Jump to content

Live - Ostale reprezentacije


Recommended Posts

Tyler Dorsey sutira preko 60% za 3 u ovim zadnjim utakmicama kako kvalifikacije tako i ovo prvenstvo. I pored toga dobili su jedva na 1-2 posjeda meceve sa ovakvim Giannisom nezaustavljivim sto mu se nista zivo ne svira dok zlostavlja sve sto mu stane na put 😄  Ako dodje neka regresija kod Dorseya, nedje tamo u eliminacionoj fazi, bice veselo.

  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

Tacno, ali isto tako igraju bez Papajanisa, koji je meni licno potpuni bezveznjakovic, ali bar gabaritom i tim prisustvom bi mogao mnogo da rastereti neke igrace, pa i Janisa, a bekovi osim Dorsija ne postoje.

 

Kalates u onom najgorem Stefan Cigla Markovic modu s tim sto i ne asistira, Slukas se ispucava bez ikakvog rezona i savesti po obicaju (ali znamo da ce nekog da sahrani), ostale drugopozivce i da ne pominjem, do sada su doprineli jedno veliko nista.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, McLeod said:

Tacno, ali isto tako igraju bez Papajanisa, koji je meni licno potpuni bezveznjakovic, ali bar gabaritom i tim prisustvom bi mogao mnogo da rastereti neke igrace, pa i Janisa, a bekovi osim Dorsija ne postoje.

 

Kalates u onom najgorem Stefan Cigla Markovic modu s tim sto i ne asistira, Slukas se ispucava bez ikakvog rezona i savesti po obicaju (ali znamo da ce nekog da sahrani), ostale drugopozivce i da ne pominjem, do sada su doprineli jedno veliko nista.

Papagiannis bi samo smanjio donekle ucinak Giannisov koji je odlican u ovoj ulozi dje igra defacto centra kojeg nijedan drugi centar ne moze da cuva i isprati i zato je ovako dominantan u oba smjera. Samo bi napunio dodatno reket Giannisu kad ovaj krene da napada licem u halfcourtu, ovako je legitiman PnR igrac koji moze da ga igra i kao ballhandler i roll igrac. Uostalom, to je i razlog zasto je Giannis u proslim akcijama reprezentativnim izgledao dosta slabije nego sto izgleda sad, to zna i Itoudis pa i sumnjam da ce i kad se oporavi Papagiannis, dijeliti mnogo teren zajedno, al je opet bolje da on igra centra kad Giannis sjedi nego Agravanis iako ovaj igra odlicno na moje iznenadjenje.

Edited by MrTwister
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...