Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

38 minutes ago, DijametralnoSuprotan said:

Vildoza je fenomen ali na koju foru je Ivanovic Petruseva pretvorio u Olajdzuvona je neobjasnjivo. 

 

 

Za Vildozu se znalo da je vrhunski igrač, mada ovo što igra je vrh njegove karijere.

 

Petrušev tek pod Ivanovićem talenat uspeva da pretoči u kvalitet, što ranije nikada nije uspevao.

 

Ukoliko jednom uspeju da registruju Kampaca za EL i ako se ne pogreši u izboru centra, možemo da izađemo na crtu bilo kome.

  • Like 20
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Od loših stvari, mislim da na nivou EL nema igrača koji smešnije i više gubi lopte od Luke. To bi se pre očekivalo od nekog low IQ igrača, ali on uspeva da izgubi loptu na svaki zamislivi način. Loše je zaštiti pri skoku, bezvezno doda, isčačkaju mu je s leđa, milion i jedna kombinacija. Da li je u pitanju nedostatak koncentracije ili nešto drugo, ali MORA da radi na tome jer mu se to konstantno dešava a mislim da ima dovoljno dobru glavu da to prevaziđe.

  • Like 12
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, K.Dot said:

Petrusev nam je najbolji visoki. Postoji li šansa da ga ubedimo da ostane još jednu sezonu kod nas?

Osvajanjem ABE siguran sam da bi ostao ako ne uleti mu neka bezobrazna ponuda. A i odlazak u F8 ne bi odmogao već samo pojačao odluku. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, necke said:

Igrali smo sa 9 igraca pri cemu je Bentil igrao samo 6 minuta.

 

Bez Dzonija, Martina, Kuzmica i Facua.

 

Nije lose.

To nam je spasilo meč jer ruku na srce nikakav je u zadnje vreme 

Edited by bodo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...