Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Just now, Sindje said:

Pa prica mora da se vrti oko NC, zato sto je on postavio sve ostale u klubu. Ako ode on, svi ostali odlaze po automatizmu. 

 

Pa onda nemoj da se zalis i cudis vise kad neko pominje NC, prosto 🙂 

 

1 minute ago, Sindje said:

Ne prihvatam da su navijaci krivci. Mozda bi to tebi doslo kao iznenadjenje, ali vecina navijaca podrzava NC. Ako nista drugo, jer ne vide bolju alternativu. 

Ma i mene bi podrzavali kad ih ne bi prozivao da su Dileje koje bojkotuju ABA ligu a ta ABA nam donosi ucesce u toj EL na koju bi svi da idu da je gledaju. Razumem ja ne odes na utakmicu sa MZT, sa Derbijem, ali ne da bojkotujes sve. 

I mnogo jos sta tu ima izmedju "navijaca" i NC. 

 

Takodje ima mnogo onog i izmedju NC i navijaca (bez navodnika) gde se ide do te mere u udbaske metode da se slikaju telefoni navijacima, da se o njima zna i na kojoj relaciji se krecu. Pusti bolje tu pricu oko navijaca i NC. 

 

Vecina navijaca zna sta nam znaci NC kao sto i zna koliko brlja, pogotovo u poslednje vreme (citaj: od kad se Partizan povratio). Nije na navijacima, generalno, da vide bolju alternativu. Malo ko prati kosarku do te mere.

 

1 minute ago, Sindje said:

Tebi svejedno hvala sto si izasao sa imenima. Meni neki od njih nisu bas pali na pamet, mada bi mogli imati odredjenu ulogu, ako ne predsednika a ono neku drugu u upravnom timu koji spominjes. Za Branka Kovacevica, ako je to onaj profesor a ne nas bivsi kosarkas, ne znam bas da ima neke specijalne veze sa kosarkom ali moze biti da grijesim. 

Taj profesor je valjda (bio) u FK, pa mi zato pao na pamet on a ne bivsi kosarkas. 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Decembarski said:

Moze Divac umesto Ćokija?

Em bivši igrač,em valjda je naučio nešto u Sakramentu 👀

 

Naucio, da ne izabere Doncica i postane najgluplji GM ikada u NBA ligi. Nema ni Dunav ni Sava da ga operu za to.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Firga said:

 

Nemoj casti ti 😁

 

Nacice se vec neko. Sto neko rece, u ovakvim sistemima ne moras da budes nesto preterano sposoban, da nabavis novac i te stvari.

 

E sad, kod tog sportskog dela treba izdbrati pravog lika. Tu pare ne pomazu.

 

Pa to je poenta mojih postova. KKP u zadnjih 30 godina vode beskrupulozne bitange. Ne mozemo mi imati "nekoga" na celu koji ce biti ovcica za sisanje. Dok smo imali takve, ne da su nas sisali, nego su i koseve nosili sa Kalisa, nije to tako davno bilo. 

 

Za sportski deo se slazem, to ne treba ni Covic ni neko umesto njega da vodi. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Sindje said:

Pa to je poenta mojih postova. KKP u zadnjih 30 godina vode beskrupulozne bitange. Ne mozemo mi imati "nekoga" na celu koji ce biti ovcica za sisanje. Dok smo imali takve, ne da su nas sisali, nego su i koseve nosili sa Kalisa, nije to tako davno bilo.

  • Ko je vodio Partizan u poslednjih 30 godina i sta im zameras u njihovim biografijama? 
  • Zasto mislis da ne mozemo imati nekoga ko nije takav kakvim smatras KKP predsednike? 
  • I konacno, znaci Partizan nam je kriv za dugove? 

 

Aj prvo to odgovori, lepo, stalozeno, pa da pricamo dalje. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, John Terry said:

Mene nije strah, ako smo takvu neku glupost stvarno napravili, onda cak i zelim kaznu.

Zašto?

Mi smo Valensiju pošteno pobedili.

I Barselonu smo pošteno pobedili.

Oni su i najavili da će nam oduzimati pobede. 

Ovo je klasično silovanje eurolige...potpomognuto

Ja kao običan navijač dajem podršku Čoviću

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zato sto kada pravis ovakve previde, kazna je 20-0. 

 

Ali ajde, drzi me nada da pod 1 neko u evroligi proverava igrace koji su prijavljeni u 12 i pod 2 da ipak nismo tolike budale da to uradimo. Ali to me samo drzi nada. A nada je na spanskom nista.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...