Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Ne bih smeo da se kladim da je Hauard skuplji od Adamsa.

 

Mislim da se necemo dobro provesti tamo, cak i jedno egal poluvreme bi me prilicno iznenadilo. 

 

Partizan je u ovom trenutku dosta jaca ekipa od nas, odigrali su odlicno, na gornjoj granici mogucnosti i opet nije bilo dovoljno za pobedu. Mnogo su neprijatni, a za nas im se vraca i Enoch, pa ce i unutra moci da pariraju.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Vidi, kada kupujes skupo, tesko da mozes da promasis. Nece Hauard da igra svaku ovako. I u Denveru je imao utakmica kao sto su ove, a imao je bas losih (kada je uopste igrao).

Šta je po tebi skupo?

Imao je u Denveru između 500 i 600k godišnje. Nema više ni u Baskoniji.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Predragdjape said:

Ako odes kod menadzera I trazis igraca, potpises ga, dogovoris uslove, cim stavi potpis i njegovi menadzeri i agencija sastave ugovor to je to. E sad, ako su oni napravili neki previd, u dokumentaciji, a to za obestecenje sigurno nisu jer je to ozbiljan tim ljudi I advokata, oni snose odgovornost. Kratko I jasno. OK mrznja prema Covicu ali niste klinci da ne razumete kako funkcionise... Pa nije ga on licno uhvatio za ruku I doveo da potpise.

To moze i drugacije da se opise. Odes ti da kupis polovni mercedes, ali ne na plac, vec u ovlascenog dilera za mercedes. I oni ti daju papire ti sve potpises, platis i onda sa ugovorom krenes u policiju po tablce i saobracajnu. U medjuvremenu se javi jos jedan covek koji kaze da je to njegov auto. Sada cekamo policiju da nam kaze da li je to tacno 😂

Octagon je bas velika i jaka agencija i to bi bio bas fail sa njihove strane. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, pavijan2 said:

Šta je po tebi skupo?

Imao je u Denveru između 500 i 600k godišnje. Nema više ni u Baskoniji.

Ne znam. Moguce da si u pravu, ali ima tu dosta faktora. To sto je imao toliko u NBA ne znaci da nece imati vise, jer mnogi igraci sede za manje para u NBA na klupi nego da igraju negde za vise para. Drugo, da tebi neko ponudi da igras u Spaniji ili Srbiji sta bi ti uradio? 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Ne znam. Moguce da si u pravu, ali ima tu dosta faktora. To sto je imao toliko u NBA ne znaci da nece imati vise, jer mnogi igraci sede za manje para u NBA na klupi nego da igraju negde za vise para. Drugo, da tebi neko ponudi da igras u Spaniji ili Srbiji sta bi ti uradio? 

Nisam mislio konkretno na Hauarda.

Ali igramo skoro 10 godina EL. Mamac za igrače.

Da smo, lupam, platili Acu Tricu i poslali ga na letnju ligu u Vegas doveo bi nam  boljeg pleja  od onog kojeg trenutno imamo.

Edited by pavijan2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, pavijan2 said:

Nisam mislio konkretno na Hauarda.

Ali igramo skoro 10 godina EL. Mamac za igrače.

Da smo, lupam, platili Acu Tricu i poslali ga na letnju ligu u Vegas doveo bi nam  boljeg plejade  od onog kojeg trenutno imamo.

Nema toga u regionu, a ne kod nas. Ovde se kupuju igraci tako sto agenti ili neki drugari posalju klip nekome iz kluba, pa on na osnovu njega ga i pazari 😂  Gledao sam neki dokumentarac sa Ivicom Ilijevim, koji je dobio klip za Leonarda dok je vozio i odmah je odlucio da ga kupi. Ja pomislio kakav indijanac, a onda je Pavicevic na pitanje kako je nasao Fets Rasela rekao da su vec dogovorili sa drugim amerom, ali mu je Davor Ristovic poslao klip i on ga je odmah dogovorio 😂

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, fradler said:

Ne bih smeo da se kladim da je Hauard skuplji od Adamsa.

 

Mislim da se necemo dobro provesti tamo, cak i jedno egal poluvreme bi me prilicno iznenadilo. 

 

Partizan je u ovom trenutku dosta jaca ekipa od nas, odigrali su odlicno, na gornjoj granici mogucnosti i opet nije bilo dovoljno za pobedu. Mnogo su neprijatni, a za nas im se vraca i Enoch, pa ce i unutra moci da pariraju.

 

Tesko da ce bas moci da pariraju Raduljici.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Nema toga u regionu, a ne kod nas. Ovde se kupuju igraci tako sto agenti ili neki drugari posalju klip nekome iz kluba, pa on na osnovu njega ga i pazari 😂  Gledao sam neki dokumentarac sa Ivicom Ilijevim, koji je dobio klip za Leonarda dok je vozio i odmah je odlucio da ga kupi. Ja pomislio kakav indijanac, a onda je Pavicevic na pitanje kako je nasao Fets Rasela rekao da su vec dogovorili sa drugim amerom, ali mu je Davor Ristovic poslao klip i on ga je odmah dogovorio 😂

Zvezda i Partizan imaju 5x više para nego svi klubovi h regionu zajedno.

Skauting braćo, a ne klipovi i stočni trgovci.

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, pavijan2 said:

Ali kakav skauting ima Baskonija.

Iskopaše ovog Hauvarda od 23 leta.

Plače mi se.

 

Kakve to veze ima sa nama? Mi imamo Dalibora Ilica od 22 leta koji je za nas mlad igrac i ove sezone ce da trenira sa ekipom i da igra ,,male'' aba utakmice. I da smo doveli Hauvarda, on bi bio na tribini jer je MLAD. 

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Sada sam ukapirao. Ipak je do naseg mentaliteta. Kod komsija na topiku sahranjivanje i trenera i igraca. Potpuno isto kao i ovde, jedina razlika je sto gomila nasih ih tamo tesi, pa sam shvatio da ste vi u stvari bas sirokogrudi i dobri ljudi. Bilo bi dobro da i komsije nas isto tako tese😂 

Mozda treba da kazem nesto sto me je naucio kolega iz posla kako bi se svi malo smirili. Kada sam mislio da sam nesto dobro uradio i bio jako zadovoljan sa sobom, on mi je rekao decko ova trka je maraton a ne sprint.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...