Jump to content

Live - Ostale reprezentacije


Recommended Posts

34 minutes ago, bosMan_jr said:

Nisam sve citao, pa ne znam je li neko pomenuo da Wagner podseca malo na Pedju Stojakovica dimenzijama i dominacijom nad evropskim krilima kvazi defanzivcima. Decko ima 208 i ovi mogu samo da ga gledaju kako igra. A jos je mlad i ni blizu svog maksimuma.

Ne znam za te evropljane ali znam za ovog mog da je komentar smesan.Meni se Vagner svidja na prvi pogled,mnogo lepe kretnje,lep korak ali on njie mogao da dise protiv Kaline i to sa vecim prostorom nego sada.Ne mogu da nadjem komplet statistiku ali najbolji poenteri Nemacke protiv nas su bili  Obst 12 Timan 9 Fojtman 7,dakle on sigurno manje od toga, koliko se secam 4-6p uz muku da dodje do suteva,zato je imao i los procenat a ne samo malo poena.

Anomalija ili ne ta brojka je mizerna za ovakvo omalovazavanje.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, UDresuKvinsiMilera said:

Ne znam za te evropljane ali znam za ovog mog da je komentar smesan.Meni se Vagner svidja na prvi pogled,mnogo lepe kretnje,lep korak ali on njie mogao da dise protiv Kaline i to sa vecim prostorom nego sada.Ne mogu da nadjem komplet statistiku ali najbolji poenteri Nemacke protiv nas su bili  Obst 12 Timan 9 Fojtman 7,dakle on sigurno manje od toga, koliko se secam 4-6p uz muku da dodje do suteva,zato je imao i los procenat a ne samo malo poena.

Anomalija ili ne ta brojka je mizerna za ovakvo omalovazavanje.

Da dodam da je Vagner danas resavao glat "defanzivno cudo" Janisa.....

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Beonegro said:

Nadam se da ovo čitaju ovi koji tvrde da ima Srbija talenta, samo ako se budu pravilno razvijali do tridesete bi mogli da postanu izuzetno korisni za repstaciju...

 

Videćemo ko je izabrao bolje, Wagner koji ovde igra neke trening mečeve na 100+ poena i rizikuje povredu ili mudri Poku, koji vredno individualno trenira i čeka da odigra prvi ozbiljan meč sa nekih 25-26

  • Like 7
  • Thanks 2
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Beonegro said:

 iako je za Vaska Žabatu mastermind igre pod obručima

 

Nemoj ovo molim te, Kalates je jedna od vecih prevara u poslednjih 20 godina, za njega je Stefan Markovic virtuoz i doktor kosarke, odigrao je 2 krstene sezone od 20 u zivotu a vazi za nekog pleja, odigrao 100 velikih utakmica u zivotu i jedno 92 potpuno usrao.

 

Pre bih imao Iliju Djokovica na pleju nego tu sisicu.

 

Sto je i veceras btw. dokazao.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Ovo sto su Nemci odigrali je jednostavno napadacka rapsodija. 
Uprkos svemu, igrac utakmice po meni Theis, borio se kao lav sa Giannisom, skidao skokove, primao laktove, fanatizam. 

 

Mnogo smo se godinama sprdali sa igrackim stilovima Letonaca, Nemaca, Italijana ali koliko god mi bili ubedjeni da je nas stil kosarke jos uvek superioriran - neke stvari su neodbranive u ovom ritmu. Jedna od boljih tekmi koje sam ikada gledao uzivo. Nemacka je izasla na teren kao uragan i ni jedan sekund nisam imao utisak da ce ovo izgubiti.

 

Edited by Problem sa licnim greskama
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Beonegro said:

Nadam se da ovo čitaju ovi koji tvrde da ima Srbija talenta, samo ako se budu pravilno razvijali do tridesete bi mogli da postanu izuzetno korisni za repstaciju...

Pa nama  niko nije  kriv sto nemamo hrabrosti da  povedemo nekog mladog igraca. Mogao je da ide Djurisic koji je vec debitovao kod Pesica u kvalifikacijama. Ali smo se zato palili na debitanta Kuridzu sa svojih 36 godina. A Jovica Miami nije pustio da bude sa reprezentacijom. A talenata ima i uvek ce ih biti.

Edited by Miki8
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Milos 3.14 said:

Nisu to slučajni procenti . Imaju akciju za svakog od Obsta, Tajsa, Šrudera do Vagnera koji je već sad pakao od igrača.

Tačno su znali kako da izvuku janisa sa strane pomoći, pa da onda napadnu papajanisa, Šruder je kaznio sve ono što su mu išli ispod bloka. Odlično taktički pripremljena utakmica 

imaju svi akcije, pa opet ne sutiraju 60%

i rekoh vec, to sinoc uglavnom nisu bili otvoreni sutevi iz izradjenih akcija, vec iz driblinga ili contested sutevi

ja mislim da timski 60% za 3 nije odrziv procenat, to moze da prokine na 1-2 tekme

ne sporim da je nemacka dobra ekipa i da su dosta pokazali do sad na prvenstvu

ali hajde da ih vidimo protiv jake ekipe kad ne upadaju frizideri

 

sruder je odigrao ono sto se zna da moze i sto i treba da radi u ovakvim tekmama

kao i doncic, jokic i janis sto igraju

Link to comment
Share on other sites

Šruder je loš šuter na NBA nivou, ali sa FIBA trojkom da mu onako bezobrazno idu ispod bloka je nedopustivo.

Naravno da je procenat od 60% neodrživ, ali oni celo prvenstvo šutiraju dobro .

I nemaju svi akcije kao Nemci za skoro svakog igrača ima neki specijal.

 

Tužno je što Litvanija i Srbija, košarkaške zemlje koje su ime izgradile na šutu igraju bez bar jednog top šutera, a da ne pričam o 3-4 u ekipi što bi bilo normalno 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, medobrundo said:

 

Videćemo ko je izabrao bolje, Wagner koji ovde igra neke trening mečeve na 100+ poena i rizikuje povredu ili mudri Poku, koji vredno individualno trenira i čeka da odigra prvi ozbiljan meč sa nekih 25-26

 

Imaš poentu svakako ali Wagner i Poku nisu ista kategorija talenta. Prvi je bio lutrijski pik i u Orlandu se nametnuo kao glavni igrač već u rookie sezoni a bio je i NBA all-rookie first team iako su imali i višeg pika od njega (Suggs), dok Poku pitanje da li će biti u ligi uskoro i definitivno nije baš visoko u lancu ishrane u OKC.

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, medobrundo said:

 

Videćemo ko je izabrao bolje, Wagner koji ovde igra neke trening mečeve na 100+ poena i rizikuje povredu ili mudri Poku, koji vredno individualno trenira i čeka da odigra prvi ozbiljan meč sa nekih 25-26

 

Ili vredni Poku koji je na bench pressu sad na 60 kilograma, i radi na svom telu. 

 

Jebem ti privatan zivot kad odgledam skoro sve utakmice i onda ovakvu poslasticu propustim. Rispekt za Nemce, meni generalno ekipa puna gotivaca, bas i Sredera volem, jer je redovno mamojeb na ovim FIBA takmicenjima. 

 

Danas svim srcem za Francuze i Poljake. Generalno bas dobar turnir, uvek je lepo videti secu knezova i padove favorita (jbg, steta sto se bas na nama slomilo). 

Link to comment
Share on other sites

Pokusavam da navijam za italijane, jer igraju na onu osobinu nepoznatu za 2/3 nase ekipe - herc. Medjutim, trenutno blenem u ekran i ne verujem da smo uspeli da onako izgubimo od njih… Mada kontam da ce u nekom momentu da im proradi i sut pa ce da se napale….

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...