Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Sada kada se povredio Martin interesuje me sledece, zasto Dusko ne vidi Kuza za neku ozbiljniju rolu od 2min na pocetku utakmice?

Da se razumemo, i ta 2 min su losa, ali Kuz je ove sezone imao neke jako dobre minute i utakmice kod kouc Vlade, tako da ipak nije toliko los da ga svrstavamo u ravan sa Raduljicom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, dzakala said:

Sada kada se povredio Martin interesuje me sledece, zasto Dusko ne vidi Kuza za neku ozbiljniju rolu od 2min na pocetku utakmice?

Da se razumemo, i ta 2 min su losa, ali Kuz je ove sezone imao neke jako dobre minute i utakmice kod kouc Vlade, tako da ipak nije toliko los da ga svrstavamo u ravan sa Raduljicom.

O cemu ti pricas?

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Problem sa odsustvom Martina je taj sto gubimo defanzivni kapacitet bez kojeg nije moguce napraviti ozbiljan rezultat u EL. To posle Kampaca treba da bude fokus. Nije realno da dovodimo krilo kada imamo Lazica, Dobrica i Lazarevica. Martin je svakako zavrsio sezonu i njemu moramo naci zamenu. Neko da kobtrolise skok i zakljuca reket. U napada sta uradi.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Kuz je kod Radonje, kod Vlade i kod Duška isti Kuz...

ako mu lopta baš padne na glavu njegova je, nema skoka iz pokreta, tačnije izašao je iz skoka totalno...sve što uhvati je na zagradjivanje, sreću i visinu. Koristimo ga kao one trick pony za podbacivanje da bi imali prvi napad jer će Nedara da zaboravi specijal za pola minuta.

U napadu, ako i uspe da prihvati pas koji ne ide od parketa i koji nema kontra svetlo u pozadini...biće njegova dok mu je bez faula ne izbiju iz ruku. U branjenju pika je i dalje faktor ali ga pod obručem školuju brži centri...a još nije igrao protiv sporijeg.

 

Sreća pa Duško može na španskom veoma jasno da obrazloži Kampacu zašto će morati da zaboravi na signature ''no look'' pasove ka Kuzu. Sindrom Lojda kada je u prvoj tekmi vukao kontru i nesebično na pola terena bacio pas Laziću koji je bio u punom trku...:whistling: Umalo da nam ubije kapitena...

Edited by Wingwalker
  • Ha-ha 14
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Benito said:

Pominje se Dusan Ristic, nadam se da nije tacno.

 

iz ugla da smo zbog povrede izgubili najbitnijeg odbrambenog visokog, Rile bi nam sada leg'o kao so u kafu.

imali bi najsporiji centarski par u univerzumu sa pancericama flex 150.

Kuz za podbacivanje...Rile za fejk blokove...i onda nam fale još 5 centara sa ostalim karakteristikama.

Edited by Wingwalker
  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Wingwalker said:

 

 iz ugla da smo zbog povrede izgubili najbitnijeg odbrambenog visokog, Rile bi nam sada leg'o kao so u kafu.

 

6 minutes ago, Wingwalker said:

 

 iz ugla da smo zbog povrede izgubili najbitnijeg odbrambenog visokog, Rile bi nam sada leg'o kao so u kafu.

Rile je defanzivni krater, ima bukvalno najsporije noge evrope...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovaj tim , ne treba zaboraviti, je selektiran kak teška skarabudževina.

Duškoefekat je učinio, šta je učinio, ali da se ne zajebavamo doselekcija pod hitno!

Kampaco mi liči na muziku koja svira na Titaniku, a potrebni su čamci za spasavanje.

 

Edited by pavijan2
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Losmi17 said:

Mislim da cu se slogirati ako potpisu ristica.

Ja razmisljam samo o Dorsiju kao pojacanju, pozicija centra me ne zanima...eventualno neki rebounder & rim protector without offensive skills. Tu se Ristic uklapa...bas nikako, tako da su nam nadanja ista.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, leki bg said:

Ja razmisljam samo o Dorsiju kao pojacanju, pozicija centra me ne zanima...eventualno neki rebounder & rim protector without offensive skills. Tu se Ristic uklapa...bas nikako, tako da su nam nadanja ista.

Dorsi ili Kampaco i taj centar koga opisujes.

 

Ne, kap bi me strefila ako potpisu ristica.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Benito said:

Cim nisu ozvanicili Kampaca do sada nije to ni blizu zavrsenog, ko sto se prica. Ocekujem u Januaru nekog igraca ala Kriston i da zatvaramo.

Zbog Sinise, nisu budale da ga ozvanice kad smo dobili onakvu tuznu vest.

Edit: ako ste gledali intervju, shvatili bi da je to done deal.

Edited by Pero
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...