Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

16 minutes ago, Benito said:

Meni je ovo pustanje Bentila skandalozno po vise osnova.

Hajde svakog igraca da pustimo na rodjendane, svadbe, krstenja itd... Na sta bi to licilo?

On je profesionalac koji zivi od kosarke i porodica nazalost mora da trpi sem ako je neki smrtni slucaj u pitanju kao kada smo pustili Voldena ako se dobro secam. Ovo je sramotan potez i kluba i samog Bentila i tacka.

To sa tacka na kraju bas degradira stav onih koji misle drugacije.

Momak je ovo putovanje dogovorio sa klubom, tako da ga je citaj - klub pustio da putuje na pocetku takmicarske sezone.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Benito said:

Meni je ovo pustanje Bentila skandalozno po vise osnova.

Hajde svakog igraca da pustimo na rodjendane, svadbe, krstenja itd... Na sta bi to licilo?

On je profesionalac koji zivi od kosarke i porodica nazalost mora da trpi sem ako je neki smrtni slucaj u pitanju kao kada smo pustili Voldena ako se dobro secam. Ovo je sramotan potez i kluba i samog Bentila i tacka.

Hajde svakog radnika Jure da pustimo da ide u wc, na šta bi to ličilo? 
Radnici u fabrici su profesionalci i žive od tog posla i nažalost mora da se trpi i kenja u pelenu sve dok ne dođe do smrtnog slučaja. Tačka.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dropkick Murphys said:

Hajde svakog radnika Jure da pustimo da ide u wc, na šta bi to ličilo? 
Radnici u fabrici su profesionalci i žive od tog posla i nažalost mora da se trpi i kenja u pelenu sve dok ne dođe do smrtnog slučaja. Tačka.

I nije ti neko poredjenje al ajde, ko razume shvatio je.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Manoly said:

To sa tacka na kraju bas degradira stav onih koji misle drugacije.

Momak je ovo putovanje dogovorio sa klubom, tako da ga je citaj - klub pustio da putuje na pocetku takmicarske sezone.

U pravu si, ipak je kriv samo klub koji je sve samo ne profesionalan.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Benito said:

I nije ti neko poredjenje al ajde, ko razume shvatio je.

Samo ću ti reći da ako tražiš surovi profesionalizam od igrača, moraš prihvatiti da on na isti način može da traži profesionalizam od kluba. Znači - redovna plata od 1. do 5. u mesecu. Ako se kasni, jbg...dolazim na posao kad isplatite.

Da ne bude posle - Bentil ne oseća klub, došao je samo da odradi ugovor. Ovde su međuljudski odnosi bitni, rizikuješ jednu utakmicu, ali dobijaš zadovoljnog igrača za narednih 51. Da si rekao - stop, zabrana, moraš da igraš...znam kakav doprinos bi dobili da sam ja igrač.

Naravno, mora se uspostaviti neka mera i kada je ok odsustvovati, a kada ne. Meni deluje da je sve prošlo ok i u dogovoru sa klubom još odavno, tako da se ovde samo pravi buka bez potrebe.

  • Like 11
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Osim ovoga sa Bentilom, jos je mnogo frapantnih poteza kluba.

 

Holand nakon potpisa za nas tim igra profesionalnu kosarku za drugi tim pritom rizikujuci povredu zbog zamora materijala.

 

Doveli i masno platili prone injury igraca koji, pazi sad, jos nije ni zaigrao za nas klub.

 

Doveli Raduljicu koji ozbiljnu kosarku nije igrao 5 godina. 

 

Doveli Vildozu a ne zna se ni oce li moci zaigrati za nas.

 

A za sad i Adams i Dovla naginju ka tome da su uzasni potpisi.

  • Like 4
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Samo ću ti reći da ako tražiš surovi profesionalizam od igrača, moraš prihvatiti da on na isti način može da traži profesionalizam od kluba. Znači - redovna plata od 1. do 5. u mesecu. Ako se kasni, jbg...dolazim na posao kad isplatite.

Da ne bude posle - Bentil ne oseća klub, došao je samo da odradi ugovor. Ovde su međuljudski odnosi bitni, rizikuješ jednu utakmicu, ali dobijaš zadovoljnog igrača za narednih 51. Da si rekao - stop, zabrana, moraš da igraš...znam kakav doprinos bi dobili da sam ja igrač.

Naravno, mora se uspostaviti neka mera i kada je ok odsustvovati, a kada ne. Meni deluje da je sve prošlo ok i u dogovoru sa klubom još odavno, tako da se ovde samo pravi buka bez potrebe.

Slazem se, zato sam se i ispravio gore i napisao da je krivica iskljucivo na klubu koji je na nivou amaterizma pa moze da te zajebava ko kako hoce..

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Izgleda da je to to sa Vildozom, on je nas igrac.
Baskonija može samo da pokrene gradsku parnicu protiv Vildoze za neisplaćenu razliku obeštećenja od 2 miliona jer su im Niksi isplatili samo dozvoljeni maksimum od 750K a Vildoza nije isplatio resto jer se finansijski i igrački gore proveo kao bos po trnju. KKCZ je u trenutku potpisivanja ugovora dobio od agencije sve neophodne dokumente. Pretpostavljam da mu je Baskonia ponudila da odradi dug ali sa platom verovatno znatno nižom od naše i uz jači porez...tako da
...

Sent from my SM-A315G using Tapatalk

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Benito said:

Meni je ovo pustanje Bentila skandalozno po vise osnova.

Hajde svakog igraca da pustimo na rodjendane, svadbe, krstenja itd... Na sta bi to licilo?

On je profesionalac koji zivi od kosarke i porodica nazalost mora da trpi sem ako je neki smrtni slucaj u pitanju kao kada smo pustili Voldena ako se dobro secam. Ovo je sramotan potez i kluba i samog Bentila i tacka.

 

Ako kaniš pobjediti, ne smiješ izgubiti.

 

Ako želiš imati zadovoljnog igrača, ne trebaš imati nezadovoljnog.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...