Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Dakle Virtus, veoma čudna ekipa koja je ove sezone išla od sjaja do očaja i nazad. Imaju stvarno dobar sastav na papiru ali nijedan meč nisu odigrali kompletni. Skariolo najviše veruje tandemu Hackett - Lundberg, mnogo više nego ostarelim pucačima mada Teo ima svoju značajnu ulogu sa klupe. Ojeleye je fizički veoma snažna trojka ali izgleda da samo ćoškari. Imaju mesa pod košem, lično sam očekivao odličnu sezonu Mickeya ali i on igra toplo - hladno. Jaiteh igra samo pod košem kao i Bako koji je nešto eksplozivnija i mlađa verzija Kuzmića. Očekujem dosta Pajole, odličan je defanzivac na bekovskim pozicijama mada u napadu uglavnom igrač manje. Veću ulogu u odnosu na start sezone ima Cordinier, nadam se da neće iz drugog plana da nam napravi problem. Tu je i Kyle Weems mada je on meni bio uvek prosečan igrač. Ipak, verujem u pobedu, u odličnom smo momentumu i šteta bi bilo sada prekidati tim pre što Virtus nije baš sam evroligaški krem. Pošto je Ivanović out na duže, očekujem više Pitbulla nego do sada, a i Dobrić se pomalo vadi iz kanalčine, trebaće nam. Naravno, Vildoza i Nedović moraju odneti prevagu u odnosu na njihove bekove inače nam šanse drastično padaju. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Pa ko je upisao pobedu?ne vidim i da se ovde pise nesto o tome... Nema lakih utakmica u EL, svako svakog moze da dobije... Ali cinjenica je da smo u dobrom momentumu, da je odlicna atmosfera u ekipi, da smo imali 4 dana da se pripremimo za ovaj mec... Mi skoro kompletni oni bez 3 bitna igraca...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...