Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Veceras igramo protiv ekipe koja je uz nas i Partizan jedina neporazena u dosadasnjem dijelu prvenstva. Sigurno ce biti jako tesko i zato bi bilo dobro da Pionir bude pun jer igracima i Vladi treba podrska, pogotovo Vladi jer veceras vodi utakmicu protiv svog bivseg kluba, gdje je proveo najvise vremena rastuci kao trener.

 

Nadam se povratku Nedovica koji ce sigurno imati motiv vise veceras iz dobro poznatih razloga, kao i sansi Adamsu koji mora pokazati da je bolji od Fraziera i da ga vise ne uporedjuju sa njim.

 

FMP je veliki klub, sa 2 osvojene ABA lige i pregrst igraca koje je afirmisao i zato na prvi pogleda ova statistika od 30+ zaredom poraza od nas ne prikazuje realnu sliku o njima.

 

PS. Kladionice zestoko potcjenjuju gostujucu ekipu, kvota na nas je 1.07 i malo je podcjenjivacka s obzirom da igramo protiv ekipe koja je u strasnoj formi.

  • Ha-ha 12
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Sokmeniki said:

Veceras igramo protiv ekipe koja je uz nas i Partizan jedina neporazena u dosadasnjem dijelu prvenstva. Sigurno ce biti jako tesko i zato bi bilo dobro da Pionir bude pun jer igracima i Vladi treba podrska, pogotovo Vladi jer veceras vodi utakmicu protiv svog bivseg kluba, gdje je proveo najvise vremena rastuci kao trener.

 

Nadam se povratku Nedovica koji ce sigurno imati motiv vise veceras iz dobro poznatih razloga, kao i sansi Adamsu koji mora pokazati da je bolji od Fraziera i da ga vise ne uporedjuju sa njim.

 

FMP je veliki klub, sa 2 osvojene ABA lige i pregrst igraca koje je afirmisao i zato na prvi pogleda ova statistika od 30+ zaredom poraza od nas ne prikazuje realnu sliku o njima.

 

PS. Kladionice zestoko potcjenjuju gostujucu ekipu, kvota na nas je 1.07 i malo je podcjenjivacka s obzirom da igramo protiv ekipe koja je u strasnoj formi.

koja nas uzgred nije nikad pobedila ...

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Sokmeniki said:

Grijesis. 18.05.2011. smo izgubili 97:87, izuzetno je tesko dobiti toliko utakmica zaredom, zato ocekujem motivisan FMP veceras jer imaju velike sanse da iznenade veceras.

A mi cemo da se pravimo da se pobednik te utakmice ne zna jos pre nego sto pocne sezona?

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, LightWeight said:

A mi cemo da se pravimo da se pobednik te utakmice ne zna jos pre nego sto pocne sezona?

Nikada se ne smije upisati pobjeda protiv bilo koga, cak ni da igramo protiv pionira ili kadeta, a kamoli protiv ovako nezgodne ekipe kao FMP.

 

4 minutes ago, Devil In My Pants said:

To nije taj FMP, ovo je Radnicki basket. Samo su promenili ime u FMP

 

Ne razumijem, kako klub nekinmoze promijeniti ime? Gledao sam medjusobni omjer na rezultatima i to mi je izbacilo...

Edited by Sokmeniki
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dropkick Murphys said:

Ma nisam tebi odgovarao. Više sprdnja sa onim ciframa koje su se pisale za Kumaru i u koje baš i ne verujem. 

 

verujes u dzonija, ne verujes u nedovic cifru koju je zaposleni panatinaikosa izneo a i chova, totalno si u borbi protiv realnosti na koju se ne obazires.

Edited by uini
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ja sam se nadao da ce Adams dobiti malo sanse u onim revijalnijim ABA utakmicama, da malo opusti ruku.  Bez obzira na sve, ako ga budu silbovali sada, ostace mi negde osecaj da je dobio mnogo manje sanse od nekih drugih stranaca koji su bili daleko kancerogeniji.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Don Radonja said:

Nije jbg.Kad ce ne znam.

 

Kao kad se majstorima dogovoriš da za dve nedelje sve bude gotovo, a oni ti svaki dan pričaju kako samo što nije. Nakon dva meseca, ni sam ne znaš koliko još stvarno ima, lažeš sebe kako će uskoro, a oni ti nabrajaju na koliko su svadbi morali da idu, dečijih rođendana i koliko puta su im se pokvarila kola.

 

Recept - isteraš ih samo iz kuće, bez obzira koliko su završili, pa stvarno i jedan dan da im je ostao.

 

U prevodu, Nedović ako ne bude igrao protiv Bajerna, ni ne mora da se skida ove sezone.

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, uini said:

 

verujes u dzonija, ne verujes u nedovic cifru koju je zaposleni panatinaikosa izneo a i chova, totalno si u borbi protiv realnosti na koju se ne obazires.

Ako ćeš iskreno, samo zbog tebe sam ovako napisao post, jer sam znao da ćeš se opet upecati, kao i prethodnih 30ak puta : D 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Kako to vama utice na zivot?!

 

 

 

 

Sprdam se naravno. 😀 Meni je zao Nedovica. Jbg, on voli ovaj klub i nije on sam sebe doveo da bude glavni igrac. Bespotrebno ce navuci gnev navijaca, a on je samo ono sto je i uvek bio, odlican EL bek koji ima hronicnih problema sa povredama. Zna se ko je kriv za ovo

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...