Jump to content

KK Partizan 2022/23 - UŽIVO


Cooper

Recommended Posts

1 minute ago, realno *w said:

Naravno, Smajli i dalje ne može da skonta da nema Lesora. 

 

Protiv Cedevite faul u napadu u prvom posedu, sada faul nad Izunduom na 9 metara od koša.

 

A stvarno je nekad neverovatan, ko da mu je u funkciji samo pola mozga. Podseća me na onu priču Murinja sa Balotelijem, dobio žuti u prvom, ovaj 15 minuta u svlačionici mu posvetio da ne ulazi u bilo kakav kontakt; rezultat batica dobio drugi žuti u 46.

Tako i ovaj naš, imam utisak da mu Želimir crta pre meča da ne pravi glupe faulove, ovaj izađe na teren i napravi faul u prvom posedu na 10 metara od koša

I onda ona tupava faca, šta sam sad uradio

Link to comment
Share on other sites

Just now, Instinkt said:

 

A stvarno je nekad neverovatan, ko da mu je u funkciji samo pola mozga. Podseća me na onu priču Murinja sa Balotelijem, dobio žuti u prvom, ovaj 15 minuta u svlačionici mu posvetio da ne ulazi u bilo kakav kontakt; rezultat batica dobio drugi žuti u 46.

Tako i ovaj naš, imam utisak da mu Želimir crta pre meča da ne pravi glupe faulove, ovaj izađe na teren i napravi faul u prvom posedu na 10 metara od koša

 

Evo i druge. Poptuno neverovatan lik.

 

Iznenadiće on s vremena na vreme, ali ne daj Bobe da ikad dođemo u situaciju da u nekom meču za trofej, zavisimo od njega.

Prodao bi nas, ne bi trepnuo.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uvrnuto said:

Tristan samo pokušava neke banane da lepi, a od odbrane ni o

 

Tragična odbrana. Od prve sekunde tog poseda se namešta tako da otvara taj ulaz i onda naravno 2+1 pošto od banane nema ništa ako ima kontakta.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...