zbog tog odnosa koji facu ima sa realom, to mi deluje nekako najrealnije. druga opcija je da nas busi bodiroga i komisje, ja ne vidim drugo obajsnjenje.

a perez je ipak perez, jedan od najmocnijih ljudi u sportu generalno. nemamo mi tu sta da trazimo. 

 

svaka cast fakundu, ja ne verujem da je ostao jer bi mogao da bira klub u el gde ce da igra. verovatno je luca imao veliki uticaj na to.

opet treba to sve izdrzati, koliko god mi mislili da nije strasno to utice na njega psihicki i situacija svakako nije normalna. 

i nije mala kazna, ipak 3 meseca mi moramo da kombinujemo timove sa i bez njega i to sve utice i na ekipu sigurno.

 

jbt jos mesec dana. 

ovo je ono kad se kaze vezane ruke i noge, doduse nama samo ruka i malo noge kad gaze liniju. ali neka bice sladje.

 

100966050_283722319422220_58438558756797

❤️

izdrzi bro, pa da je pijuckas u kaunasu.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...