Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Verovatno cemo prikljucenjem Kampaca vise gledati Vildozu na dvojci, to jest da cemo igrati cesto sa tri ball handlera, Nedom, Lukom i Fakuom (sama pomisao na ovo mmmmmm whipped cream...)

 

Dopuna: Ocekujem silbovanje Holanda i pojacanje na petici. I to je sve. Mada, sto @Guru kaze, ako se spusti Lazarevic na 4, vise ce vremena biti za Petruseva na 5, pa ce on da deli minute sa Lukom, dok se Martin ne vrati. A Ilic ce da odmara ili Bena ili Lazarevica.

 

Elem, sto se Bentila tice, mislim da je njemu forma u padu, ali to nije nuzno nesto lose, naime ovo sto on sada pruza je i nesto sto se od njega ocekvalo. Povremeno prangijanje trojki, mlak dojam, osecaj protracenog talenta.

 

Tako da, moguce je da pomeranje uslovljeno Kampacom kao i spustanje Lazarevica na 4 prakticno dovodi do toga da ne dovedemo centra.

Edited by Sam B
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Devil In My Pants said:

Elem, konacno se ulaze na pravi nacin. Doveden je dobar trener, ne amater, ne nervoza, ne da ide po tvu kao starleta vec jedan iskusan, kvalitetan trener i covek.

 

Tim ima srece, ali sreca se zasluzuje. Dosao je opet hajp, tu je Kampaco..muda svima porasla i trener na zemlji, a Covic cuti..to nam je uvek bila dobitna kombinacija. Nisam ocekivao da je Dusko ovakva ljudina..meni je uvek bitno kakav je covek a ne trener..

 

Sad sledi showtime sa Kampacom i Vildozom...uzivajte u ovome i to je sve. 

 

Centar nam i ne treba jer oba centra igraju fenomenalno sad. Nisu top centri u EL, ali Petrusev to moze biti uskoro.

 

Kampaco ce kao Mwill da preporodi ostalu drvenariju...bice za 50% bokji igraci.

 

Ono sto je bitno, samopouzdanje je na 110% a to je najbitnije u bilo kom poslu.

 

Da ne bude skroz ok post, drknuce vas Dejo u OAKI..

 

Malo nam, malo vam, ali poenta je tu 😁

  • Like 3
  • Ha-ha 9
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dropkick Murphys said:

Nice try, ali znaš da sam u pravu (

 

Napisah "i sinoć", što znači da ne pravim zaključke na osnovu jedne utakmice.

A ako gledamo izolovano, da je bio neki Holins tu, ne bismo ni od Lazića, ni Dobrića dobili onoliko, jer bi igrali manje.

 

 

Lazić bi igrao otprilike isto koliko igra i sada, jer kao što rekoh...

 

Quote

Ideja vodilja bi bila što manje minuta sa jednim ball handlerom u petorci i što manje minuta bez jednog on ball defanzivnog specijalca koji brani najboljeg protivničkog napadača.

 

... a to je upravo uloga koju bi delili Lazić i Holins.

 

 

A Dobrić bi fakat igrao znatno manje od trenutnih 22 mpg - što uzimajući u obzir kako igra od početka sezone i jeste previše za njega. To naravno ako ne pišemo pod utiskom sinoćne utakmice, pošto eto sinoć je bio super (pred kraj).

 

No da ponovim još jednom - nemam ništa protiv ni da spolja ostane na ovome, samo da se dovede adekvatno pojačanje na centru.

 

 

 

 

 

posebno jer bi to značilo manje minuta za Mitrovića, što je scenario koji ja uvek priželjkujem

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  vise volim da gledam Lazarevica 26 minuta na terenu sa minimalnim ucinkom u napadu nego Bentila 26 min sa 15 poena...svi znamo sta moze a sta ne moze Lazarevic a to sto moze radi vrhunski...odbrana 1-5 moze decko ne bira, prisutan na skoku, ako ubaci neku trojku to je bonus...meni dosta...

 

 Dusko opet vrhunski, vidi se da je krenuo po pobedu...cim sam video Vildoza-Nedovic u petorci bilo mi je jasno...i nekako smo imali takav fokus na ovoj utakmici, svako je znao sta radi...da smo imali vise vremena da spremimo Milano i njih bi resili...

 

  srece smo imali al srecu smo i zasluzili, igraci iz drugog plana odigrali vrhunski i to je to...

 

  pobeda zlata vredna iz jos jednog razloga...nemamo imperativ pobede protiv Barselone, ako ne daj boze izgubimo nece biti tragedija...

 

   Arena ni u kom slucaju...ko je bio na Zalgirisu zna kakvo je ludilo bilo posle one bacene lopte u aut Evansa na kraju ili posle ona brza 4 poena Vildoze...to u Areni ne moze...

Link to comment
Share on other sites

da se @Dropkick Murphys nešto pita, ne bismo ni doveli facua, već bi džoniju osveštali rebra i teraj.

ima smisla to što priča oko dobre hemije u ekipi ali svakako nam fali kvaliteta na SF, pa kako god to se doživljavalo

1 minute ago, hakeem said:

  vise volim da gledam Lazarevica 26 minuta na terenu sa minimalnim ucinkom u napadu nego Bentila 26 min sa 15 poena...svi znamo sta moze a sta ne moze Lazarevic a to sto moze radi vrhunski...odbrana 1-5 moze decko ne bira, prisutan na skoku, ako ubaci neku trojku to je bonus...meni dosta...

 

tako i ja kad gledam dobrića i jbmli ga, lazarevića  : i

Link to comment
Share on other sites

Just now, Igor_ said:

Nadam se da ce prva sledeca prilika kada Oly dodje u Bg, da se iskoristi da se ovom sto je nasrnuo na kraju na nekog od nasih zvizdi kod svakog prijema. 

Imao je i u toku utakmice par dzukackih gestikulacija. 

Ma kakvi, nastao je haos kad se nije pevalo Olimpijakosu kad je Slukas dao onu trojku sa pola na kraju treće, ne daj bože da se zviždi

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Igor_ said:

Nadam se da ce prva sledeca prilika kada Oly dodje u Bg, da se iskoristi da se ovom sto je nasrnuo na kraju na nekog od nasih zvizdi kod svakog prijema. 

Imao je i u toku utakmice par dzukackih gestikulacija. 

 

a dobro, to su regularne stvari na random tekmi, ne treba praviti frku oko svega.

meni je generalno sve to oko stavki koje vređaju navijače smešno: ovaj se radovao svom košu, ovaj pokazivao publici da se smiri, ovaj se psovao sa protivnikom; otprilike svi u samostan-mode da se uključe kada igraju protiv nas.

 

adrenalin piči, vrti ploče hawtin richie, nije drama.

  • Like 7
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  Urboanas je u onom njegovom podcastu juce rekao da je valjda bio plan da Martin ide ali se povredio i to je obustavljeno...teska je situacija sa centrima al to ne znaci da necemo izvuci nekog iz rukava...sigurno nece biti undersized igrac...negde sam procitao da Dusko trazi nekog sa dometom za 3 sto je logicno s obzitom kakve bekove imamo da se otvori reket...

 

 volim ja Mitrovica al sa njim ili Petrusevom kao prvim centrom tesko da mozemo ici do kraja...koliko god se mi lozili i nadali najboljem mislim da je 99% sanse da su na kraju sezone Vildoza i Kampaco #OUT tako da smo spletom neverovatnih okolnosti skupili jednu od najboljih bekovskih linija u EL i sad bi to valjalo dopuniti malo i napasti nesto vise...timu kao sto je Zvezda ovo se pogodilo sad i verovatno nikad vise...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, uini said:

da se @Dropkick Murphys nešto pita, ne bismo ni doveli facua, već bi džoniju osveštali rebra i teraj.

ima smisla to što priča oko dobre hemije u ekipi ali svakako nam fali kvaliteta na SF, pa kako god to se doživljavalo

 

tako i ja kad gledam dobrića i jbmli ga, lazarevića  : i

Da se ja pitam, verovatno ne bih dao tolike pare na Kampaza, već bih u tom slučaju išao na nekog Holinsa i centra : D ali ja nisam trener i pojma nemam, tako da nisam relevantan.

 

Fali nam ekstra kvaliteta na krilu, ali mislim da ovaj kvantitet to može da izgura, bez problema, čak ih i u ovom trenutku ima previše za moj ukus.

 

Što se Džonija tiče, sviđalo se nekome ili ne, deluje da ga Duško prilično ceni i mislim da će imati minute i kad se vrati i pored opake konkurecije za kojom prilično zaostaje.

29 minutes ago, Guru said:

 

 

 

 

A Dobrić bi fakat igrao znatno manje od trenutnih 22 mpg - što uzimajući u obzir kako igra od početka sezone i jeste previše za njega. To naravno ako ne pišemo pod utiskom sinoćne utakmice, pošto eto sinoć je bio super (pred kraj).

 

No da ponovim još jednom - nemam ništa protiv ni da spolja ostane na ovome, samo da se dovede adekvatno pojačanje na centru.

 

 

 

 

 

Dobrić će svakako imati manje minuta i kad počne Kampaco da igra, a i kad se vrati Ivanović, bez obzira što nisu njegova pozicija, tako da još jedan igrač sa velikom minutažom (Holins), uz ovu dvojicu kada budu u sastavu, je baš veliko smanjenje minutaže, bar ja mislim.

Uiniju se to sviđa, siguran sam, ali ne znam da li bi bilo dobro ili loše za nas.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...