Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

7 minutes ago, Kooineeperk said:

Kasnis druze, kasnis na svoju smenu. Nece se to tolerisati vise.

 

Ali ako bas hoces, koga umesto NC? Bilo koga ko nece voditi ratove nego kreirati pozitivnu atmosferu, nekoga ko nece muljati nego ce raditi po proposima bez propusta. Nije ovde samo NC taj koji se proziva ali kao predsednik, kao najistaknutiji nesportski deo kluba, uvek se prstom prvo upite u njega, ali zapravo se podrazumevaju i ljudi oko njega. Manje-vise marionete i to prilicno nedorasle poslu, duznostima, obavezama koje imaju. 

 

S obzirom na teznju Vucica da svim rukovodi on, verujem da bi to bio neki stranacki poltron kao Ostoja. 

 

So be it, ako ce da ispuni one uslove iznad (i na taj nacin bude i bolji od Ostoje, a mi bolji klub nego sto smo sada, ne samo rezultatski, zapravo pre svega i ne mislim na rezultate tu). 

 

Ja i ti se cak i slazemo oko vecine stvari. Izuzimajuci onu aluziju da sam bot pa kasnim na moju sendvicarsku smenu. 

 

Ja bi isto da imamo predsednika koji je savrsen. Postuje sve propise do tancina i u EL i ABA pa cak i ako to drugi ne rade, u stanju je da nam obezbedi 15+ miliona budzeta, u sjajnim je odnosima kako sa kkp tako i sa tvrdim jezgrom Delija, dobar sa vlascu a ni opozicija mu nije mrska, organizuje i vise od jednog turnira juniorske EL, spaja nebo sa zemljom, i kada treba otvara more da preko njega predje vaskoliko Srpstvo a i ostali ako treba. I naravno da svake godine bude Kalemegdan u junu i da isto tako svake godine pravimo iskorak u EL.

 

Ali taj neko mora da bude stvarna licnost i da ima ime i prezime. Koje ni ti, a kako vidim ni ostali na tvojoj liniji razmisljanja, nikako da navedu. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, berti said:

Ne bi se ovi iz Valensije opet zalili da nemaju neki signal. Tako da je vrlo moguce da najebemo.

 

Mislim da im neće proći žalba. Registracija Topića za FMP je odbijena jer je to veče bio u timu Zvezde u evroligi. Da jeste registrovan, verovatno bi nadrljali.

Mislim da će biti da nas je Milija spasio.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, NikadProtivKaline said:

bilo je predloga sa konkretnim imenima pre nekoliko dana

samo nije vam bio politicki podoban

 

Dobro, propustio sam onda. Izvinjavam se. Mozes li molim te, nisam sarkastican, ni cinican, niti bilo sta, ponoviti barem neka od imena? 

Link to comment
Share on other sites

Iz finansijskog ugla gledano, u Srbiji i ja mogu da budem predsednik Zvezde. Samo treba da mi država da novac. Ne moram ni pravila košarke da znam.

 

A to da neki privatnik tek tkao da novac, to zaboravite. Košarka se ne može sama izdržavati. Svi klubovi su u minusu, osvajač evrolige zaradi manje nego li fudbalski klub plasmanom u ligu šampiona.

 

Košarkaška evroliga je samp prestiž.

Barsa, Real, Bajern, Makabi, Žalgiris, Zvezda, Partizan...da ne nabrajam, sve klubovi koje ili sponzorišu fudbalskke sekcije ili država.

 

Mi možemo da se održavamo samostalno u košarci i da budemo nivo Igokee.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Stefi88 said:

I da, pobeda protiv Valensije na gostovanju je stvarno nestvarna...

Mogu da zamislim bilo koji drugi tim bez 5 bitnih igraca da ide bilo kom timu na moge kako bi prosao.

Svaka cast Dusku jos jednom.

 

Fener je ostao bez dvojice bitnih igrača i nanizao nekoliko poraza. To ih je poremetilo iako i bez te dvojice imaju kvalitetan tim. Tako da Dušku svaka čast! Šteta zbog svih ovih povreda i oko ovog zajeba sa Kampacom. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, John Terry said:

Iz finansijskog ugla gledano, u Srbiji i ja mogu da budem predsednik Zvezde. Samo treba da mi država da novac. Ne moram ni pravila košarke da znam.

 

A to da neki privatnik tek tkao da novac, to zaboravite. Košarka se ne može sama izdržavati. Svi klubovi su u minusu, osvajač evrolige zaradi manje nego li fudbalski klub plasmanom u ligu šampiona.

 

Košarkaška evroliga je samp prestiž.

Barsa, Real, Bajern, Makabi, Žalgiris, Zvezda, Partizan...da ne nabrajam, sve klubovi koje ili sponzorišu fudbalskke sekcije ili država.

 

Mi možemo da se održavamo samostalno u košarci i da budemo nivo Igokee.

Imas takvog jednog u kkp, mada mislim da je do sada naucio pravila. I nista nije osvojio a dobio je i pare, i arenu, i Zeljka, i Savica, i svu mogucu stranacku logistiku. I opet nista, cak je pobegao na kraju od KLS. Pa mu je ove godine drzava dala sve to isto, plus pride par igraca, plus WC za EL. I opet je 2x dobio po usima od kluba koji vodi NC.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Problem je sto je nas sport generalno sav u blatu i uspeva samo onaj ko ume u tom blatu da se snadje. Čast i poštenje je u teskoj suprotnosti sa rezultatima. Dok god je tako, vucibatine su na celnim mestima. Pogledajmo samo nas i komsijski kk i fk.

Pominjao sam ranije eventualnost Branka Kovacevica ili Kaponje na celu naseg kluba.

Bili bi smazani za predjelo.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Sindje said:

Imas takvog jednog u kkp, mada mislim da je do sada naucio pravila. I nista nije osvojio a dobio je i pare, i arenu, i Zeljka, i Savica, i svu mogucu stranacku logistiku. I opet nista, cak je pobegao na kraju od KLS. Pa mu je ove godine drzava dala sve to isto, plus pride par igraca, plus WC za EL. I opet je 2x dobio po usima od kluba koji vodi NC.

 

Tačno ali mašiš poentu.

 

Tačno je da taj kog pominješ najverovatnije nema blage veze sa košarkom, ali glavni i skoro jedini preduslov je konstantno i dobro finansiranje.

 

Za novac koji je dobio doveo je Žoca, ovaj pak doveo odlična pojačanja, mi smo doveli Vladu Jovanovića, Bentila, Holanda...tek smo se kasnije osvestili i doveli pravog trenera. Znači predsednik kluba ne mora da zna košarku, ali mora biti partijski poslušan i mora da zna gde mu je mesto, što Čović često ne zna ili odbija da prihvati.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, berti said:

Problem je sto je nas sport generalno sav u blatu i uspeva samo onaj ko ume u tom blatu da se snadje. Čast i poštenje je u teskoj suprotnosti sa rezultatima. Dok god je tako, vucibatine su na celnim mestima. Pogledajmo samo nas i komsijski kk i fk.

Pominjao sam ranije eventualnost Branka Kovacevica ili Kaponje na celu naseg kluba.

Bili bi smazani za predjelo.

Sve je u blatu... pa i sport. Očekivati da sport bude sušta suprotnost svega okolo je dečija fantazija. Iz te pozicije pitam "dokle više o Čoviću", jer priča ne vodi nikuda i sve je poznato godinama već... 

1 minute ago, John Terry said:

 

Tačno ali mašiš poentu.

 

Tačno je da taj kog pominješ najverovatnije nema blage veze sa košarkom, ali glavni i skoro jedini preduslov je konstantno i dobro finansiranje.

 

Za novac koji je dobio doveo je Žoca, ovaj pak doveo odlična pojačanja, mi smo doveli Vladu Jovanovića, Bentila, Holanda...tek smo se kasnije osvestili i doveli pravog trenera. Znači predsednik kluba ne mora da zna košarku, ali mora biti partijski poslušan i mora da zna gde mu je mesto, što Čović često ne zna ili odbija da prihvati.

Pitanje je koliko je novca bilo obećano u junu... A za Partizan je jasno da je sve obezbeđeno, jer sam uveren da Željko drugačije ne bi ni dolazio.

Čović jqko dobro zna i prihvata svoje mesto. Inače ne bi plivao u svim vlastima od 90tih naovamo. Nije bitno biti u stranci, bitno je biti u stranci na vlasti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, svarozicslo said:

Čović jqko dobro zna i prihvata svoje mesto. Inače ne bi plivao u svim vlastima od 90tih naovamo. Nije bitno biti u stranci, bitno je biti u stranci na vlasti.

 

Prihvata da je stranački kadar, a treba da prihvati da nije košarkaški stručnjak i da ne sme više da on određuje trenere i tim. Posebna je blamaža dovesti trećeligaškog trenera a kao imaš ambicije u evroligi.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, John Terry said:

 

Tačno ali mašiš poentu.

 

Tačno je da taj kog pominješ najverovatnije nema blage veze sa košarkom, ali glavni i skoro jedini preduslov je konstantno i dobro finansiranje.

 

Za novac koji je dobio doveo je Žoca, ovaj pak doveo odlična pojačanja, mi smo doveli Vladu Jovanovića, Bentila, Holanda...tek smo se kasnije osvestili i doveli pravog trenera. Znači predsednik kluba ne mora da zna košarku, ali mora biti partijski poslušan i mora da zna gde mu je mesto, što Čović često ne zna ili odbija da prihvati.

 

Ovo jeste tacno. Ali osim toga je i porazavajuce. Sta konkretno, pa to Covic jos ispada pozitivac iz ovog posta, sto je porazavajuce. A opet ne mogu reci da to sto si napisao nije tacno. Mozda da drugacije formulises. 😁

Edited by Firga
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, John Terry said:

 

Tačno ali mašiš poentu.

 

Tačno je da taj kog pominješ najverovatnije nema blage veze sa košarkom, ali glavni i skoro jedini preduslov je konstantno i dobro finansiranje.

 

Za novac koji je dobio doveo je Žoca, ovaj pak doveo odlična pojačanja, mi smo doveli Vladu Jovanovića, Bentila, Holanda...tek smo se kasnije osvestili i doveli pravog trenera. Znači predsednik kluba ne mora da zna košarku, ali mora biti partijski poslušan i mora da zna gde mu je mesto, što Čović često ne zna ili odbija da prihvati.

 

Tacno. Niko od nas nije bio zadovoljan kako smo usli u sezonu sa trenerom i pojacanjima. Osim pobrojanih, ja sam vrlo skeptican bio cak i u pogledu Nede (znajuci kako se povredjuje) i Petruseva (koji nije odigrao ni jednu sezonu ozbiljne kosarke). I glavni krivac je naravno bio NC. Nema sta, to niko ne spori mislim. 

 

Ali njegov kvalitet je da zna ispraviti gresku, i to vrlo brzo. Doveli smo 2 kapitalca iz Argentine i Duska AKA Bic Boziji Ivanovica. I evo nas na preko 50% nakon pola EL. I ranije je znao da proguta odredjene stvari, i svoju sujetu koja mu se ovdje tako cesto spocitava, kada treba zbog Zvezde. Setite se samo kako je Radonjic otisao nakon 

prvog mandata. Mislim da bi ga NC zadavio da je mogao. Ali jebi ga, kada je DR postao ponovo jedna od najboljih opcija za Zvezdu - ne bi mrsko Nebojsi da ga vrati. 

 

E sad, da li je i iz kojih razloga isplivalo vise para u nasem budzetu, kako odjednom iskoci Meridian, da li su se malo grobari zaigrali sa onim skandiranjima pa neko iz sujete ubacio jos koji milioncic kod nas cisto da Ostojini vide da nisu jedini - o tome mozemo razne teorije ispredati. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Firga said:

 

Ovo jeste tacno. Ali osim toga je i porazavajuce. Sta konkretno, pa to Covic jos ispada pozitivac iz ovog posta, sto je porazavajuce. A opet ne mogu reci da to sto si napisao nije tacno. 

 

Ostoja je Čović wannabe, partijska podgizna muva ni kriva ni dužna stavljena na čelo KKP uz ogroman novac. 

Sigurno on nije doveo Žoca, ne bi ni umeo da pregovara, ali on apsolutno razume da je običan srećnik i potrošna partijska roba.

Čoviću je sportsku sekciju u zlatno doba fmp vodio Raša Radovanović. On je zaslužan za Teodosića, Aškrabića, Šekularca i dalje da ne dužim.

Čović prečesto zna da se osili i meša u struku iako on to opovrgava svaki put ali jasno je da se meša.

Njemu je dato da bude spasilac Zvezde a on je umislio da je vrhunski GM.

Zato on i pored velikog ulaganja realbo nema rezultate u evroligi. Ima u ABA ligi ali ta dominacija je nalik dominacije KKP u vreme pro Partizanske vlasti, uništena konkurencija a ja kao dominiram.

 

Šta je tu pozitivno. Pa ništa. Oba predsednika su partijski postavljenici jer takva nam je država. Ali Ostoja makar ne talasa.

2 minutes ago, Sindje said:

 

E sad, da li je i iz kojih razloga isplivalo vise para u nasem budzetu, kako odjednom iskoci Meridian, da li su se malo grobari zaigrali sa onim skandiranjima pa neko iz sujete ubacio jos koji milioncic kod nas cisto da Ostojini vide da nisu jedini - o tome mozemo razne teorije ispredati.

 

Ovo je skoro pa sigurno tačno.

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, John Terry said:

 

Ostoja je Čović wannabe, partijska podgizna muva ni kriva ni dužna stavljena na čelo KKP uz ogroman novac. 

Sigurno on nije doveo Žoca, ne bi ni umeo da pregovara, ali on apsolutno razume da je običan srećnik i potrošna partijska roba.

Čoviću je sportsku sekciju u zlatno doba fmp vodio Raša Radovanović. On je zaslužan za Teodosića, Aškrabića, Šekularca i dalje da ne dužim.

Čović prečesto zna da se osili i meša u struku iako on to opovrgava svaki put ali jasno je da se meša.

Njemu je dato da bude spasilac Zvezde a on je umislio da je vrhunski GM.

Zato on i pored velikog ulaganja realbo nema rezultate u evroligi. Ima u ABA ligi ali ta dominacija je nalik dominacije KKP u vreme pro Partizanske vlasti, uništena konkurencija a ja kao dominiram.

 

Šta je tu pozitivno. Pa ništa. Oba predsednika su partijski postavljenici jer takva nam je država. Ali Ostoja makar ne talasa.

 

Ovo je skoro pa sigurno tačno.

 

Jasno. Tacno. Sem poredjenja sa njihovom dominacijom i uslovima porazene strane u toj dominaciji. Jbg, oni ni u jednom trenutku nisu bili finansijski ugrozeni iako su dug konstantno povecacali. Niti ce, a postoje uslovi kao sto su postojali i tada za nas, da odu u stecaj. Duguju za porez nenormalnu kolicinu novca, a nisu u stecaju i nece ni biti, niti ce morati da se bave upprom. Drzava ce sve to da pokrije. Nemaju problem da ne smeju da imaju sponzore. Mi smo imali taj problem, jer zamisli, tada nije dobro bilo za Srpsku kosarku spasiti Zvezdu kako rece njihov trener. Nisu im se otimali najtalentovaniji igraci. Imali su svake godine sigurnu EL. Da li je mi imamo sad? Ne govorim da je to bilo ocigledno svih tih godina, ali se islo i postepeno doslo do toga. Da li ti deluje da se to njima desava? Da li se moze staviti jednakost u uslovima one strane koja je gubila u dominaciji suprotne? Ne, zar ne.

Edited by Firga
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Sindje said:

 

Ja i ti se cak i slazemo oko vecine stvari. Izuzimajuci onu aluziju da sam bot pa kasnim na moju sendvicarsku smenu. 

Nije to upuceno tebi nego nekom ranijem postu gde je neko napisao nesto u fazonu, parafraziram, "sad ce branioci NC da dodju"... tako da, no hard feelings 😉 

 

1 hour ago, Sindje said:

 

Ja bi isto da imamo predsednika koji je savrsen. Postuje sve propise do tancina i u EL i ABA pa cak i ako to drugi ne rade, u stanju je da nam obezbedi 15+ miliona budzeta, u sjajnim je odnosima kako sa kkp tako i sa tvrdim jezgrom Delija, dobar sa vlascu a ni opozicija mu nije mrska, organizuje i vise od jednog turnira juniorske EL, spaja nebo sa zemljom, i kada treba otvara more da preko njega predje vaskoliko Srpstvo a i ostali ako treba. I naravno da svake godine bude Kalemegdan u junu i da isto tako svake godine pravimo iskorak u EL.

 

Ali taj neko mora da bude stvarna licnost i da ima ime i prezime. Koje ni ti, a kako vidim ni ostali na tvojoj liniji razmisljanja, nikako da navedu. 

 

Bold1: Batali me ovakvih rasprava i ucitavanja. 

 

Bold2: Ime nije bitno, dovoljno je da ispuni makar pola od ovog (neboldovanog) sto si naveo i automatski je bolji od Covica. Pa makar i po cenu rezultata. Sta ce mi Zvezdine titule ako moram stalno da gledam i slusam gluposti koje nemaju veze sa terenom, da strepim da povedem dete na utakmicu... ?! 

 

 

1 hour ago, svarozicslo said:

Sve to što si napisao je moguće, ali u Diznilendu. A odmah zatim napišeš da svime rukovodi Vučić. Odgovorio si time na sva pitanja. 

 

Pa nista onda, navijacu za Crvena zvezda Diznilend, kad je Covic tamo preregistruje. Ionako EL voli te francuske i kvazi-francuske ekipe. Pa mozda zaigramo na tu kartu. 

Edited by Kooineeperk
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Sindje said:

A evo ga, opet udri po Nebojsi Covicu. Nije puno proslo. Interesantno je kako se ostavljaju postovi ovde gde se na najprizemniji nacin prica o predsedniku KKCZ, inace najtrofejnijem u istoriji. 

 

Moze biti da sam nesto propustio, pa da priupitam opet: Koga biste vi sto vas NC toliko bruka i ide vam na nerve doveli umjesto njega? Da li moze neko ime i prezime i razlog zbog kojeg taj, ili ta, treba da budu umjesto Nebojse u KKCZ?

 

 

Da redovno čitaš video bi predloge 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kooineeperk said:

Nije to upuceno tebi nego nekom ranijem postu gde je neko napisao nesto u fazonu, parafraziram, "sad ce branioci NC da dodju"... tako da, no hard feelings 😉 

 

 

Bold1: Batali me ovakvih rasprava i ucitavanja. 

 

Bold2: Ime nije bitno, dovoljno je da ispuni makar pola od ovog (neboldovanog) sto si naveo i automatski je bolji od Covica. Pa makar i po cenu rezultata. Sta ce mi Zvezdine titule ako moram stalno da gledam i slusam gluposti koje nemaju veze sa terenom, da strepim da povedem dete na utakmicu... ?! 

 

Dakle, NC je problem. Za neke je to tako. I ja sam OK sa tim. Identifikovali smo jednu stranu  - sta/ko je problem. 

 

Ali to je samo jedna strana. Druga strana je kako da rijesimo problem. Rijesenje problema je da dodje neko drugi umjesto njega. Ali ko? 

 

Meni je problem ovdje sto niko ne pominje ime, konkretno ime. Neko, bilo ko, ko god - to nije rijesenje. 

 

Ja ne vidim ko bi to trebao/mogao biti u ovom trenutku. Mozda Boza Maljkovic, ali on je vec podosta star (71 godina). Mozda bi mogao da funkcionise uz par mladjih pomocnika, ukljucujuci krstenog sportskog direktora, koji znaju sta rade. Koliko znam dobar je sa vladajucom garniturom iako mislim da nije u stranci. Pogotovo bi to mozda i moglo funkcionisati ako Dusko ostane ne klupi jos koju godinu.

 

Mada istine radi, moramo da budemo ozbiljni po pitanju vodjenja kluba. Jagnje ne moze medju vukove. Da ne spominjem kkp, kojem je Radojica Nikcevic bio predsjednik kada su osvojili Evropsku titulu.   

 

 

3 minutes ago, Perkos2 said:

Da redovno čitaš video bi predloge 

 

OK.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Sector said:

Je li se klub uopšte žalio na zabranu registracije? 

 

Ne vidim logiku da EL odgovara Valensiji u roku od 24h a za Campazza još ništa nema. 

EL vise nema nista sa odlukom oko Kampaca, zalba moze da se uruci samo sportskom sudu u Lozani. Bilo je najavljeno da cemo se zaliti istom, ali nikakve potvrde nije bilo da je to uradjeno, jedino sto sam ja nasao je da smo zamolili Glikmana da iskoristi pravo da nas pomiluje. Na sajtu sportskog suda u Lozani nema zakazanog termina za odlucivanje po nasoj zalbi, sto implicira da ista i ne postoji. Na kraju krajeva, koliko je to efikasno neka posluzi podatak da ce isti sud za koji dan da zaseda po pitanju tuzbe Partizana prema Asanu i Bohumu. 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Sindje said:

Dakle, NC je problem. Za neke je to tako. I ja sam OK sa tim. Identifikovali smo jednu stranu  - sta/ko je problem. 

Stvarno mi ne treba jos jedan forumas koji ne cita sta mu se pise a zeli da diskutuje. 

 

Dodjes i kazes "evo opet udaraju po NC" i onda doslovce pitas "koga bi umesto NC" - dakle sam si naveo pricu na to da se vrti oko NC. 

 

I onda ti ja doslovce odgovorim:

  

2 hours ago, Kooineeperk said:

Nije ovde samo NC taj koji se proziva ali kao predsednik, kao najistaknutiji nesportski deo kluba, uvek se prstom prvo upite u njega, ali zapravo se podrazumevaju i ljudi oko njega. Manje-vise marionete i to prilicno nedorasle poslu, duznostima, obavezama koje imaju. 

 

Pa ti jos i odgovorim koga bi umesto NC. Dakle na to tvoje pitanje ja sam samo odgovorio... 

 

I ti i dalje vrtis pricu oko NC, kao da ja smatram da je on jedini krivac. Krivi smo i mi, navijaci, i drzava, kao i svi oni oko NC koji nemaju muda da kazu sta iskreno misle, da daju drugacije misljenje od onog koje namece NC i samim tim smo svi saucesnici i mi smo problem. Kako ono ide "Nije Milosevic kriv, mi smo govna". 

 

 

8 minutes ago, Sindje said:

Ali to je samo jedna strana. Druga strana je kako da rijesimo problem. Rijesenje problema je da dodje neko drugi umjesto njega. Ali ko? 

 

Meni je problem ovdje sto niko ne pominje ime, konkretno ime. Neko, bilo ko, ko god - to nije rijesenje. 

 

Ja ne vidim ko bi to trebao/mogao biti u ovom trenutku. Mozda Boza Maljkovic, ali on je vec podosta star (71 godina). Mozda bi mogao da funkcionise uz par mladjih pomocnika, ukljucujuci krstenog sportskog direktora, koji znaju sta rade. Koliko znam dobar je sa vladajucom garniturom iako mislim da nije u stranci. Pogotovo bi to mozda i moglo funkcionisati ako Dusko ostane ne klupi jos koju godinu.

 

Mada istine radi, moramo da budemo ozbiljni po pitanju vodjenja kluba. Jagnje ne moze medju vukove. Da ne spominjem kkp, kojem je Radojica Nikcevic bio predsjednik kada su osvojili Evropsku titulu.   

 

Ne znam ko. Nije bas da se krecem u tim krugovima. Nije to jedno ime, ne treba da bude jedno ime, to treba da bude tim ljudi. A ne da Zvezda bude Srbija u malom, da se jedan covek pita za sve. 

 

Mogu da mastam, da pominjem Pedju Stojakovica... zatim Bolic i Tarlac su u savezu valjda jos uvek, mogli bi da imasu neku funkciju mozda, Keselj je otisao u politiku, ako nam se vec neko politicki namece da je barem neko ko zna kosarku i voli Zvezdu... mada smatram da bivsi sportisti nisu generalno dobri menadzeri klubova. Najbolje je da bude to neki ozbiljan privrednik. Pominjete Branka Kovacevica, to bese onaj profesor? Nesto je mlak i bolje neko mladji. 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, kokodakalo said:

EL vise nema nista sa odlukom oko Kampaca, zalba moze da se uruci samo sportskom sudu u Lozani. Bilo je najavljeno da cemo se zaliti istom, ali nikakve potvrde nije bilo da je to uradjeno, jedino sto sam ja nasao je da smo zamolili Glikmana da iskoristi pravo da nas pomiluje. Na sajtu sportskog suda u Lozani nema zakazanog termina za odlucivanje po nasoj zalbi, sto implicira da ista i ne postoji. Na kraju krajeva, koliko je to efikasno neka posluzi podatak da ce isti sud za koji dan da zaseda po pitanju tuzbe Partizana prema Asanu i Bohumu. 

 

Ok, ne znam čemu onda bilo kakva nadanja da će Faku zaigrati prije 28. Februara. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Sindje said:

 

Dakle, NC je problem. Za neke je to tako. I ja sam OK sa tim. Identifikovali smo jednu stranu  - sta/ko je problem. 

 

Ali to je samo jedna strana. Druga strana je kako da rijesimo problem. Rijesenje problema je da dodje neko drugi umjesto njega. Ali ko

 

Meni je problem ovdje sto niko ne pominje ime, konkretno ime. Neko, bilo ko, ko god - to nije rijesenje. 

 

Ja ne vidim ko bi to trebao/mogao biti u ovom trenutku. Mozda Boza Maljkovic, ali on je vec podosta star (71 godina). Mozda bi mogao da funkcionise uz par mladjih pomocnika, ukljucujuci krstenog sportskog direktora, koji znaju sta rade. Koliko znam dobar je sa vladajucom garniturom iako mislim da nije u stranci. Pogotovo bi to mozda i moglo funkcionisati ako Dusko ostane ne klupi jos koju godinu.

 

Mada istine radi, moramo da budemo ozbiljni po pitanju vodjenja kluba. Jagnje ne moze medju vukove. Da ne spominjem kkp, kojem je Radojica Nikcevic bio predsjednik kada su osvojili Evropsku titulu.   

 

 

 

OK.

 

Nemoj casti ti 😁

 

Nacice se vec neko. Sto neko rece, u ovakvim sistemima ne moras da budes nesto preterano sposoban, da nabavis novac i te stvari.

 

E sad, kod tog sportskog dela treba izdbrati pravog lika. Tu pare ne pomazu.

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Kooineeperk said:

Stvarno mi ne treba jos jedan forumas koji ne cita sta mu se pise a zeli da diskutuje. 

 

Dodjes i kazes "evo opet udaraju po NC" i onda doslovce pitas "koga bi umesto NC" - dakle sam si naveo pricu na to da se vrti oko NC. 

 

I onda ti ja doslovce odgovorim:

  

 

Pa ti jos i odgovorim koga bi umesto NC. Dakle na to tvoje pitanje ja sam samo odgovorio... 

 

I ti i dalje vrtis pricu oko NC, kao da ja smatram da je on jedini krivac. Krivi smo i mi, navijaci, i drzava, kao i svi oni oko NC koji nemaju muda da kazu sta iskreno misle, da daju drugacije misljenje od onog koje namece NC i samim tim smo svi saucesnici i mi smo problem. Kako ono ide "Nije Milosevic kriv, mi smo govna". 

 

 

 

Ne znam ko. Nije bas da se krecem u tim krugovima. Nije to jedno ime, ne treba da bude jedno ime, to treba da bude tim ljudi. A ne da Zvezda bude Srbija u malom, da se jedan covek pita za sve. 

 

Mogu da mastam, da pominjem Pedju Stojakovica... zatim Bolic i Tarlac su u savezu valjda jos uvek, mogli bi da imasu neku funkciju mozda, Keselj je otisao u politiku, ako nam se vec neko politicki namece da je barem neko ko zna kosarku i voli Zvezdu... mada smatram da bivsi sportisti nisu generalno dobri menadzeri klubova. Najbolje je da bude to neki ozbiljan privrednik. Pominjete Branka Kovacevica, to bese onaj profesor? Nesto je mlak i bolje neko mladji. 

Pa prica mora da se vrti oko NC, zato sto je on postavio sve ostale u klubu. Ako ode on, svi ostali odlaze po automatizmu. 

 

Ne prihvatam da su navijaci krivci. Mozda bi to tebi doslo kao iznenadjenje, ali vecina navijaca podrzava NC. Ako nista drugo, jer ne vide bolju alternativu. 

 

Tebi svejedno hvala sto si izasao sa imenima. Meni neki od njih nisu bas pali na pamet, mada bi mogli imati odredjenu ulogu, ako ne predsednika a ono neku drugu u upravnom timu koji spominjes. Za Branka Kovacevica, ako je to onaj profesor a ne nas bivsi kosarkas, ne znam bas da ima neke specijalne veze sa kosarkom ali moze biti da grijesim. 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...