Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

1 hour ago, medobrundo said:

 

Druže, Raduljica je u Panati šutirao bacanja 92/112, odnosno 82%. U Armaniju 54/67, odnosno 80%. Karijerno je na 81 u EL.

 

Slozices se da nije nelogično. Coach očigledno na sve misli.

 

... koliko je sutirao u FMP 2008e? 

 

Jes da se ja polu sprdam al ti ga pretera da mi objasnis kako je logicno da u 4/4 kada se lomi rezultat bacanje za tehnicku izvede lik koji 5 godina nije igrao ozbiljnu kosarku... centar... koji je tek tri min na parketu tada... Meni je bas nelogicno, mada mi je i nelogicno dovodjenje njega kao igraca i osobe u klub al ko sam ja da sudim jel sam ja trener bolji od Jovanovica ili predsednik kluba bolji od Covica sto kaze Sarac, imaju visoke skole bre. 

 

Elem veceras ocekujem/prizeljkujem/nadam se pobedi, Dobric 8 poena, Petrusev 11, Adams 5, Raduljica 53 (6 poena posle 6 tehnickih za Bakoniju, dve trojke, bez izgubljenih lopti), Kuzmic 1.  

Konacan rez 78 - 72 za nas ofkors.

Edited by Tamburinjo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Gudura said:

Nedovic jednu sezonu po teoriji velikih brojeva mora da bude relativno zdrav.Problem je sto je to ocigledno bila prosla sezona kada je ukupno propustio 4,5 utakmica🙄

 

Slazem se, mora da se desi ta sezona u kojoj se nece povredjivati, evo ja predvidjam da ce to biti prva sezona nakon njegovog penzionisanja.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, goldberg said:

 

Slazem se, mora da se desi ta sezona u kojoj se nece povredjivati, evo ja predvidjam da ce to biti prva sezona nakon njegovog penzionisanja.

Pa jedino ako odluci da ne ustaje iz kreveta, covek se povredi prilikom brzeg hodanja..

27 minutes ago, Kankkunen said:

Sprdati se sa igračem koji je povređen ... malo je bljak, ili malo više.

 

Niko se ne srpda sa igracem vec sa sumanutom odlukom Covica da takav igrac bude prva udarna igla ekipe

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Za Nedovića ne treba da ide sprdnja već bes što je pola igrač pola povreda potpisan usled kumovsko-burazerskih veza u klubu.

 

 

Zarubili su nas ugovorom od 3 god., vrv "nešto"ide i Čoviću od tog ugovora a "Neda" je pristao na sve samo da uzme pare a da zaigra niti mu se žuri niti će da se cima kad bude igrao. 

 

Lagano u treću do isteka ugovora pa u investitore poput Žoca, Rakoča, Tomaševića, Pekovića...

 

Sad i o Nedoviću koji je ladno došao da nas opljačka treba "biranim rečima", nije nego.

 

 

Nedović i Raduljica su isti k, potpisani iz istih razloga. Al je prvi Smraduljica a drugi "Neda". Ekstra.

 

Edited by Holivud
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Kladionice nam nisu privrzene uopste,bas "pesimisticno" sa njihove strane,mislio sam da ce to bolje po nas da izgleda.Sajtovi statistike kazu da je najverovatniji ishod ove utakmice nas poraz u rasponu od 10-20 razlike.

 

Sta znam,ne bih se ja kladio da cemo mi uci u ludilo sa njima,izgledamo kao da znamo sta radimo u odbrani.A ako ih makar malo izbacimo iz zone komfora ja mislim da postoji fer sansa.

 

 

Sto se tice Nedovica,nije istina da je kupljen samo zbog kumovskog odnosa zapravo je bas daleko od toga.Mi do takvog kvaliteta mozda ne mozemo doci uopste a i da dodjemo taj igrac se sigurno ne bi obavezao na 3 godine.Stalno kukamo da najkvalitetniji odlaze...Takodje je i domaci.

Meni je dolazak i dugo obavezivanje (ako je moguce) za takvog domaceg igraca uvek najbolja opcija bez premisljanja.Sad treba planirati i ulogu,ulogu igraca oko njega itd.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, UDresuKvinsiMilera said:

Kladionice nam nisu privrzene uopste,bas "pesimisticno" sa njihove strane,mislio sam da ce to bolje po nas da izgleda.Sajtovi statistike kazu da je najverovatniji ishod ove utakmice nas poraz u rasponu od 10-20 razlike.

 

Sta znam,ne bih se ja kladio da cemo mi uci u ludilo sa njima,izgledamo kao da znamo sta radimo u odbrani.A ako ih makar malo izbacimo iz zone komfora ja mislim da postoji fer sansa.

 

 

Sto se tice Nedovica,nije istina da je kupljen samo zbog kumovskog odnosa zapravo je bas daleko od toga.Mi do takvog kvaliteta mozda ne mozemo doci uopste a i da dodjemo taj igrac se sigurno ne bi obavezao na 3 godine.Stalno kukamo da najkvalitetniji odlaze...Takodje je i domaci.

Meni je dolazak i dugo obavezivanje (ako je moguce) za takvog domaceg igraca uvek najbolja opcija bez premisljanja.Sad treba planirati i ulogu,ulogu igraca oko njega itd.

Kladionice ocigledno nisu upoznate sa razlozima kupovine i kvalitetima Nedovica

 

Na stranu to sto uopste nije tacna tvoja informacija o najverovatnijem ishodu 😂

Edited by bosMan_jr
Link to comment
Share on other sites

Ja moram da priznam da jedva čekam da vidim Nedovića na parketu u našem dresu. Da smo mogli nekog drugog odličnog igrača za te pare da uzmemo, sasvim sigurno, ali to i dalje ne menja činjenicu da je on za ostatak našeg rostera Majkl Džordan lično, s obzirom u kakvom se svetlu do sad Adams prikazao.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, bosMan_jr said:

Kladionice ocigledno nisu upoznate sa razlozima kupovine i kvalitetima Nedovica

 

Na stranu to sto uopste nije tacna tvoja informacija o najverovatnijem ishodu 😂

Nemoj odgovarati ako ces lupetati.

-u prvom delu sam pricao o kvotama kladionice za mec sa baskonijom a posle pricao o Nedovicu.Te dve price nemaju nikakve veze jer Nedovic taj mec ne igra.

 

-naravno da je tacno,napisao sam lep-statisticki sajtovi daju tu prognozu.Oni uzimaju  statistiku iz proslih meceva i odrede prognozu,drugaciji pristup nego kladionice.

 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, UDresuKvinsiMilera said:

Nemoj odgovarati ako ces lupetati.

-u prvom delu sam pricao o kvotama kladionice za mec sa baskonijom a posle pricao o Nedovicu.Te dve price nemaju nikakve veze jer Nedovic taj mec ne igra.

 

-naravno da je tacno,napisao sam lep-statisticki sajtovi daju tu prognozu.Oni uzimaju  statistiku iz proslih meceva i odrede prognozu,drugaciji pristup nego kladionice.

 

Taj recnik sacuvaj kuci za mamu, tatu, baku i deku.

 

Napisao si da su kladionice veoma pesimisticne, sto nije tacno, daju nam cak i bolje sanse nego sto je realno za ovaj disfunkcionalni skup igraca, a manji hendikep tamo nismo imali nikad, tako da ako neko lupeta to si ipak ti

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, bosMan_jr said:

Taj recnik sacuvaj kuci za mamu, tatu, baku i deku.

 

Napisao si da su kladionice veoma pesimisticne, sto nije tacno, daju nam cak i bolje sanse nego sto je realno za ovaj disfunkcionalni skup igraca, a manji hendikep tamo nismo imali nikad, tako da ako neko lupeta to si ipak ti

Zanimljiv paradoks si napravio u boldu,dosta govori.

 

To da je ekipa disfunkcionalna i ostalo si zakljucio ti,znaci nikakav objektivan parametar.Baskonija prema prognozama,objektivnim i strucnim,nije ekipa za koju se ocekuje ovako dobre sanse/kvote kod kuce protiv nas.Slican smo EL kalibar.I kad to kazem mislim na procene strucnjaka,ne poredim paosalno talve procene i moje vidjenje situacije/ekipe.

 

Jos uvek pricas o hendikepu kladionice iako sam ti naglasio da sam rezultatsko predvidjanje uzeo sa sajta statistike.Valjda ces posle treceg puta shvatiti.Nije tesko zaista.

https://3stepsbasket.com/ evo sajta,simpatican je.A ako ti treba pomoc pri koriscenju javi.

 

Edited by UDresuKvinsiMilera
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, UDresuKvinsiMilera said:

Zanimljiv paradoks si napravio u boldu,dosta govori.

 

To da je ekipa disfunkcionalna i ostalo si zakljucio ti,znaci nikakav objektivan parametar.Baskonija prema prognozama,objektivnim i strucnim,nije ekipa za koju se ocekuje ovako dobre sanse/kvote kod kuce protiv nas.Slican smo EL kalibar.I kad to kazem mislim na procene strucnjaka,ne poredim paosalno talve procene i moje vidjenje situacije/ekipe.

 

Jos uvek pricas o hendikepu kladionice iako sam ti naglasio da sam rezultatsko predvidjanje uzeo sa sajta statistike.Valjda ces posle treceg puta shvatiti.Nije tesko zaista.

https://3stepsbasket.com/ evo sajta,simpatican je.A ako ti treba pomoc pri koriscenju javi.

 

Napisao si kladionice, a posle sajtovi statistike, nije tesko da pogledas svoj post. 
Ko god da kaze da je najrealniji ishod 0-20 razlike takodje lupeta, jer kladionica vrlo dobro definise najrealniji ishod hendikepom. I kada su ekipe pribliznog kvaliteta -4.5 na domacina je potpuno logicna i normalna stvar. Ne znam sta te zbunuje.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...