Jump to content

KK Partizan 2022/23 - UŽIVO


Cooper

Recommended Posts

Ovo bi bilo zavrseno u 1/4 da je krenuo sa najjacom postavom.

 

Da se razumemo, ja sam se obradovao petorkom koja je pocela, ali uprkos tome sto cak i nije previse lose igrala, dozvolila je SC da nadju ritam. I dok je Zoc shvatio da ipak klinci nece moci ovo da iznesu, dosli smo do ovoga.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Carl Johnson said:

Madar nikad nece biti plejmejker.

 

I ja počinjem da sumnjam. Providnost njegovih pasova, telefoniranje kod istih, su nešto što nisam gledao nikad ranije u porfesionalnoj košarci.

 

Šut je ok i tu se priča završava.

Edited by realno *w
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Luchifer89 said:

Ali kad se vrate Aleksa i Alen pa nam ukupan iq bude ispod 60..
 

 

 

Ja sam sad u fazonu da bi radije gledao Aleksu na kecu i njegovo loženje, nego Madara. Znam da će me i on ubiti u pojam posle par tekmi, ali eto od njega bar dočekaš neku energiju, a ne ovaj lelemudski pristup košarci koji nam priređuje Jam.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Alex_Serbia said:

Da li smo mi jedini tim koji skoro svakim angazovanjem u odbrani i borbi za loptu otvori cistu kontru rivalu? Ili primimo trojku nakon sto se izbacamo za loptu i nekako se dogmiže do protivnika? Kao da karma zeli da nas ubije u pojam.

 

Da, ne postoji ekipa toliko retardirana u odbrani kao mi. Barem ja nisam video takvu za 20 godina praćenja odbrane. 

 

Svaki potez je pogrešan, svaka pomoć, svako preuzimanje, zagrađivanje. Protivnici za 5 do 10 sekundi dolaze do šuta za tri iz dobre pozicije, ne postoji u odbrani tog šut, a onda još protivnik promaši i skine nam loptu iako smo se svi nabili pod koš.

 

Malopre nam je čovek od 195 skinuo 2 lopte u napadu za redom, treća mu nekako ispala.

****

 

Madarov stav se sad već može okarkaterisati kao bezobrazan.

Edited by realno *w
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...