Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

17 minutes ago, Fat Zadd said:

 

Jbt, koliko " slucajeva" ima ???!!!(  vise konstatacija,  nije pitanje)

 

P.S: nista, saopstio sam junioru2 da Kampaco ne igra u petak, da ne pisem sta je rekak o Covicu, nije za 4um :classic_laugh:  mislim, vise je bio iznerviran zbog guzve I peripetije oko kupovine karata.

Ako je razocaram zbog Kampaza i nece da dodje, daj kartu u Inbox meni,ima navijaca koji bi ipak da dodju da gledaju onaj isti tim i trenera koji ima rezultat 8-7  bez Kampaza. 
 

2 minutes ago, srlepajce said:

Kad bolje razmislim bolje da ga nismo ni dovodili

Atmosfera odlicna, sve super

Imati igraca kojeg nemas pojma kada ces registrovati je :classic_mellow:

Samo se o tome prica

Zao mi Duska i igraca

ocekujem poluprazan pionir u petak od silnog razocaranja , i ja kazem koji ce nam qrz jos je skracen i ne ulazi u standard da play ne sme biti ispod 1.90 
FC3 excluded.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, srlepajce said:

Kad bolje razmislim bolje da ga nismo ni dovodili

Atmosfera odlicna, sve super

Imati igraca kojeg nemas pojma kada ces registrovati je :classic_mellow:

Samo se o tome prica

Zao mi Duska i igraca

 

Ovo je zaista tužno. Nemoguće je da nema distrakcije kod igrača zbog čitave ove telenovele.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Laki21 said:

 

Ovo je zaista tužno. Nemoguće je da nema distrakcije kod igrača zbog čitave ove telenovele.

Igrace vise pogadjaju povrede Ivanovica i Martina nego ovo, jer su sportisti i ljudi.

Edited by Šarac
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Šarac said:

Ako je razocaram zbog Kampaza i nece da dodje, daj kartu u Inbox meni,ima navijaca koji bi ipak da dodju da gledaju onaj isti tim i trenera koji ima rezultat 8-7  bez Kampaza. 
 

ocekujem poluprazan pionir u petak od silnog razocaranja , i ja kazem koji ce nam qrz jos je skracen i ne ulazi u standard da play ne sme biti ispod 1.90 
FC3 excluded.

 

Ne razumes, nije razocaran zbog Kampaca,  vec zbog cinjenice da Covic nije uspeo da registruje istog... sto se karte tiče,  ja kada dolazim u Srbiju, uvek idem na sve utakmice, bez obzira na satav tima i protivnika ( fudbal/kosarka)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Šarac said:

Igrace vise pogadjaju povrede Ivanovica i Martina nego ovo. 

Kako da ne utice

Pojacao si se ali djoka

Posle par utakmica ce se pitati za sta su me dovodili

Aj dve utakmice ok ali ako potraje poljuljace se ekipa sigurno

Rok je 20 i neki februar 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Šta se bre ložite pa nisu igrači navijači pa da ih boli što Kampaco neće igrati. Oni su profesionalci koji rade lepo plaćen posao. Isto tako su svesni da je ova liga maraton i da kad god Faku dobije pravo da igra u El da će biti okej.

Takođe sam siguran da svi igrači veruju da mogu da pobede Barsu i bez Fakua kao što su i pobedjivali sve ove tekme do sada.

 

Rekao je Duško kad je došao da samo treba verovati tako da ne znam đe je kod vas "nevernika" zapelo 🙂

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Don Dusko said:

A pa tako reci.Znaci bilo je jos slucajeva.Jebiga, ti pokusavas da vrdas toliko dugo i onda ocekujes kad tebi treba da ce druga strana ispasti korektna posle toliko vrdanja sa tvoje strane...Pa ne ide...

 

Naravno da ima vise slucajeva to uopste nije tesko zakljuciti. Valjda znamo da je Srbija zemlja sampion lastisa, odugovlacenja, premoscavanja kad su pare u pitanju.

 

Mislim da je i sam Faku shvatio jos i pre da nece debitovati do nove godine, barem mi se tako cini iz njegovih izjava.

 

Donekle mogu da razumem zasto je doveden iako smo imali/imamo zabranu registracije, pruzila se prilika. Pitanje je sta bi ko uradio u tom trenutku? Potpisati ga sad ili nikad ili ga preskociti pa neka ga uzme neko drugi sto nikako ne abolira preCednika zasto smo dosli u ovakvu situaciju.

 

Ispeglace se pre ili kasnije, nadam se sa sto manjim posledicama ako dobijemo sutra prakticno ih nece ni biti a do sledeceg kola se nadam da ce zaigrati.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Anton Chigurh said:

Bez ironije, da je Djordi i dalje tu ubedjen sam da bi ovo bilo reseno. Bio je tu taj neki uzajamni respekt uvek.

 

Svakako strahovit blam kluba da se dozvoli ovako nesto i bas neki bljutav osecaj.

Verovatno da bi se resilo sa Djordijem ali to je zato sto se on pitao nesto za razliku od Bodiroge koji je tu ne zna ni on zasto. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Gilmour said:
21 minutes ago, Benito said:
Verovatno da bi se resilo sa Djordijem ali to je zato sto se on pitao nesto za razliku od Bodiroge koji je tu ne zna ni on zasto. 

Molim za argumente/dokaze na osnovu čega si napisao ovaj upis.

Ti stvarno mislis da se on pita nesto? 

 

 

 @Gilmour

Edited by Benito
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, srlepajce said:

Kad bolje razmislim bolje da ga nismo ni dovodili

Atmosfera odlicna, sve super

Imati igraca kojeg nemas pojma kada ces registrovati je :classic_mellow:

Samo se o tome prica

Zao mi Duska i igraca

Ruzno je ovo ispalo sto se desilo al najvecu frku pravimo novinari i mi navijaci. Kukanje plakanje hejtovanje,zaboravise se svi uspjesi,sve pobjede,sva borba. Nadam se iskreno da ce biti sto prije registrovan, to zele sigurno podjednako i u klubu al sta sad boze moj idemo dalje podrzimo ekipu maksimalno a ne sami sebi u stomak da skacemo mracenjem. Izbrisa se sve dobro radi neregistracije igraca poserem se na sred nje. Idemo max protiv barse da odigramo hrabro kao sto znamo pa sta bog da,ostalo ce doci vremenom na svoje 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Svako ima pravo na novac koji je zaradio.

 

To sto veci deo navijaca pada na spinove predsednika, pa zvizdi retkoj igrackoj legendi CZ Sasi Obradovicu, je problem inteligencije i funkcionalne pismenosti u Srba. Nama je vladao Sloba 10+, pa sad radikali 10+ godina. Navijaci Zvezde nisu izuzeti iz kolektivne funkcionalne nepismenosti (prevod: nemogucnost da se razazna istina od lazi, tacna informacija od spina...).

 

Ako je Simke zaradio svojih 18k eur kao pomocni i nisi mu isplatio, a dovodis Kampaca za 1.8 milki, naravno da ce svaki Simke, Vlada Jo, Adams, Rocestim Teri ili koga vec nismo isplatili traziti novac koji je zaradio. Zamislite da vama poslodavac nece isplati 4 zaostale plate od po 600 eur, ali je doveo na neku visu poziciju novog zaposlenog i redovno ga placa 3k eur. Necete preduzeti neki korak?

 

Edit: sad fokus da se dobije ta Barsa, pa od petka uvece da nastavimo s ovim...

Edited by leki bg
  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

- da li su Spanci govna koja uvek pokusavaju da dobiju nesto za "zelenim stolom" ili da nameste kad god je to moguce - apsolutno

- da li je u ovom slucaju najveci deo krivice nas - apsolutno

 

 

  sto se tice utakmice o kojoj skoro niko i ne pise deluje mi da ce nas dobiti sa Kampacom ili bez njega...po kompoziciji tima nam bas nekako ne odgovaraju ( daj boze da gresim )...sledeca pobeda u el za nas Valensija, sa Kampacom ili bez njega...

 

@Шутер из блока buraz ove sezone do sada sam zbog posla odgledao sigurno bar 150-200 utakmica i mislim da ni jednom nisam video da neko igra hammer...al ne lezi vraze bas na vecerasnjoj utakmici je odigrano 3-4 puta i to ni manje ni vise nego na Zdravlje-Sloga 🙂

  

Edited by hakeem
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...