Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Just now, NikadProtivKaline said:

koje su to mnoge stvari?

cinjenica da ima vazeci ugovor na 2 godine?

da igra dobro tamo?

sta nam se tu tacno poklopilo?

Trener. Disciplina koju je uveo u ekipi. Uloge. Bekovska linija koju mozda imamo sad I ko zna kad. Pune tribine. Energiju. Sansa za ozbiljan napad na Top 8. Uz Kalinica I na Top 4. Mislis da bi igrac kao takav, da je u prilici, propustio sansu ako uopste postoji da se sada vrati? Mislim, nista me ne bi iznenadilo.

Just now, Benito said:

Ja mislim da je jedini nacin da se vrati ako eventualno ima neki sukob sa Sarasom pa da bas obojica imaju zelju da on napusti Barsu, u suprotnom je njegov dolazak u kkcz naucna fantastika, realno.

Pa nije da nisu imali incidente.  Svakako je minimalna Sansa za njegov dolazak, ali ako postoji treba je iskoristiti sada.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Predragdjape said:

Nije bilo realno ni prosle sezone da ga dovedemo. Znam da je tesko, ili nemoguce ali je on lud na svoj nacin, a mnoge stvari su se poklopile sada. Tj poklapaju se. Hocu reci, da me uopste ne bi iznenadio njegov dolazak...

 

kada igrac nema ugovor, mozes da dovedes i facua ako se isprsis. kada ima ugovor sa barcom i jedan je od glavnih igraca, onda ne mozes.

 

pre mozemo covingtona da dovedemo za 10 miliona.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Stefi88 said:

Daj neki primer kakav nam to igrac treba?i da je realan da ga dovedemo?msm kakav nam igrac treba na poziciji 3?

Treba nam neko ko ce da ubaci koju trojku kada dobije loptu, a ne kao sto Dobric trenutno propusta suteve, kako bi dali prostora Nedovicu i Vildozi. Ovako su se odbrane suvise fokusirale na njih. Ovde se kuka sta cemo u Ljubljani, ako ne bude igrao Vildoza, sto bi znacilo da ne verujemo u tim protivi Cedevite bez jednog nosioca, a hocemo iskorak.

Da li je Holins taj tip? On trenutno ima potpuno iste statse kao i Holand. Ljudi ga ovde pamte sa kraja prosle sezone. Da li bi opet tako odigrao u Ivanovicevom sistemu? Sta ce nam neko kome ce trebati jos 3 meseca da proradi? Kako je odigrao protiv nas? Igrace odbranu protiv Pantera? Pa to mogu i Lazic i Lazarevic. Nemoj da me shvatis pogresno, ja sam cele prosle godine pricao da je dobar igrac.

Na kraju, ja stvarno ne pratim ko je od igraca slobodan, da bih ti sada rekao neko ime. U svakom slucaju verujem da trener zna koga hoce.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ukoliko Kalinari ima NBA klauzulu rešenje postoji.

 

Luka pogura da ga Kuban odvede u Dalas.

Sastavi se ugovor da Kalinari može biti šilbovan u Dalasu kad god, bez reparacije.

Posle nedelju-dve dana Dalas ga otpiše i Kalinari hvata avion za BG.

 

Sve to plati onaj u naočari što puši crveni Marlboro.

 

"Ko hoće, nađe način"

 

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Najbolje sa Kampacom je to sto je on sada definitivno zeljan kosarke, kao i Vildoza. Kampaco je doduse malo vise igrao u NBA pogotovu prve godine kada je otisao, ali opet dosta tih minuta je bilo u Garbage time-u, prosle godine je manje igrao u plej-ofu gotovo nista a ove godine u Dalasu je to sve bilo meh...

 

On sigurno nije nazadovao u NBA, mogao je samo fizicki jos da se dotjera i dolazi u nekom "full prajmu" sto bi se reklo, obicno kazu da plejevi igraju najbolju kosarku od 28 do 33 godine, a on ima 31, ideala.

 

Odusevljeni smo svi Vildozom, zasluzeno naravno, a mislim da ce nas Kampacu tek ocarati i da to stvarno otvara neku drugu dimenziju kosarke zbog razigravanja i samopouzdanja koje ce dobiti njegovi saigraci.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Predragdjape said:

Trener. Disciplina koju je uveo u ekipi. Uloge. Bekovska linija koju mozda imamo sad I ko zna kad. Pune tribine. Energiju. Sansa za ozbiljan napad na Top 8. Uz Kalinica I na Top 4. Mislis da bi igrac kao takav, da je u prilici, propustio sansu ako uopste postoji da se sada vrati? Mislim, nista me ne bi iznenadilo.

Pa nije da nisu imali incidente.  Svakako je minimalna Sansa za njegov dolazak, ali ako postoji treba je iskoristiti sada.

E jesi me nasmejao dobro.

Ovo moze da ti posluzi kao deo govora u odlucujucem mecu srpske verzije Remember the Titans, ali da igrac raskine vazeci ugovor sa ekipom ne.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Predragdjape said:

 

Pa nije da nisu imali incidente.  Svakako je minimalna Sansa za njegov dolazak, ali ako postoji treba je iskoristiti sada.

Pa zato kazem, ako postoji obostrana zelja za njegovim odlaskom onda je realno da nam se vrati, mada po minutazi koju dobija zadnjih par utakmica ne deluje da postoji bilo kakav problem..

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, bosMan_jr said:

Deluje da brat cilja na Durenta. Ima poene u rukama, moze dobru odbranu da igra, definitivno je iskorak.

 

Pa tesko bismo ga vratili i na igrici, a ne u zivotu.

 

Hocemo li malo realnosti ubaciti u konverzaciju ili smo totalno out of control?

Vau. Moze Durent. Da li je slobodan? 

Evo. Moze Holins. Ima ugovor 1+1 sa Makabijem. Platimo obestecenje i nas je.

 

Hocemo li malo realnosti ubaciti u konverzaciju ili smo totalno out of control?

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, bosMan_jr said:

E jesi me nasmejao dobro.

Ovo moze da ti posluzi kao deo govora u odlucujucem mecu srpske verzije Remember the Titans, ali da igrac raskine vazeci ugovor sa ekipom ne.

Pa I jeste smesno. Ali uvek na pocetku deluje nemoguce I smesno. :D Ne bih se zacudio da postoji opcija otkupa njegovog ugovora. E sad, da li mozemo ili ne pitanje je. Isto tako, da li bi se Kalina upustio u rizik da ode iz Barse na polu sezonu, I vrati se I potencijalno napada F4 sa svojom ekipom. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Vau. Moze Durent. Da li je slobodan? 

Evo. Moze Holins. Ima ugovor 1+1 sa Makabijem. Platimo obestecenje i nas je.

 

Hocemo li malo realnosti ubaciti u konverzaciju ili smo totalno out of control?

 

Ja niti sam najavio niti prizivao Holinsa, a realnost mi govori da ce potencijalno pojacanje na 3 biti ranga Holinsa, a ne Klajburna jer niti imamo pare za to niti ima slobodnih Klajburna po Evropi.

 

Sta je tu nerealno?

Link to comment
Share on other sites

ljudi dajte nemojte da pominjete f4, baksuzirate masivno a i inače to je toliko nerealno da nemam reči, kao da pre mesec dana nismo gledali ovaj tim minus kampaco ali sa martinom i ivanovicem kako nema pojma bukvalno na svakoj utakmici. borba za el8 je naš realni plafon, ako i to.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, bosMan_jr said:

Ja niti sam najavio niti prizivao Holinsa, a realnost mi govori da ce potencijalno pojacanje na 3 biti ranga Holinsa, a ne Klajburna jer niti imamo pare za to niti ima slobodnih Klajburna po Evropi.

 

Sta je tu nerealno?

A sta sam ja napisao da bi se sprdao samnom? To sto sam napisao da nam je trenutno bitnije krilo sa kojeg imamo 0 doprinosa u poenima od centra na koji mogu i Petrusev, Mitrovic i Kuzmic, pa i Raduljica i mas i Ilica i Bentila na 4. Svaki od ovih igraca ce biti bolji sa Kampacom. Ja ne mislim da ce i da treba neko van tog cenovnog ranga Holinsa, ali neko ko moze da pogodi za tri i da ima solidnu odbranu, ne mora da bude zver, svakako. Sto se Holinsa tice, prvo covek ima ugovor sa daleko plateznije sposobnijim klubom, a drugo trenutno je i on u kanalu.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, VISOKOLETAC said:

A sta sam ja napisao da bi se sprdao samnom? To sto sam napisao da nam je trenutno bitnije krilo sa kojeg imamo 0 doprinosa u poenima od centra na koji mogu i Petrusev, Mitrovic i Kuzmic, pa i Raduljica i mas i Ilica i Bentila na 4. Svaki od ovih igraca ce biti bolji sa Kampacom. Ja ne mislim da ce i da treba neko van tog cenovnog ranga Holinsa, ali neko ko moze da pogodi za tri i da ima solidnu odbranu, ne mora da bude zver, svakako. Sto se Holinsa tice, prvo covek ima ugovor sa daleko plateznije sposobnijim klubom, a drugo trenutno je i on u kanalu.

Nece Kampaco da ucini nijednog od ovih centara boljim u odbrani, a to je nas problem bez Martina, a ne napad

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites











Bitadze je nepotreban ako vec imamo Petruseva. Njih dvojica su slican tip centra (bar koliko sam zapamtio Bitadzea, nisam ga gledao od kada je u NBA).


Nisi ga gledao više od tri godine.
Sada ima 113-115kg, a sa bradom veterana izgleda kao da je 125kg. I dalje je to neverovatan tajming za blokadu i skok, skida im lopte iznad glava plus dečkonja ima ogroman plus u rukama. Prošle sezone je imao mnoštvo iso akcija gde driblingom sa vrha kapice samouvereno krene do obruča i zakuca. Igrao je retko više od 10mpg pa su mu statsi tanani...sigurno nije opcija njegov povratak u Evropu ali bi ovde sa 23 godine, 2.11cm i trogodišnjim iskustvom iz NBA bio prezajeban rim protektor i preskup two-ways centar.
Uhhh....
Sad gledam hajlajce...Fakundo bi ga hranio kutlačom.



50b3afb8fad8b4878c767defe4a96559.jpg



  • Like 9
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, bosMan_jr said:

Nece Kampaco da ucini nijednog od ovih centara boljim u odbrani, a to je nas problem bez Martina, a ne napad

 

facu je za euroleague odličan defanzivac.

edit

mislim odličan jednako vrlo dobar, najbolji u našoj PG rotaciji, iako neće sigurno da krvari po kolenima a ni ne treba

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, bosMan_jr said:

Nece Kampaco da ucini nijednog od ovih centara boljim u odbrani, a to je nas problem bez Martina, a ne napad

Moguce je, ali kako znas da mozda Kuzmic nece popraviti formu? Forma igraca je promenjiva stvar, pa je i gore spominjani Holins licio na trenutnog Raduljicu u prvom delu sezone.Ja mislim da bas imamo problema u napadu i da za sada to izgleda ok, ali video si kako izgleda sa Milanom. Odbrana ce biti bolja cim se pokupe neke kretnje koje su sada bez Martina, tj kada se uigraju.

Imamo razlicito misljenje o necemu, ali je to normalno, jer bi inace bili isti covek. Ja nemam problem da diskitujemo, ali malo postovanja nije zgoreg.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...