Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

1 minute ago, berti said:

Volim Radonju, ali vec ide na kurac stav da je on apsolutno čist i bezgresan u svemu sto se izdesavalo oko njegovih odlazaka iz Zvezde. To sto je Covic teska bitanga ne znaci da su svi ostali totalni cistunci...

 

Tim pre sto ovo uopste i ne bi bio greh, to svi rade. Recimo Tintoreto je odveo Jaramaza u Bajern.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, berti said:

Volim Radonju, ali vec ide na kurac stav da je on apsolutno čist i bezgresan u svemu sto se izdesavalo oko njegovih odlazaka iz Zvezde. To sto je Covic teska bitanga ne znaci da su svi ostali totalni cistunci...

Nije bezgresan ali nije ni smrad kako neki pokusavaju da ga predstave. Da je spletkaros, mutljavina itd itd

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ivan9 said:

Neverovatna rasprava poslednjih 5 strana o igračkom kadru a izgleda kao da se niko ne seća situacije od pre samo 4 meseca.
Mnogo je teško sastaviti izbalansiran roster kada nemaš novca, ili bar kada nemaš novca kada bi trebalo da ga imaš (kada ga imaju ostali klubovi).
Ako se prisetimo kraja prethodne sezone da smo iznenadno ostali bez novca, da su nam otišli trener (koji ne zarađuje milion+), da nismo mogli da zadržimo ni jednog vrednijeg igrača. Da smo produžili Vajta jer nismo bili sigurni ko će nam igrati. U isto vreme drugi klub opušteno ostavlja trenera, sve najbolje igrače od prethodne sezone (koštali milion+ ili manje).
Onda na tako razbucan roster bez trenera mi dobijamo nešto novca, potpisujemo Nedovića, Bentila i Ilića. Dok druga strana dovodi još 3-4 EL igrača od po 1+ miliona na već postojeći skupi sastav.
Nama su očigledno bile obećane neke pare, čim su svi insajderi bili složni za Singltona i Šabaza. Ali očigledno novca nije bilo za oba kluba pa smo ostali bez dogovorenih pojačanja.
U trećem krugu smo očigledno dobili još nešto novca da pojačano neki mid-range EC tim, jer igramo EL, pa smo doveli "skupocenog" Adamsa i Raduljicu.
Eto vam tajna rostera sa 5 plejeva i 5 centara.
Da smo u junu imali sav novac ili bar obećanje za novac ostao bi i trener i Kalina i Holins, dodali Šabaza i Singltona i to bi bio mnogo bolji tim nego ovaj. Eventualno Gudura kao dodatak na roster pa da se posibamo za top 8.
Ali ima ona narodna: sirotinjo i bobu si teška

Od lepših vesti: danas utakmica da probamo da uzmemo pobedu.

Mislim da si u nekim segmentima u pravu.I meni se cini da nije problem u parama, vec u dinamici kojom stizu, i odsustvu sigurnosti kad i da li uopste dolaze.U pocetku je bilo neke logike u pravljenju rostera, ali je logika presusila sa dotokom kinte.Onda kad je slavina ponovo otvorena, bilo je: daj sta je dostupno, i tu se svaki koncept formiranja rostera izgubio 

Edited by Gudura
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 said:

Nije bezgresan ali nije ni smrad kako neki pokusavaju da ga predstave. Da je spletkaros, mutljavina itd itd

Nije smrad, jednostavno je gledao iskljucivo svoj interes. Da mu je Covic sve navodne zahteve ispunio, pa da je stigla bolja finansijska ponuda, on bi otisao. Ok, njegovo pravo, ali nemoj da se od njega pravi andjeo i neko kome je Zvezda na prvom mestu. Kliknuli smo, nasli se i to je funkcionisalo. Ko zna, mozda jos neki put.

Link to comment
Share on other sites

Mogli bi ste da se vratite na temu a ne da pisete o bivsim trenerima ovde.

Jeste da je utakmica protiv Radonje veceras ali nema potrebe da se razglaba da li je imao dil  sa PAO-om na kraju sezone ili kad je otisao.

Ja mislim da nije da je doveo Nejta kad je video koliko je suva pozicija 1 a znamo koliko on voli da rizikuje.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Miki28 said:

Nije bezgresan ali nije ni smrad kako neki pokusavaju da ga predstave. Da je spletkaros, mutljavina itd itd

 

Ja to nisam tako ni razumeo iz Sarcevog upisa. On je svojim predjasnjim pisanjem u nekoj meri sebe diskreditovao kao neko ko je na strani Covica a protiv Radonjica, ali ako cemo da diskutujemo normalno onda u svaku diskusiju treba da udjemo otvorenog srca i bez predrasude. 

 

Dakle, mogucnost da je Dejo napravio dil sa Nejtom je jako realna i ne cini ga nikakvim smradom.

 

@Don Radonja Ok.

6 minutes ago, bodo said:

znači danas se nadamo još jednoj all-round partiji Adamsa :default_coffee:

 

Popunjuje sve kolone krompirima 😄 Sala mala.

Edited by Sam B
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, ivan9 said:

U trećem krugu smo očigledno dobili još nešto novca da pojačano neki mid-range EC tim, jer igramo EL, pa smo doveli "skupocenog" Adamsa i Raduljicu.
Eto vam tajna rostera sa 5 plejeva i 5 centara.

samo jos da objasnis ko je sirotinju terao da dovede 5-og centra penzionisanog kampera iz korejske lige...umesto recimo nekog backupa povredjenom nedovicu?

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

To sto mozda nismo imali novca kao komsije, PONOVICU MOZDA JER ME BAS BRIGA ZA PATKOMETRIJU, nije nikakvo opravdanje da skarabudzujemo roster na ovaj nacin. To je cist spin. Dovode se igraci na deficitarnim pozicijama, a ne da imas 5 centara i 1 staklenog beka.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Koliko sam ja cuo covek je prihvatio bolju finansijsku ponudu, kao sto bi svako od nas uradio (ako je iskren prema sebi). Nejt je otisao, jer nije bilo vise potrebe da se lomi u KLS, a i kraj ABA je odigrao preko one stvari. Ja ne verujem da je tu bilo nekog dogovora izmedju nih, jer je Dejo odlucio da ce u PAO tek kada je imao obe ponude na stolu. 

Ostaje da ga veceras otpustimo iz PAO, pa da nam bude bekap, ako VJ ne opravda ocekivanja 😂

Inace njihov roster je strasno lose poslozen. Verovatno cekaju last cut u NBA za dopunu, jer ovo ne lici ni na sta.

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Šarac said:

Mi ga pustili ili DR koji je jos uvek bio trener KKCz ga pustio odmah po zavrsetku ABA lige. Klub se oprostio i zvanicno od Nate tada, a DR pored vec poznatog spiska zelja imao nekog drugog na playu umesto Nate.

 

I gle cuda zavrsi u PAO pored toliko slobodnih playeva pocetkom jula.

 

aha, znaci, radonjic koji nema ugovor za ovu sezonu, odlucuje da li ce zvezda ponuditi ugovor woltersu i jos mu rekao da ode ranije, jer ce kod njega u pao, cim postane trener. vazi al na plazi.

Edited by uini
  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Sam B said:

 

Ovo sto je Sarac napisao nije nikakva teorija zavere, vrlo je mogucan scenario da je Dejo vec tad imao dogovor sa Panatinaikosom. Ne kazem da jeste, vec da je moguce. Ali ne secam se koji je tacan razlog odlaska Nejta pre kraja sezone. Tu mozda lezi neki odgovor.

 

Da se i ja malo uključim u ovu temu, sa jednim devil's advocate pitanjem... Zašto je klub u Nate-ovom slučaju uradio kako je Radonja predložio. A u slučaju Aarona White-a uradio kontra?

 

 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Just now, L' Imperatore said:

 

Da se i ja malo uključim u ovu temu, sa jednim devil's advocate pitanjem... Zašto je klub u Nate-ovom slučaju uradio kako je Radonja predložio. A u slučaju Aarona White-a uradio kontra?

 

radonjic je koristio reversed psychology u slucaju whitea, to je resenje. zato cas poslusamo radonju, cas ne, igra se sa nama i to je razlog vise da ih potucemo do kolena dva razlike veceras.

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Da se i ja malo uključim u ovu temu, sa jednim devil's advocate pitanjem... Zašto je klub u Nate-ovom slučaju uradio kako je Radonja predložio. A u slučaju Aarona White-a uradio kontra?

 

 

 

7 minutes ago, uini said:

 

radonjic je koristio reversed psychology u slucaju whitea, to je resenje. zato cas poslusamo radonju, cas ne, igra se sa nama i to je razlog vise da ih potucemo do kolena dva razlike veceras.

 

Ako hocete da se vradjamo i obracamo jedni drugima snishodljivo i sa visine, moze i tako. Ja ipak preferiram obracanje s postovanjem. Napisao sam ODMAH, u prvom upisu, da ne tvrdim da je Sarac u pravu, vec kazem da su takve neke stvari potpuno moguce da se dese, da neki igrac bude povucen od strane trenera u drugi klub, posebno jer ovog nije vezivao ugovor za nas. Takodje sam napomenu da to Radonjica uopste ne bi cinilo spletkarosem ni prevarantnom ni u kom slucaju. Pa vi ako hocete citajte ono sto je napisano a ne kako vi to projektujete. Ako necete i to je ok, ali vas molim da me ne uvlacite u razgovor koji je sa cinizmom, nipodastavanjem i slicno.

 

EDIT: Nisam odgovorio za White-a. Pa iskreno ne znam. Ja verujem da je to produzavanje White-a jedna ogromna glupost, a sa kakvim motivima stvarno ne znam.

Edited by Sam B
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, uini said:

 

radonjic je koristio reversed psychology u slucaju whitea, to je resenje. zato cas poslusamo radonju, cas ne, igra se sa nama i to je razlog vise da ih potucemo do kolena dva razlike veceras.

Sad bez zajebancije, bice preko 10 razlike za Zvezdu. Radonja mi je omiljen trener i bice krvava koljena ali mi ovo dobijamo relativno bez vecih problema

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Miki28 said:

Sad bez zajebancije, bice preko 10 razlike za Zvezdu. Radonja mi je omiljen trener i bice krvava koljena ali mi ovo dobijamo relativno bez vecih problema

 

ja mogu da zamislim bilo koji scenario, od +15, preko tekme na par lopti, do +10ak za pao. 

 

kao i obicno, bice kljucno otvaranje tekme, posto nasi navijaci ne umeju da podignu ekipu ako joj ne ide, vec se striktno voze na talasu dobrih ili losih vibracija, pa to amplifikuju.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, uini said:

 

ja mogu da zamislim bilo koji scenario, od +15, preko tekme na par lopti, do +10ak za pao. 

 

kao i obicno, bice kljucno otvaranje tekme, posto nasi navijaci ne umeju da podignu ekipu ako joj ne ide, vec se striktno voze na talasu dobrih ili losih vibracija, pa to amplifikuju.

Mislim da je kljucna 3/4. Mi relativno lose to otvaramo

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...